Teraz jest 20 kwi 2024, o 05:06


KillZone 2 - Czek dis ałt :D

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

KillZone 2 - Czek dis ałt :D

Post28 maja 2005, o 11:14

Proszę państwa. Proponuję zapiąć pasy i odpalić ten trailerek.
Ja ze swojej strony powiem tylko tyle: inne gry mi sie już nie podobają.

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1668
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post28 maja 2005, o 11:26

Iiii tam.... już tydzień temu przeżywałem ten szok.... :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post28 maja 2005, o 11:30

Nie marudzić mi to Diuk, tylko piać z zachwytu. Ja tam sobie lubie od czasu do czasu oglądnąć to cudo. Poprawia mi humor :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post28 maja 2005, o 11:40

Kukur.... no, tentegoten trailerek już znam na pamięć, oj ileż to razy u mnie na kompie przeleciał, może ze 300 (powaga)

Ale szczęka na glebie to fakt
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post28 maja 2005, o 11:48

Technologiczna demonstracja drugiej części gry Killzone w trakcie targów E3 2005 wzbudziła ogromne zainteresowanie publiczności, głównie ze względu na jakość trójwymiarowej grafiki. Naturalnie pojawiło się sporo niedowiarków, którzy kwestionowali autentyczność pokazu (wątpliwość: czy PS3 faktycznie generuje takie efekty wizualne w czasie rzeczywistym?). Wiele wyjaśnia stanowisko firmy nVidia.

Mianowicie ojcowie rodziny chipów GeForce zaprzeczyli, jakoby dostarczyli już korporacji Sony ukończony procesor dla PlayStation 3. Układ ten nosi kodową nazwę RSX i ujrzy światło dzienne nie wcześniej, niż we wrześniu bieżącego roku. Zatem jest pewne, że prezentacji Killzone 2 nie zasilało przyszłe graficzne serce konsoli PS3.

Najprawdopodobniej do przygotowania niniejszego pokazu wykorzystano jakieś dostępne obecnie rozwiązania. Być może użyto dwóch procesorów GeForce 6800 Ultra, połączonych przy pomocy technologii SLI. Taki scenariusz pozwalałby przypuszczać, iż nowa elektroniczno-rozrywkowa platforma ze stajni Sony zaoferuje oprawę graficzną, porównywalną do omawianej demonstracji.

żródło gry-online

jest w tym dużo racji (vide xbox 360 = trzy kompy;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gość

Post28 maja 2005, o 12:05

Heh... jak zwykle przy okazji startu nowych kosol wszedzie pociskają nam ściemy... Wiem, że grafa będzie wypasiona, ale czekam na pierwszą pełną oficjalnie wydaną grę na PS3 lub Xboxa 360.
Retuszowane screeny w gazetach i trailery z pieca mnie nie interesują.
Za stary jestem żeby łykać wszystko co mi podają pod nos. Amen :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 maja 2005, o 07:22

Nie będę powtarzał tego co Majonez - to również moje zdanie.
Demko Killzone 2 wgniotło mnie w fotel już jakiś czas temu. Nie ma co pieprzyć - wgniata w fotel. Ochłonąłem i zapytuję: ile razy byliśmy robieni w ch*ja??? Ile naoglądaliśmy się demówek, retuszów, renderów i innych rowerów??? Z których dużo, w późniejszej konfrontacji z rzeczywistością, okazywało się zwykłym KŁAMSTWEM??? Krótko i na temat: nie zobaczę, nie pogram - NIE UWIERZĘ!
Za często wielcy tej branży po prostu okłamują swoich klijentów (Polyphony -> GT4, P. Molyneux -> Fable... ). Już nie wspomnę o "porażającej grafice" PS2, itp fraszkach...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 maja 2005, o 09:39

Przesadzacie ludziska nie mozna byc do wszystkiego nastawionym tak sceptycznie :D. Ja wierze ze to byl pokaz mocy ps3 a jesli to jest pierwsza generacja gier to jak bedzie wygladac np. piata:D? Uhh ahhh :P
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 maja 2005, o 10:31

Przesadzacie ludziska???
Stary, przypomnij sobie takiego np. Drivera... Screeny a rzeczywisość...
Co, nie było różnicy??? Nie ma co gadać!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 maja 2005, o 15:28

dobra screeny to jedno, ale tutaj miales rpzeciez film liczony w czasie rzeczywistym. krotka wstawka i koles zaczyna naparzac normalnie podczas gry. to nie jest sciema ludzie. 8)

Gość

Post29 maja 2005, o 20:26

Z tego co wiem to w przypadku nowego iksa jak i PS3 wszstko leciało z... ogólnie mówiąc... pieców. Tak, nawet w przypadku PS3.
Podobno nVidia nie dostarczyła czegoś tam jeszcze do PS3 i niemożliwym jest żeby to była zapodane z nowego pleja.

Z wielkim utęsknieniem czekam na te świetne konsole, ale wiem, że jednak trzeba wyluzować.

Chętnie czytam wszelakie newsy i nie neguję ich. Ale wiem też to, że propaganda ruszyła już pełną mocą :wink:

Mario, zobaczysz, że niejedna jeszcze "zapowiedź hiciora" zrobi nam kuku.

Peace 4 All
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 maja 2005, o 21:25

Po raz kolejny podpisuję się (lenistwo...) pod czyjąś wypowiedzią. A od siebie dorzucę tylko : starego lisa na wypchaną kurę, starego misia na sztuczny miód chcą zrobić??? He, he, robić to MY, ale nie NAS... Nie zobaczę - nie uwierzę...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron