Teraz jest 28 mar 2024, o 17:28


sklepy internetowe z ps2 ??

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

pisak

sklepy internetowe z ps2 ??

Post20 gru 2004, o 00:12

mam taki problem ...chce kupic sobie w interneci konsole ps2 z wbudowanym chipem lecz nie znam zabardzo stron na ktorej znajduja sie takie sklepy ...czy mogli byscie podac kilka linkow i podzielic sie opiniami o tych sklepach (moze juz robiliscie tam zakupy)....PROSZE !!!!
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post20 gru 2004, o 01:10

szukaj na allegro

gry/PlayStation2/sprzet z tego co pamietam

sa tam kolesie ktorzy od dawna niemal hurtowo sprzedaja przerobione konsole. szukaj takich z wieloma pozytywami i jak najlepszymi warunkami tzn gwarancja, serwis itp sam, gdybym kupowal, to wlasnie tam
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 gru 2004, o 09:00

Benny ma (świętą) rację. Tylko uważaj na oszustów!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

pisak

Post21 gru 2004, o 16:42

i mam jeszcze jedno takie pytanie ile gdzies kosztuje taka konsola(nowa,tylko nie chcem pstwo)+ripper3 i zamontowanie go??.....bo nie chcial bym przeplacic
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post22 gru 2004, o 19:56

Pisak, bierzesz klawiaturę w łapę i oglądasz przez miesiąc wszystkie aukcje sklepów netowych z konsolami - mówię o Allegro. Porównujesz ich ceny, komentarze, inne (np. niektórzy mają jeszcze bonusy)... Po prostu trzeba szukać i czekać (jak coś upatrzysz to koniecznie sprawdź komentarze!). Nie bądź napalony (tzn. jarać możesz, ale mi chodzi o przysłowie: "co nagle to po diable!!!") :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Co nie Benny??? :wink:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

wolfu

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 28 lut 2005, o 07:46

Post28 lut 2005, o 21:29

ja dałem na allegro za swoją PS2+ripper 3 + 2 pady + karta pamięci + 12 miesięcy gwarancji 849 zł. ale kupiłem od faceta z mojego miasta więc mogłem ją najpierw zobaczyć, dotknąć , poczuć.....chyba się zapomniałem , zanim za nią zapłaciłem. radzę zrobić to samo ponieważ 8 paczek to spory wydatek i nie ma co ryzykować że będzie się miało najdroższą cegłe w polsce.
:lol:
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: sklepy internetowe z ps2 ??

Post29 mar 2023, o 10:48

Bardzo dobre teksty tutaj dajecie. One są w moim przekonaniu wręcz świetne. Warto sobie takie materiały dokupić.
____________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichlodz.pl/aplikacja-webowa-temat-pracy-inzynierskiej

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron