Teraz jest 29 mar 2024, o 03:09


Cała dekada dla PS3?

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Cała dekada dla PS3?

Post29 lip 2005, o 13:34

Szefu Sony powiedział, że PS3 ma wytrzymać całą dekadę (czyli 10 lat) i to ma usprawiedliwiać wysoką cenę PS3 i inwestycje w BluRay i HD. Fajnie, że chłopaki są dalekowzroczni ale jak dla mnie to bujda. Za kilka lat taki M$oft wyskoczy z nową konsolą, która PS3 wgniecie w ziemie. Gdzie tu logika??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post29 lip 2005, o 14:00

To tylko takie "gadanie"... Jasna sprawa, że jak konkurencja wyskoczy za kilka lat z nową konsolą, to Sony będzie musiało odpowiedzieć tym samym. Inaczej byłoby do tyłu technologicznie, a tam gdzie lepsza technologia, często wyższe zyski :twisted: .
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post29 lip 2005, o 16:14

Za 10 lat to będą dyski o poj. terabajta a Blu Ray odejdzie do lamusa.

Gość

Post29 lip 2005, o 17:01

Właśnie dlatego uważam, że Sony sztucznie napędza rynek... Wprowadza blureje... nowy standard... i kto tu jest Pan ??
A ja się pytam co oni chcą dawać na te blureje ?? Przecież nie od dziś wiadomo, że większość miejsca na płycie zajmują rendery. A jeżeli ktoś ma wątpliwości to niech luknie na PSX'a, tam można było pograć na "składakach" złożonych z np. trzech gier. I właśnie owe trzy gry zmieściły się na jednej płycie cd dzięki temu, że wyrzucono rendery !! Zdejmijmy z oczu fanboyowskie okulary !!
Jak na nową generację konsol spokojnie wystarczy DVD9 !!

To w takim razie blureje przydadzą się do filmów ??
Taaaaaaa... juz to widze jak wytwórnie filmowe zaczynają robić pięcio godzinne filmy :lol: żeby zapchać blureje...
A może dodadzą dodatki jak robiono dodatki do filmów ?? :lol:

Szczerze... kolesie nie maja jak usprawiedliwić blureji i tym samym wysokiej ceny PS3. A wprowadzenie nowego standardu do nowej konsoli, która i tak sprzeda się w milionowych egzemplarzach ( nie mówiąc o Polsce... ) napędza kolejne rynki sprzętu DVD... Panowie to są milionowe zyski... po raz kolejny.

Moje zdanie.

Pozdro.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post29 lip 2005, o 20:38

majonez, przyklad psx'a jest torche nie na miejscu, bo nie mozna go porownywac z next-genami :D. Tam grafika byla bardzo prosta (jak na dzisiejsze czasy), a im lepsze tekstury i wieksze tereny (wiecej wszystkiego), tym wiecej to wszustko zajmuje. Ale racje masz, ze najwiecej zajmują wstawki i dźwięk - to fakt. Tez nie wydaje mi sie zeby dvd nie wystarczylo, ale kto ich tam wie...

A co do dekady dla ps3... Hmm nie zdziwiłbym sie. Co z tego ze M$ mialby lepszą grafe, jak liczą sie sprzedane egzemplarze. Co z tego ze Xbox ma lepszą grafe jak sprzedał sie 4 razy słabiej niż ps2? Liczy sie przywiązanie do marki chyba...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post30 lip 2005, o 10:56

No ale weź pod uwagę, że to pierwsza konsola M$ i ludziska podchodzą do niej z taką pewną nieśmiałością, dodatkowo wystartowała ona jako ostatnia. Zresztą wiesz, ja też jestem przywiązany do mojej Amigi, co nie zmienia faktu, że przesiadłem się na PSX`a.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 lip 2005, o 18:41

damek82 napisał(a):No ale weź pod uwagę, że to pierwsza konsola M$ i ludziska podchodzą do niej z taką pewną nieśmiałością, dodatkowo wystartowała ona jako ostatnia. Zresztą wiesz, ja też jestem przywiązany do mojej Amigi, co nie zmienia faktu, że przesiadłem się na PSX`a.


Dobra, to ze byla to pierwsza konsola M$ to nic nie znaczy. A nie pamietasz juz jak to psx byl pierwszą konsolą sony? I co? I sprzedał sie rewelacyjnie. wiec to raczej nie jest dobry argument. Ja mysle ze w przypadku next-genow sytuacja niewiele sie zmieni z tą jaką dzis ogladamy.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post31 lip 2005, o 21:04

Mario ale zobacz, że X-box sprzedaje sie lepiej niż GameCube.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post3 sie 2005, o 14:22

Nie wierze że PS3 wytrwa chociaż 4 lata czemu Micro$oft wyda nową konsolę w 4 lata i nie będzie fajnie :(
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sie 2005, o 07:59

damek82 napisał(a):Mario ale zobacz, że X-box sprzedaje sie lepiej niż GameCube.


Hehe to zalezy gdzie :D. Ostatnio gdzies czytalem (chyba w jakiejs gazetce), ze Xbox w Japoni sprzedał się w oszałamiającej liczbie lekko ponad 400-tysięcy egzemplarzy :D. Mialem niezłą beke :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 10:38

Dziwisz się? Chłopaki mają awersję do amerykańców. Zresztą wszyscy wiedzą jacy są japończycy. Lokalny patriotyzm to dla nich priorytet.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron