Teraz jest 19 kwi 2024, o 20:41


KillZone 2 - Czek dis ałt :D

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post15 lip 2005, o 19:07

hmmm...faktycznie z ps2 niby było podobnie, a co fajncyh filmików,to moze jets ich wiele, ale jak duzo z nich jest zrobionych tak aby imitowały gameplay?sadzac po specyfikacji ps3 i tego co niby obiecują nam autorzy,mysle ze gra z takim wyglądem beda na porzadku dziennym...hmmm zreszta mysle ze najlepiej bedzie poczekac na premiere playstation3,a okaze sie co tak naprawde potrafi ta maszynka :wink: wtedy bedziemy mogli sobie polemizować 8)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 lip 2005, o 20:00

Ja mam szczerą nadzieje, że gry będą tak wyglądały ale swoją drogą to jakoś chyba PS3 na razie nie kupie (jak zresztą żadnego z NGenów) bo kurcze chyba bez telewizora HDTV to nie ma co tego ruszać.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 lip 2005, o 00:04

hmm no hdtv moze byc problemem.. ale na pewno beda musieli cos wymyslec bo przeciez nawet w usa malo kto ma takie wypasione telewizorki.

Co do screenow ze stuntmana, czy tez the getaway. Zwroccie uwage, ze to tylko screeny! Tutaj byl film, a wiec co innego..

Gość

Post16 lip 2005, o 02:35

No, tak... jest różnica. Przy filmiku trzeba dłużej posiedzieć :D
BTW. Z całej tej trójcy to właśnie Sony pociskało zawsze największe kity. A widzieliście "demko techniczne" przed premierą PS2 :?: Chodzi mi o twarz jakiegoś dziadka... było takie coś.
I ja się teraz pytam, "gdzie jest ten dziadu" :?: No... chyba, że moja PS2 jest słabsza od Waszej... hmmm....
A tak całkiem poza tym to już podczas startu PS2 gry miały wyglądać jak rendery...

Kurde, nie będę już nic pisał na ten temat bo to nie ma sensu. Nie chce mi się pisać sto razy tego samego.

Pokój temu domowi i jego mieszkańcom :D
Offline

nochance

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 23 lip 2005, o 17:19

Post23 lip 2005, o 17:34

KZ to chala, autorzy przyznali sie, ze na devkit'cie dzialal w 5 fps'ach, a pozniej go sztucznie przyspieszyli do 60.
Co innego Lair, ktory wyglada szczekobojczo i na dodatek jest liczony w czasie rzeczywistym :O. Gzie woja żdżęga?
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post24 lip 2005, o 10:57

gdzie sie przyznali? Podaj źródło tej wiadomości!

Ja mam nadzieje ze killzone 2 bedzie grywalny na tgs i zamknie klapiące usta wszystkim niedowiarkom :). Ja tam wierze w tą grę!
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post24 lip 2005, o 11:07

Trzeba jeszcze uwierzyć w potęgę PS3
--- Don`t underestimate power of PSX --- :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post29 lip 2005, o 12:27

Akurat pokażą grywalne demo KillZone 2.
Nie pokażą bo takiego nie ma.

A jeżeli na E3 pokażali prawdziwy gameplay tej gry - to się pytam gdzie jest celownik, gdzie pasek energii, ilości amunicji i innych pierdułek. Bo na moim filmiku nic takiego nie ma.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post29 lip 2005, o 13:23

mdwoods napisał(a):
A jeżeli na E3 pokażali prawdziwy gameplay tej gry - to się pytam gdzie jest celownik, gdzie pasek energii, ilości amunicji i innych pierdułek. Bo na moim filmiku nic takiego nie ma.

Wiesz, akurat to o niczym nie świadczy - taki nadchodzący King Kong prawie w ogóle nie będzie miał HUDa.

Zresztą skończmy już te dyskusje "render czy nie", bo to trochę bez sensu. Moje zdanie jest takie, że jeśli rzeczywiście to render, wierzę że w przyszłości (np. rok-dwa po premierze konsoli) będą wychodzić tytuły o takim poziomie graficznym.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 lis 2005, o 19:42

molgiby pokazać wreszcie grywalne demo i zamknąć wszystkim usta :P
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post7 gru 2005, o 23:47

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post31 mar 2006, o 22:13

na początku wydawało mi sie to kompletną bzdurą, ale po zobaczeniu Obliviona moje zdanie sie zmieiło. Duż było mówione na temat tego trailera, że niby podkręcony czy coś w tym stylu. według mnie po obadaniu sytuacji jak zapowiadają sie gry na next-geny mogę śmiało przypuścić, że Killzone będzie tak wyglądał....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron