Teraz jest 28 mar 2024, o 16:29


Resident Evil 5

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 sie 2005, o 15:50

cycek napisał(a):a nie slyszeliscie o tym ze capcom zaprzeczyl ze to jest resident i nakazł wywalic wszystkie filmy z sieci? "Prawdziwego" residenta mają pokazac na tgs. ciekawe czy to prawda.. :roll:

Mi się w to jakoś nie chce wierzyć, bo niby czym miałby być w takim razie ten trailer, który wyciekł? Wypadkiem przy pracy? Filmikiem złożonym przez amatorów? Jakoś nie mogę się przekonać, że taki trailer mógłby wyjść "domowymi sposobami" :roll: ... Z drugiej strony aż sam się zdziwiłem, że Capcom tak wcześnie pokazało piątą część RE.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 sie 2005, o 16:28

Wiecie. Być może był to jakiś filmik pokazowy pzeznaczony dla szefostwa dla zatwierdzenia. Taki koncept. Zresztą RE4 też na początku wyglądał zupełnie inaczej.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 wrz 2005, o 12:11

hej hej już chyba są targi "jakieś: ;) a w OGM nie ma relacji tuż to wstyd i chańba! a tak na serio to czy są już jakieś nowości o RE5?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post10 wrz 2005, o 13:05

Jest kilka nowości, że gra wyjdzie także na Revo...
Po drugie będą czynniki klimatyczne jak będzie bardzo gorąco to przed upałami będzie trzeba się chować do domów (pomieszczeń) a jak temperatura będzie spadać do -50 nawet niżej to będzie trzeba też się chować i szczelnie zamykać żeby Nie zamarznąć...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 wrz 2005, o 09:01

Taaa, a jak Leon puści pierda (albo kloca), to będzie capiło w pokoju...

A poważnie (hmmm, da się?), to patencik znany chyba z "The Thing" - chowanie przed mrozem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post11 wrz 2005, o 23:05

No ale fajny patent. Dodawał sporo do i tak już gorącego pieca zwanego klimatem :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 09:00

RE5 mają zaprezentować na targach TGS we wrześniu, po cichu liczę na jakiś gameplay, który by nam coś więcej powiedział...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post22 sie 2006, o 08:47

szkoda ze odeszło to od klimatu z RE4 :P. Na razie re5 nie wygląda jakos powalająco i gdzie tu niby ma straszyć... Ale poczekamy zobaczymy. Wierze i tak w capcom.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post22 sie 2006, o 23:28

RE4 w sumie też nie straszył i nie przeszkodziło mu to być świetnym tytułem :P .
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post10 wrz 2006, o 14:24

Na Revo nie został potwierdzony RE5. wiadomo tylko że ma wyjść jakiś RE. Klimat by był jakby wykorzystali pilota jak "latarkę" :-)


A propo znalazłem:

"trochę o RE na Wii
Na forum NeoGaf.com pojawiło się info odnośnie Residenta na najnowsze dziecko Nintendo. A więc tak:
- Gra ma się zwać Biohazard : Umbrella Corp Chronicles i ma być fabularnie rozciągnięta na czesi od RE 1 do RE 4.
- Gameplay to połączenie kontrolera wraz z ujęciem kamery z 4.
- QTE znane z 4 również mają być obecne.
- Lokacje to w dużej części znane lokacje – rezydencja, posterunek policji, uliczki Raccoon oraz lokacje z C:V i 4.
- Grywalnymi postaciami maja być Jill, Chris, Leon, Claire, Rebeka, Carlos Ada Hunk i Wesker .
- Mają być dostępne dwa tryby gry: Scenario i Arcade "

Zrodlo: http://www.gry.wpi.pl/
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 15:05

Trailer z E3 2007:

SD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... e32k7a.wmv

HD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... a_h264.wmv


Murzyni jako główni przeciwnicy :wink: ? No no, tego to się nie spodziewałem :) . Ale już teraz można przypuszczać, że klimatem będzie tu bliżej do RE4 niż "horrorowych" poprzedniczek...
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron