Teraz jest 29 mar 2024, o 12:48


Sony odwołało prezentację PS3

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Sony odwołało prezentację PS3

Post4 kwi 2005, o 13:20

Sony odwołało prezentację PS3 która była planowana przed E3.
Nie wiem jak wam ale mi to się nie podoba, bo to może dowodzić tego że samo Sony nie może okiełzać ich nowej rewelacyjnej konsoli. Żeby nie było to samo co z PS 2 - gdzie zapowiadana SUPER REWOLUCJA może okazać się trochę przereklamowana. Oby nie.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 kwi 2005, o 14:58

nie masz racji. nie chca pokazywac nowosci przed konkurencją zeby czegos od razu nie skopiowano od nich. a tak jak wszyscy zadebiutują na e3 to nie bedzie szans na to
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 kwi 2005, o 19:28

Sam nie liczyłem na prezentację którejkolwiek konsoli jeszcze przed E3. To by się zwyczajnie nie opłacało ze względów czysto strategicznych...
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 07:22

KUrna . Może i macie racje , ale ja się juz tak napaliłem na tą prezentację , a tu się okazuje że muszę jeszcze czekać prawie 2 miesiące.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 kwi 2005, o 07:28

Mario napisał(a):nie masz racji. nie chca pokazywac nowosci przed konkurencją zeby czegos od razu nie skopiowano od nich. a tak jak wszyscy zadebiutują na e3 to nie bedzie szans na to


Też tak sądzę. Czasy mamy okrutne, konkurencja nie śpi. A do tego podgląda.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron