Teraz jest 29 mar 2024, o 09:20


Metal Gear Solid 4

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Metal Gear Solid 4

Post16 maja 2005, o 21:44

Myślę, że czas już założyć odpowiedni temat traktujący o czwartej części serii Metal Gear Solid. Wiadomo, że Hideo Kojima przy pracach nad nią pełnić będzie bardziej drugorzędną rolę, że gra pojawi się już na next-genach, ale ostatnio wyszło ciekawe info, jakoby to jeszcze dzisiaj, o 23 w Los Angeles (oczywiście patrząc na tamtejszą strefę czasową), miał zostać zaprezentowany nowy MGS na specjalnej konferencji!

Link:
http://gamesradar.msn.co.uk/news/defaul ... ionid=1585

Ja sam w to nie wierzę, ciekawe czy zaprezentują tylko jakieś screeny, czy już trailer. W ten drugi aż mi się nie chce wierzyć - przecież od premiery MGS3 w Japonii minęło dopiero lekko ponad pół roku :roll: ...

W ciągu najbliższych godzin staniemy się mądrzejsi 8) .
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post16 maja 2005, o 21:53

Fakt, też zbytnio w to nie wierzę, zresztą, tak zawsze jest przed E3, ploty roznoszą się wtedy na masową skalę. No, ale cóż zobaczymy, już niedługo będziemy mądrzejsi... :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post24 maja 2005, o 15:28

Nie pokazali nic z gry, ale wiadomo kilka faktów: przy projekcie dalej będzie pracował Kojima, prawdopodobnie powróci Raiden, a wskazują na to grafiki postaci, które już przy okazji E3 wyciekły do Sieci.

Coś mi się też wydaje, że za środowisko tym razem Kojima przyjmie pustynię :roll: ... Wskazuje na to hasło "no place to hide", a te środowisko bardzo mi do tego pasuje. Tym bardziej, że tereny w górach w MGS3 się pojawiły i rzeczywiście przekmnąć tam najłatwiej nie było :wink: ...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 maja 2005, o 07:18

Eee, no kitrać się będzie trzeba, to esencja tej gry. IMHO będzie to po prostu trudniejsze i bardziej wymagające...

Albo może za nowe środowisko posłuży środek parkingu strzeżonego ("no place to hide")...
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post25 maja 2005, o 23:16

Sonial13 napisał(a):Eee, no kitrać się będzie trzeba, to esencja tej gry. IMHO będzie to po prostu trudniejsze i bardziej wymagające...(...)

To jest i było wiadome od początku, zresztą Kojima nigdy nic nie mówił o nagłej zmianie gatunku gry :P .
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post26 maja 2005, o 21:07

MGS4 pewnie pokaże się na PS3 nie????
ale kupa bo bedzie trzeba poczekać z roczek od premiery PS3 aż cena trochę spadnie :cry: :cry: :cry:
a szkoda........
Offline
Avatar użytkownika

kazek

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 2 kwi 2005, o 13:50

Post27 maja 2005, o 21:08

polecam wywiad na gamespocie:

http://www.gamespot.com/ps3/adventure/m ... 26180.html

"Therefore I would like to take a different approach, and that's why I said I
want to concentrate on the things we cannot see." - wspominal o tym na
konferencji sony, a w wywiadzie ciekawie to ilustruje na przykladzie 'fake
jungle' = )
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post28 maja 2005, o 11:09

Kurcze, 4 część wychodzi powoli a ja jeszcze ani jednej nie przeszedłem. Wstyd normalnie :(
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 maja 2005, o 09:40

noo, jeszcze nie wuychodzi, tylko wiadomo ze wyjdzie (co przeciez bylo wiadomo od czasów wydania trojki ;) ), ale prawda prawda wsytd jak najszybciej nadrob zaleglosci nie wiesz co tracisz :D
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post25 cze 2005, o 13:06

'no place to hide' czyli interaktywne otoczenie taaaaak? Mam nadzieje ze wydarzenia rzeczywiscie będa losowe wtedy bedzie mozna mowic o jakims realizmie :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post25 cze 2005, o 23:46

sory cycek ale nie bardzo wiem o czym do mnie rozmawiasz :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post26 cze 2005, o 00:10

MArlon chodziło na pewno o tego newsa:

Kojima wyjaśnia co oznacza sławna już fraza 'No place to hide' używana przez niego w kontekście MGS4. W wywiadzie dla Oficjalnego Playstation Magazine przyznał, że nie chodzi tutaj o obsadzeniu akcji na pustyni, czy też że cała gra będzie rozgrywała się w nocy. Po prostu otoczenie będzie bardziej dynamiczne, "ruchome" niż dotychczas. Może to oznaczać na przykład to, że ciężarówka za którą się ukrywasz, może odjechać w dowolnym momencie. Mają to być wypadki losowe, więc nie będzie można wyuczyć się określonych sytuacji na pamięć. Z pewnością wpłynie to na podkręcenie poziomu trudności...


Ja ubolewam ze na pokaz gry bedziemy pewnie musieli poczekac do przyszloego e3 :?
Następna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron