Teraz jest 28 kwi 2024, o 16:05


KillZone 2 - Czek dis ałt :D

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post30 maja 2005, o 07:57

Kilka lat temu przed premierą PS2 mieliśmy zdjęcia i kupę informacji na temat gry pt. GATEWAY. Wtedy grafika w tym tytule wyglądała jak na Obecne next geny a nie na PS2- ale że nikt nie znał jeszcze możliwości CZARNULI to wszyscy wierzyli - ja też. A jak powyższy tytuł się ukazał to dopiero był szok graficzny - tylko odwrotny do planowanego- gra po prostu prezentowała się co najmniej przeciętnie- chodzi mi o grafikę , bo sama gra była bardzo fajna.

Tak więc ja bym się nie podniecał tymi wszystkimi demami za bardzo- chociaż nie można powiedzieć że gry tak nie będą wyglądać bo np. Gears of War na X360 wcale nie wygląda dużo gorzej.
Ostatnio edytowano 29 lip 2005, o 12:17 przez mdwoods, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post30 maja 2005, o 08:23

OMG co za narod :lol: Nie porownojcie tu screenow z getaway bo to byly tylko screeny natomiast tutaj macie fragment z gry na trailerze z killzone 2. wiecie na x360 wszystko smigalo z piecow ale i tak te uklady w owych piecach byly zasilane slabsza kartą niz te ktore siedzą w konsoli (mowili ze mogli wycisnac najwyzej 30% mocy nowego x). juz bez przesady bo w co jak w co ale w filmy to ja wierze. taki maly odstrzal do was, znawcow - widzieliscie kiedys by jakas gra na trailerze wyglądała lepiej niz pozniej jak zostala wydana? Rotfl ja przynajmniej nie..
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post30 maja 2005, o 08:35

No, cycek ma rację. Zresztą jak sobie na to patrze, to jednak jestem w stanie uwierzyć, że teraz gierki będą tak wyglądały. Wystarczy juz popatrzeć na Halo 2, Doom 3 itp. Nic nie stoi w miejscu, a ja już zacieram rączki i zbieram pieniążki.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 maja 2005, o 15:05

Może i jakiś umiar w zachwytach należy zachować, ale trzeba też pamiętać, że w przypadku takiego Killzone 2 na 95% został ukazany gameplay (normalny widok FPP, tylko krótka wstawka przed całą akcją), więc o jakichś konkretniejszych przegięciach nie może być mowy. Trochę tylko zastanawia ta wypowiedź nVidii, ale nawet jeśli to jest prawda to myślę, że przy pokazach zastosowali porównywalny hardware do tego, jaki ma się znaleźć w PS3.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post30 maja 2005, o 20:53

Panowie, spokojnie, dwa głępsze i wydech :lol: A tak na poważnie to narazie i tak się nie dowiemy jak było naprawdę. Ale ja wierzę, wierzę w PS3... Peace 4 all
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post31 maja 2005, o 16:51

Wydaje mi się, że taki filmik to dopiero początek tego co nam PS3 zaserwuje. Czy ktoś się wogóle spodziewał gry pokroju God of War na czarnulę?? Zobaczycie, ja jestem dobrej myśli.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 maja 2005, o 20:53

ja tez a wy wszyscy, niewierni, jeszcze odszczekacie swoje slowa 8) :lol:

Gość

Post1 cze 2005, o 13:37

U la la... co za fanatyzm... niebezpieczne.
Źle mi się kojarzy słowo: "odszczekasz" :? Nie mam zamiaru nic odszczekiwać. I nie dlatego, że moje ego jest większe ode mnie. Poprostu wszystko co dotyczy PS3 i Xbox'a 360 traktuję z dystansem. I wszystko.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 cze 2005, o 17:02

Mario napisał(a):ja tez a wy wszyscy, niewierni, jeszcze odszczekacie swoje slowa 8) :lol:

Niewierni??? A co Ty od wujka Osamy jesteś???
Odszczekacie??? Chłopie, nie rozśmieszaj mnie...

P.S. Mam taką cichą nadzieję, że to taki dżołk, nie pisałeś tego na serio.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post1 cze 2005, o 18:14

Sonial13 napisał(a):
Mario napisał(a):ja tez a wy wszyscy, niewierni, jeszcze odszczekacie swoje slowa 8) :lol:

Niewierni??? A co Ty od wujka Osamy jesteś???
Odszczekacie??? Chłopie, nie rozśmieszaj mnie...

P.S. Mam taką cichą nadzieję, że to taki dżołk, nie pisałeś tego na serio.


Sonial wiadome, że to był żart :lol: :D :) :? (chyba ;))
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post1 cze 2005, o 21:40

nie no ludzie, rozwaliliscie mnie, nie widzicie na koncu jednego, charakterystycznego znaczka: ":lol:" :?: Sonial sam pisales w innym temacie o wyluzowaniu a sam wszystko bierzesz na serio :wink: ? :lol: Dobra koniec podśmiechujek :D

Gość

Post2 cze 2005, o 23:05

...A PeCet i tak jest lepszy od konsol :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości