Teraz jest 28 mar 2024, o 14:01


KillZone 2 - Czek dis ałt :D

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post31 mar 2006, o 23:05

Nie wiem czy Kilzone bedzie "tak wyglądał", ale napewno po jakimś dłuższym czasie od wydania PS3, gry na nią osiągną taki poziom graficzny (tyczy się to również X360'ki) :D Miejmy nadzieję, bo to co zobaczyłem niegdyś na trailerze Kill'a zrównało mnie z powierzchni ziemi...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 kwi 2006, o 23:25

Chyba nie ma mowy, aby następca Killzone'a jakoś znacząco odbiegał graficznie od prezentacji z E3 2005. Guerillasi nie mogą sobie raczej pozwolić na coś takiego, że najpierw pokazują maksymalnie wypasioną graficznie produkcję, by ostatecznie zaatakować z czymś znacznie słabszym. Innymi słowy - skoro postawili sobie tak wysoko poprzeczkę, muszą teraz do niej "doskoczyć". Ja już się dawno przestałem tym jarać, po prostu czekam i chętnię zobaczę, jak ta gra będzie NAPRAWDĘ wyglądała na konsoli Sony.
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post2 kwi 2006, o 00:46

gwoli ścisłości film z E3 nie prezentował gry w akcji, co wyjaśniono w 100% nie tak dawno. Za wszystkim stała jedna z firm i to ona wykonała dla Sony krótki pokazowy trailer, który przez krótki okres czasu można było obejrzeć na oficjalnej stronie firmy, która jak wspomniałem go wykonała.. więcej pod linkiem.
http://boardsus.playstation.com/playsta ... ing&page=1

ps. Ja ten film oglądalem jakby co ....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 kwi 2006, o 17:04

O tym, że to był render w czystej postaci wie już chyba każdy, od kiedy zostało to potwierdzone przez samego developera. Niemniej jednak jestem zdania że teraz muszą podołać zadaniu i rzeczywiście przygotować pozycję o takiej oprawie. Jak będzie, przekonamy się pewnie wkrótce.

Gość

Post4 kwi 2006, o 09:25

Jestem tego samego zdania co Sarge/.
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 17:30

widzieliście może krótki filmik crytek'a dot.ich silniku graficznego.CZYSA BOMBA!!!!!!!!!!!Wydaje mi sie że killzone może tak wyglądać tym bardziej po tym jak zobaczyłem owy filmik...

Gość

Post7 kwi 2006, o 22:53

Dobrze prawisz ziom... Ten filmik tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że next-geny pokażą nam o wiele więcej niz się po nich spodziewamy. Nie mam linka ale polecam poszperać. Łeb zerwany :D ...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 lis 2006, o 17:45

hehe no nie wiem panowie. o killzone na ps3 cały czas cisza, podejrzanie to wygląda :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 lut 2007, o 00:01

onlygames.pl napisał(a):Halo-Killer coraz bliżej
[info] Tak naprawdę tylko jeden raz gracze mogli zobaczyć Killzone na PS3 w akcji. Po tym wydarzeniu nastąpiła cisza, która trwa do tej pory. Pytania (co do tego jak ma się obecny progres developingu względem rzekomego renderu przedstawiającego grę) już za niedługi czas zostaną rozwiane, a prawdziwa próbka wersji Killzone na PS3 zostanie pokazana szerokiej publiczności. Najświeższe wieści donoszą, że będzie miało to miejsce jeszcze przed pokazaniem przez M$ beta wersji Halo 3. Jeżeli Guerilla dotrzyma terminu to może okazać się, że utrze tym nosa Billowi… i zapewne taki ma zamiar. Chyba wszyscy gracze, bez wyjątków czekają na potwierdzenie daty takiego pokazu. [Majonez]

No cóż, ja już na takie każde kolejne info patrzę z przymróżeniem oka - ile to już razy do tej pory miało nam zostać coś nowego pokazane? Nie twierdzę, że nie chciałbym zobaczyć co też Guerillasom udało się przez te niemal dwa lata zrobić, ale no właśnie - niech wreszcie coś rzeczywiście pokażą :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 lut 2007, o 23:43

a niech coś wreszcie pokażą. Jak na razie to microsoft jest jedynym uczestnikiem w zasadzie tej całej wojny, sony siedzi cicho prawie z wszystkim.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 lut 2007, o 12:13

Niedawno Sony zaprzeczyło, jakoby Killzone 2 miało zostać zaprezentowane na marcowym GDC... Cóż, może E3 :roll: ? Jak już pisałem wyżej, przestaję się jarać kolejnymi terminami - po prostu jak coś wreszcie pokażą, wtedy na spokojnie ocenię. Można jedynie mieć nadzieję, że jeśli tyle czasu siedzą cicho, to naprawdę chcą osiągnąć poziom pamiętnego trailera z E3.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 lut 2007, o 13:18

Z drugiej strony można powiedzieć że nie chcą sobie robić przypału i nic nie pokazują :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron