Teraz jest 29 mar 2024, o 17:44


Karta TV

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Karta TV

Post25 sie 2006, o 15:15

Skombinowałem se kartę telewizyjną do kompa, ale niestety bez oprogramowania. Czy mógłby mi jakiś fachowiec polecić kilka full pro aplikacji? Z góry dzięki.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post25 sie 2006, o 21:34

W sumie to bardzo dużo zależy od typu karty/tunera TV. Czasem nie ma reguły, program wychwalany przez jedną osobę, może zupełnie zawieść inną, bo jego karta się wyraźnie z danym oprogramowaniem "nie lubi" :wink: . Sam miałem podobny problem, kiedy na kolejnych programach obraz był albo słabej jakości, albo wyraźnie klatkował (i niespecjalnie wiele dawały jakieś zmiany w konfiguracji).

W moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się DScaler - zero konfiguracji, program od razu ładnie wykrył tuner i pokazał płynny i ładny (oczywiście jak na możliwości sprzętu) obraz. W dalszej kolejności spróbuj ChrisTV, z którym jednak mój tuner nienajlepiej współpracował. Jeśli i ten software nie zda egzaminu, są jeszcze JTV, BorgTV, MoreTV... No, w końcu któryś musi dać radę :) .

KowalskiMi

Re: Karta TV

Post1 kwi 2014, o 12:59

Super! O to mi chodziło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Offline

Gertys

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 9 gru 2015, o 18:52

Re: Karta TV

Post9 gru 2015, o 18:53

No możesz zamontować ja tam zawsze ogladam streamy i do TV mam tylko puszczony kabel HDMI no ale niektórzy lubią oglądać tv to śmiało taki tuner ci ogarnie sprawe
Offline

Kukuk

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 10 paź 2016, o 14:11

Re: Karta TV

Post10 paź 2016, o 14:22

Fajna rzecz. Drogi taki gadżet?
Poszukujesz porad? Kancelaria prawna z Lublina chętnie Ci ich udzieli.
Offline

Timolan

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 6 lut 2017, o 13:55

Re: Karta TV

Post15 lut 2017, o 16:16

Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Karta TV

Post26 kwi 2022, o 12:56

Taka karta TV na pewno by mi się przydała. Takie rzeczy to ja po prostu uwielbiam. To jest świetna sprawa!!
__________________________________
Praca inżynierska - Kraków

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron