Teraz jest 28 mar 2024, o 18:50


X360 - początki : )

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

X360 - początki : )

Post5 sty 2009, o 15:22

hej

mam x360 :brawa: :brawa:

i pytania:

1) lepsza plazma czy lcd? :rotfl:
2) jak ze skalowaniem do full hd? jest proporcjonalne czy lepiej wyglada dh ready?
3) przerabiać? da się grać na Live! przerobiona konsola?

thx

:smoczek:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: X360 - początki : )

Post6 sty 2009, o 01:07

Benny Blanco napisał(a):hej

mam x360 :brawa: :brawa:

i pytania:

1) lepsza plazma czy lcd? :rotfl:
2) jak ze skalowaniem do full hd? jest proporcjonalne czy lepiej wyglada dh ready?
3) przerabiać? da się grać na Live! przerobiona konsola?

thx

:smoczek:


2)yyy...To odbiorniki HDReady obsługują sygnał HDTV i skalują obraz w dół np. do 720p, o ile się nie mylę. Bo odbiorniki Full HD powinny obsługiwać wszystkie rozdziałki HDTV czyli m.in 720p i 1080i/p. Sama nazwa Full HD to mówi.

3)Jeśli masz kasę na gry to możesz nie przerabiać, bo i po i zero stresu przy wchodzeniu na Xbox Live :). Podobno się da grać na live na przerobionej, ale detali nie znam. Tak czy pstrak grozi to banem na Xbox Live.
Ja póki co używam nieprzerobionej i narzekam na hałas z konsoli :P
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: X360 - początki : )

Post8 sty 2009, o 09:04

1 i 2) Ogólnie rzecz biorąc im wiekszy TV (42'' i wyżej) to poleca się plazmę, a do 42'' spokojnie wystarcza LCD. Dobre plazmy są zresztą droższe od LCD. Ja mam LCD full hd i nie narzekam. Co do skalowania to nie musisz się o nic martwić. Najlepiej oczywiście kupić full hd wtedy nie ma problemu, a w tv hd ready rozdziałka jest na poziomie nieco wyższym niż 720p, więcobraz musi byc lekko skalowany. Ale zapewniam że tego nie widać. Aha, prawie wszystkie gry są w 720p, tylko nieliczne tytuły obsługują pełne 1080p, choć myślać o przyszłości lepiej kupić full hd.

3) Przerabiać nie rpzerabiać... Przerabiania osobiście nie popieram, ale to twoja decyzja. Ja tylko mogę cię zapewnić że jak przerobisz i zaczniesz grać na LIVE to predzej czy później dostaniesz bana. Mniej więcej co pół roku są akcje banujące przez Microsoft i jeśli grałeś już w jakąś grę online to dostaniesz bana - nawet jak wtedy nie masz włączonej konsoli i jak włączysz po miesiącu to ujrzysz sławny niebieski ekran z banem :) (albo wcale nie ebdziesz sie mógł juz połączyć). Prawdopodobnie przy okazji zwykłego korzystania z LIVE (czyli ściąganie dem, filmików, dodatków) bana nie dostaniesz, ale już grając w gry online na przerobionej konsoli, bana masz w kieszeni.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: X360 - początki : )

Post8 sty 2009, o 21:21

Ooo stary znajomy Benny wpadł :). Ile ja cie już nie widziałem tutaj chłopie:). Co do Xboxa to nie polegam przerabiać bo ban murowany a gry na aukcjach można kupić naprawdę tanio :soczek:
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Alicja123

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 20:41

Re: X360 - początki : )

Post23 kwi 2018, o 20:43

Dajta spokój, kupowanie konsoli żeby później kupować pirackie gry nie ma sensu. Po to kupujemy konsole, żeby się w niej nie babrać tylko wsadzic płytę i mieć. Jak lubisz sie kolego babrać to zawsze możesz się babrać w komputerze ;)
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: X360 - początki : )

Post20 sty 2020, o 11:15

Ja teraz gram na Xbox One. On jest po prostu niesamowity! Wam też go polecam!
______________________________
Ogłoszenia - pisanie prac magisterskich
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: X360 - początki : )

Post18 sty 2021, o 14:05

Teraz ten Xbbox jest całkiem fajny, ale niestety bardzo drogi. To jest straszne!!
____________________________
Pisanie prac z Teologii w Warszawie

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron