Teraz jest 19 kwi 2024, o 22:29


PlayStation 2

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post20 lis 2004, o 22:18

Można, ale ciągle trzeba sie bawic w podmienianie płytek, co (jak już wiele razy było tu mówione) nie jest zbyt pożyteczne dla konsoli. Po prostu lepiej nawet nie zwracać uwagi na PS2 z chipem, w którym potrzebny jest Action Replay...

Mefisto

Post3 gru 2004, o 22:59

Mam zamiar kupić PS2 lecz nie wiem gdzie przerobić konsole .Może polecicie mi coś na terenie Warszawy (najlepiej praga-płd)?
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post4 gru 2004, o 22:51

Mefisto napisał(a):Mam zamiar kupić PS2 lecz nie wiem gdzie przerobić konsole .Może polecicie mi coś na terenie Warszawy (najlepiej praga-płd)?

Polecma zgłosic się do jakiegos gościa przez www.allegro.pl. Tam bez problemu znajdziesz serwisy oferujące już przerobione, działające konsole.

polecam Rippera 3 gdyż jest na arzie najlepszy. Pytaj o sprzedaz poza allegro, prosto z serwisu, a aukcja tylko dla pewności (komentarz). Ceny wtedy sa tańsz. Ja dostałem konsolkę z memory card, dwoma padami, przerobioną ripperem 3 za dobre pieniądze. Wszystko działa, konsolka była nowa oryginalnie zapakowane.
pozdrawiam

Gość

Post5 gru 2004, o 19:15

A poza aukcjami? Nie lubie za bardzo kupować na aukcjach,a bede musiał raczej kupić PS2 lub PSTwo w Media itp. A gdzie mógłbym to przerobić??
Sam się boje bo nie jestem za bardzo obeznany w temecie!!
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post5 gru 2004, o 20:16

Czy PSTwo da się przerobić t ja nie wiem. Mysle że chipem się nie da, ale nie mam pewności. Jak kupisz PS2 lub PSTwo w Media Markt to ok, masz nowiutką ze sklepu, ale gwarancję i tak tracisz w momencie przerobienia konsoli, więc jeśi kupujesz dla gwaramci i darmowego serwisu to konsoli przerobic nie mozesz. Najlepiej jest kupic od razu przerobioną, bo masz pewność, że wszystko bedzie ok. jak oddasz nowa konslke do przeróbki może się zdarzyć, że gościu przerabiający nie będzie az tak doświadczony i zepsuje konsole, nie odda kasy a y bedziesz 700zł do tyłu. tak, więc polecam kupienie od razu przerobionej. Na allegro znajdziesz mnóstwo sklepów, serwisów oferujacych swoje przerobione konsole. Sa to w wiekszości dobre, sprawdzone sklepy co wywniooskowac można z komentarzy. Jak kupowałem sobie o nie spotkałem nikogo kto by wygladał na kogoś kto składa w piwnicy onsole. Wszyscy yli profesionaistami handlującymi równiez chipamui i innymi akcesoriamii. Ceny sa w mierę przystęone i w wiekszości płacisz tylko za konsolę i chip-a a za przeróbkę dostajesz gratis. Jesli decydujesz się na zakup płyttki pozwalajacej na granie w nelegale to nie trzeba konsoli oddawac do przeróbki ani nic z tych rzeczy. pamietaj jednak, ze moze to dopowadzić do zniszczenia lasera i tacki. Najnowsze chipy maja specjalne układy chroniace laser, więc myslę, że tak szybko się nie uszkodzi. Dobre sklepy daja rózniez kilku miesiączna gwarancję hna konsolę i dożywotnia na chipa, więc nie jest źle. Z chipów najlepszy jest ripper 3, co za tym idzie najdrozszy, ale warto dopłacić.

pozdrawiam

ps: jesli chcesz to moge kogoś polecić. Gość, u którego kupowałem jest sprawdzonym sprzedawca i wszytsko napawde profesionalnie zrobione. cena równiez najtańsza z dostepnych. napisz na maila: bighowler@wp.pl a podam adres, bo nie wiem czy na forum mogę, może ten ktos nie chce reklamy

pozdrawiam

:oops: - podoba mi się ten "emotikon"
Offline

Akoss

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 8 lis 2004, o 18:26
  • Lokalizacja: POLAND

Post8 gru 2004, o 02:57

Ja raczej zdecyduje się na kupno Ripper'a 3. Jednak mam jeszcze kilka wątpliwości, a raczej pytania.

- Jak sprawdzić, jaką wersje PS2 się posiada ?
- Nie rozumiem troche tych schematów na strone producenta tego chipa. Powiedzmy, że chip jest wielkości kwadrata. O dziwo na zdjęciach czerwone punkty na płycie głównej konsoli są zaznaczone w różnych odległych miejscach. Czy ktoś coś więcej wie na ten temat ? Jeśli tak to z góry dziękuje. Chętnie przeczytam każdą rade. Umiem się posługiwać lutownicą i już lutowałem nie jedną rzecz w kompie, a dokładnie zasilacz :D.

Ripper 3.1 wyszedł, więc tym bardziej mnie to interesuje :).
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post8 gru 2004, o 07:32

Akoss, wszedł Ripper 3.1 specjalnie do PSTwo. Chcesz sprawdzić model Pleja: modchip.pl, masz tam wsio jak na dłoni. Nie loguj się tam (kosmiczne ceny); ale zwróć uwagę na wszystkie inne przydatne info (TO DLA WSZYSTKICH!!!). Na Allegro.pl jest babka, kóra ma Rippera 3 i 3.1 za niecałą stówkę, pewna, wiele pozytywów. POzdro.
(Nova27, taniej raczej nie znalazłem, a szukam często).
Ostatnio edytowano 9 gru 2004, o 08:43 przez Sonial13, łącznie edytowano 1 raz
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post8 gru 2004, o 07:35

Zapomniałem, ta z Allegro: GRY>>> Playstation 2>>> i w wyszukiwarce (z zaznaczeniem OBYDWU opcji, tych poniżej) RIPPER 3. Wyrzuci Wam Wszysciutko jak na dłoni :)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 gru 2004, o 18:20

Akoss, czerwone punkty lutujesz do analogicznych oznaczonych na płycie. Do oddalonych potrzebny będzie specjalny kabel - drucik (np. KYNAR, też dostępny na Allegro). Potrzebna będzie WYPASIONA lutownica, specjalistyczna (kolbowa z regulacją temp., itd) i do tego jakoś uziemniona (ładunki elektrostatyczne, czy cóś...). Nie gniewaj się, ale jest to raczej robota dla kogoś, kto polutował już tony zasilaczów...
PS. Zwróćcie uwagę, ile jest na Allegro konsol sprzedawanych jako "uszkodzone - po próbie domowego przerabiania"...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

wolfu

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 28 lut 2005, o 07:46

Post28 lut 2005, o 21:36

ludziska jeśli sie nie znacie to nie róbcie tego na własną ręke. mam dwóch odważnych kumpli któży uśmiercili dwie niewinne czarne laseczki poprzez wsadzanie im tam gzie nie trzeba.... lutownicy. TYLKO elektronik i to dobry!!!!
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post18 cze 2005, o 16:56

jak ktoś ma zamiar kupic sobie SLIMA i go spiracić to grubo odradzam...
lepiej poszukać starej dużej dwójki i ją spiracić.
SLIM po CHIP TUNINGU ponoć szybko pada... jedyne to przeróbka na wgrywane płyty ale też jest duże prawdopodobieństwo że sie wysypie...
przedewszystkim radzę kupić SLIMA w krajach UNII (poza PL) bo do nas docierają SLIMY po REGENERACJI i takim syfem u nas handlują...
POLAK zrobi wszystko aby sprzedać syf i dobrze na tym zarobić...
SLIMY TYLKO Z ANGLII!! 100% pewniaki!!! wiem po sobie 8) 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 cze 2005, o 18:29

Tak!!! Polska dla polaków, ziemia dla ziemiaków!!! Uwolnić sardynki z puszek!!! Balcerowicz musi odejść!!! Żwirek już ponoć porzucił Muchomorka...
I takie tam, hi, hi...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron