Teraz jest 28 mar 2024, o 17:13


Dual Shock 2

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Dual Shock 2

Post9 lis 2004, o 10:43

Witam!
Chciałbym kupić duala2 do playstation2. W sklepie kosztuje 129zł a na aukcjach 65zł. W jaki sposób poznać czy nie jest on podrabiany?
Offline
Avatar użytkownika

Vivi

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 21 paź 2004, o 15:20
  • Lokalizacja: Przasnysz

Post9 lis 2004, o 21:41

żółte opakowanie, firma sony (nie suny, sany itp), jezeli masz mozliwosc "pomacania", to po dotyku bedziesz wiedzial :wink:
-kekika mikataka
-its your servant..... MY MASTAH!!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 lis 2004, o 00:30

kupując na aukcjach poszukaj kogos kto sprzedaje w imieniu jakiejś firmy - on nie powinien cie oszukac. Co do reszty to nie bylbym taki pewien :/
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Hmm, chciałbym coś rzec...

Post2 gru 2004, o 20:44

... a mianowicie: na Allegro od pewnego czasu pojawiły się pady, których cena spada na dół z tygodnia na tydzień. Zasięgnąwszy informacji w pewnym i zaufania godnym sklepie (którego nazwy tu nie wymienię) referuję co następuje. Pady za 49.90 to nędzne podróbki z Chin, zdychające ponoć po dwóch miesiącach "naszego" grania. Czasem nawet szybciej. Odróżnić je (na oko, w pudełku) od oryginałów SONY jest na tyle ciężko, że nawet fachowcy mają z tym nie lada problem. Jedyne wyjście to przystawić 100% oryginał do tego drugiego, i z lupą (na serio) oglądać. Różnią je takie małe szczególiki jak: "bledszy" napis SONY, mniej świecące gałki analoga, mniej żółty kolor wkładki papierowej w pudełku... Rzeczy do odróżnienia TYLKO przy porównaniu z pełnym oryginałem. Zaznaczam, iż nie jest to na 100% pewne (jak powszechnie wiadomo 100% to nawet spiryt nie ma...). Ale coś dało mi do myślenia: w tym sklepie, októrym pisałem mieli pady za 50 zł i za 95 zł. Po co mieliby mnie kitować, co nie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post4 gru 2004, o 22:56

Polecam zakup poprzez aukcje. Ja tak sobie dokupiłem i wszystko ok. Mam róznież oryginałe. Porównywałem i nicym się nie tróznią. Rozmawiałem z facetam który mi sprzedawał i za bardzo nie chciał dzielić się informacjami skad ma te pady, a po sposobie jego mówienia wywnioskowałem, że nie było to raczej sklepowe źródło. zreszta co za róznica,. dla mnie liczy sie to iż pad jest oryginalnie zapakowany, iodentyczny jak tan co miałem do konsolki, działający w 100% a i w kieszeni mam więcej o 70zł
pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Dual Shock 2

Post22 maja 2023, o 11:17

Uwielbiam ten joypad. To jest opcja doskonała jak dla mnie. Takie rzeczy uwielbiam!!!
________________________________
https://samo-dzielni.pl/psychoterapia-par-poznan/

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron