Teraz jest 20 kwi 2024, o 10:06


Heavenly Sword

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 21:18

Sarge napisał(a): w ogóle jakoś na starcie nie widzi mi się chyba żaden killer, który by NAPRAWDĘ decydował o zakupie konsoli już teraz.


I to jest smutne. Bo jesli nic sie nie zmieni w tym temacie to ps3 moze wiele stracic. Ja takze czekam na tytuł ktory mnie rozgniecie, juz dawno nie czułem bym dla jakiejś jednej gry chciał kupić konsole.. mam nadzieje ze sony to zmieni ;)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post28 lip 2006, o 12:15

Hm szkoda że jeszcze Sony nie pokazało listę lunch title na start, więc nie ma co się wypowiadać że żadnego killera nie będzie, pożyjemy zobaczymy. A gra naprawdę mi się podoba naprawdę chciałbym w nią zagrać już teraz :twisted: :P
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sie 2006, o 22:13

to znaczy tak - źle się nie zapowiada, ale jakos te havenly sword nie rysuje mi sie na tytuł który bedzie zbierał noty 9/10
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 lut 2007, o 12:41

Nie wiem w ogóle czemu ludzie tak jarają się tym tytułem. Zwykła siekanka w ładnej grafie jakich wiele. Może dlatego że na PS3 nie ma zbyt wielu exclusivów to ten tytuł nagle zrobił sie głosny? Moim zdaniem tylko dlatego, bo już w świątecznej gorączce na koniec roku by pewnie przepadł :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

mateo

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 11 kwi 2006, o 16:13

Post12 lut 2007, o 23:12

Ta gra zarządzi...jestem o tym przekonany.
Nariko mi mówiła :wink:

Nieukrywam
Jestem wielkim fanem Heavenly Sword !!!!
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post13 lut 2007, o 23:13

Rowniez nie wiem co wszyscy widza w tym tytule. Jak to zwykle - siekanie, siekanie i jeszcze raz siekanie. Zobaczymy, mam nadzieje ze jednak ten tytul mnie zaskoczy. Pozytywnie oczywiscie :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post13 lut 2007, o 23:23

mateo to powiedz z łaski swojej co ty w tym heavenly sword widzisz ;). oświeć nas :D
Offline
Avatar użytkownika

mateo

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 11 kwi 2006, o 16:13

Post14 lut 2007, o 14:37

Mario napisał(a):mateo to powiedz z łaski swojej co ty w tym heavenly sword widzisz ;). oświeć nas :D


Wspaniała oprawa AV + świetny klimat.
Coś jeszcze chcesz Marian ?
A to tylko zwykła arena(...)
Ta przygoda zapewne wielu zachwyci !
Przynajmniej taką mam nadzieje :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 lut 2007, o 16:45

Mario napisał(a):mateo to powiedz z łaski swojej co ty w tym heavenly sword widzisz :wink: . oświeć nas :D


To co w takim razie ludzie widzą w serii Devil May Cry albo God of War? Nie twierdzę, że Heavenly Sword będzie pozycją takiego kalibru, ale też nie można jej tak od razu skreślać. W przypadku tego typu pozycji nie można za wiele wyrokować przed premierą, jak ostatecznie będzie się prezentować - ewentualną głębię, czy poziom rozgrywki przyjdzie nam ocenić dopiero po premierze.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post17 lut 2007, o 15:32

Sarge napisał(a):To co w takim razie ludzie widzą w serii Devil May Cry albo God of War? Nie twierdzę, że Heavenly Sword będzie pozycją takiego kalibru, ale też nie można jej tak od razu skreślać. W przypadku tego typu pozycji nie można za wiele wyrokować przed premierą, jak ostatecznie będzie się prezentować - ewentualną głębię, czy poziom rozgrywki przyjdzie nam ocenić dopiero po premierze.


Maze i masz racje, ale jak dla mnie z Heavenly Sword jest zbyt przereklamowane. Mi nie wystarczy jeden filmik na podstawie ktorego bede gre zachwalac pod niebiosa :wink: . Jesli tworcy gry pokaza cos wiecej z gry (najlepiej jakas bardziej otwarta przestrzen zeby mozna bylo zobaczyc czy gra nie bedzie skakac :wink: ) to moze bardziej przekonam sie do tego tytulu :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 15:40

Trochę materiału z E3 2007 :wink: :

Trailer:
http://www.gametrailers.com/player/21650.html

Wywiad:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... othint.wmv


Ten trailer nie zachwyca już tak bardzo jak filmiki, które widziałem w ostatnim czasie, ale i tak daje radę :wink: . Ale miejscówki bardzo klimatyczne, mam nadzieję że ta gra nie zawiedzie :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 lis 2007, o 11:04

mateo napisał(a):
Wspaniała oprawa AV + świetny klimat.
Coś jeszcze chcesz Marian ?
A to tylko zwykła arena(...)
Ta przygoda zapewne wielu zachwyci !
Przynajmniej taką mam nadzieje :wink:


No stary, dobra grafa to nie wszystko. Z czasem wyszło że HS to gra na 6 godzin a takiego "dlugiego" tytułu na pewno nie kupie, nawet jeśli kiedyś bede posiadaczem PS3. :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron