Teraz jest 29 mar 2024, o 17:52


Motor Storm

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post15 gru 2006, o 14:03

Wszyscy tak się podniecają motorstormem a tymczzsem co w tej grze takiego świetnego? Czy wszystkim już przesłania oczy grafika? Podobnie czuje do GoW - grałem troche i nie powaliła mnie ta gra na kolana. Schemat: biegniesz, strzelanie i chowanie się, biegniesz, strzelanie... Ale oczywiście wszyscy dostają orgazmu na punkcie grafy tylko :smoczek: Tak samo widze motorstorm, wyścigi jak to wyścigi tylko że grafe mają ładną.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 gru 2006, o 22:02

Nie wiem czy się tak wszyscy Motorstormem podniecają, ja na przykład podchodzę do tego dość obojętnie (jak do większości nadchodzących gier na PS3...) :roll: . Można jednak powiedzieć że autorzy trafili w pewną niszę podgatunkową - bo ile mamy dobrych produkcji o tej tematyce na rynku? Do głowy przychodzi mi Smuggler's Run i może po (długim) zastanowieniu dodałbym jeszcze 2-3 pozycje. Może dlatego Motorstorm jest tak bardzo oczekiwane przez wielu?

Co by jednak nie mówić, muszę przyznać że po ostatnich filmikach ta gra dużo zyskała w moich oczach - aż dziwne że finalna wersja gry (która jest o niebo lepsza od poprzednich - podobno :wink: ) jest tak mało promowana. Chodzi mi o to, że nawet na wszelkich pokazach PS3 na świecie widzi się raczej tylko starsze wersje gry odbiegające od tego, co zobaczymy w sklepach. Motorstorm w tej najbardziej zaawansowanej fazie produkcji mogły testować właściwie tylko serwisy, czy gazety branżowe.

Nawet filmików w Sieci z tej "właściwej" wersji jest niewiele, ale już z nich można wypatrzeć, że chłopaki z Evolution Studios idą w dobrym kierunku. Dynamika naprawdę się poprawiła (przecież na tegorocznym E3 to było ślaaaaamaaaaaaazaa-r-n-e-e-e :roll: ... Tylko czemu mają dać tak mało tras (już nie pamiętam dokładnie, ale ich liczba miała chyba nie przekroczyć nawet dziesiątki)? Właśnie o żywotność się można obawiać - bo po początkowym dobrym wrażeniu spowodowanym oprawą, może przyjść znużenie...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post20 gru 2006, o 11:09

I twórcy mimo iż grafika nie jest taka jak była na pamiętnym trailerze, to ostateczna wersja gry bardzo, wygląda zaje..fajnie:). było blisko oj było blisko. Oprócz tego że gra wygląda niesamowicie, to jeszcze ma naprawdę niezły gamplay, takie pomieszanie Burnouta z Smugler's Run w klimatach pustynnych. Do tego 15 zawodników na jednej trasie, mnóstwo skrótów, i odrębne trasy dla motocyklistów, którzy bardzo fajnie wypadają z motoru. Z wyścigów lubię tylko Burnouta, ale gdy obejrzałem trochę filmów z gry, przeczytałem mnóstwo zapowiedzi i playtestów, to chciałem w tą grę zagrać TERAZ:). Gdybym kupił PLAYSTATION 3 to pewnie z tą grą, killer app to to nie jest, ale must have na pewno.

Eh czemu premiera PS3 u nas dopiero w marcu(chociaż i to nie jest pewne).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 mar 2007, o 22:27

onlygames.pl napisał(a):Dokładna data premiery Motorstorm w USA
[PS3] Wcześniej niż ktokolwiek się spodziewał, może nastąpić oficjalna premiera gry Motorstorm w Stanach Zjednoczonych. Według ostatnich danych miało to nastąpić w marcu - dzisiaj znamy już dokładny dzień tego miesiąca.

Jak się okazuje, Motorstorm w USA ma się pojawić już 6 marca. Tym samym można być już chyba pewnym premiery gry także na launch w Europie, bo kilka ostatnich przecieków mówiło o pojawieniu się gry na Starym Kontynencie "dopiero" 30 marca. Jak wiadomo, opóźnienie wydania gry w stosunku do premiery japońskiej wiązało się z dopracowywaniem przez Evolution Studios kilku elementów gry i przede wszystkim - dodaniem trybu online. Nie możemy się już doczekać pierwszych wrażeń graczy z globalnych zmagań w Motorstorm. [Sarge]

No to już za 4 dni gracze ze Stanów Zjednoczonych jako pierwsi będą mogli sprawdzić online w Motorstorm w akcji :) .

Pierwsze oceny amerykańskiej wersji w internecie są bardzo obiecujące - przykładowo IGN oceniło Motorstorm na 8.9/10 jakby to kogoś interesowało :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Riddick B.

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 21:32

Post6 mar 2007, o 22:43

Serwis Ign to pomagierzy sony więc nie ma co się dziwić. Widziałem grę w akcji i zapowiada się raczej przeciętniak. Na pewno nie jest to system seller jak hucznie zapowiadano.

Acha. Do niesławnego rendera brakuje tej grze 3 generacje.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post6 mar 2007, o 23:57

Sarge -> a Gamespot dał 7.9 / 10. I bądź tu teraz mądry :) , ale czuję , że raczej 7.9/10 to TA ocena.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 mar 2007, o 12:01

Riddick B. napisał(a):Serwis Ign to pomagierzy sony więc nie ma co się dziwić. Widziałem grę w akcji i zapowiada się raczej przeciętniak. Na pewno nie jest to system seller jak hucznie zapowiadano.

Acha. Do niesławnego rendera brakuje tej grze 3 generacje.


No już nie przesadzaj że 3 generacje. Gra wyglada świetnie, no ale jak można sądzić po wielu video-recenzjach czy trailerach - jest to bardzo dobra gierka, taka na 8, ale na pewno nie system seller.
Offline
Avatar użytkownika

Riddick B.

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 21:32

Post10 mar 2007, o 10:57

Obejrzyj sobie Review na Gametrailers. Na początku jest tam porównanie jak daleko tej grze do rendera. Takiej grafiki ps3 w swoim żywocie nigdy nie pociągnie
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron