Teraz jest 19 kwi 2024, o 23:05


PlayStation 2

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post19 cze 2005, o 07:08

taaaaaaaaaaaa!!!
Polska jest w D... i zostanie tam jeszcze ze 100 lat!!!
kupujcie SLIMY za granicą bo u nas jest lipa!!!
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post16 sie 2005, o 13:03

PSslim można przerobić i wcale tak się Nie grzeje jak tak piszą mój ziomal ze sklepu, który prowadzi sklep PS2 przerobił 20Slimów i ta 20 po prostu po przerobieniu padł na drugi dzień laser to jest ryzyko chcesz mieć tanie gry i mieć ich z 200 to proszę bardzo, ale ja odradzam ja sam osobiście jadę na oryginałach i się bardzo cieszę… 8) :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post16 sie 2005, o 13:24

Peny napisał(a):bo do nas docierają SLIMY po REGENERACJI i takim syfem u nas handlują...


Skąd masz te wieści "Miszczu"?
Powiedz mi, czy jeżeli światowa premiera PSTwo miała miejsce ok. listopada 2004, a ja swoją kupiłem na początku grudnia 2004 to kupiłem wersje granted? (dla zainteresowanych: pytanie retoryczne)
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post6 paź 2005, o 21:36

Nie wiem czemu wiele osób żle wyraża sie tu o swap magic. Sam z tego korzystam i nie mam żadnych problemów, laser działa cały czas tak samo dobrze, podmiana płytki trwa tylko chwile. Czytałem wiele na ten temat i nie widziałem jeszcze żeby komuś laser padł od zmian płyt (mówie o wersji slim bo w dużych faktycznie tacka ociera się o laser przy wysuwaniu i go powoli uszkadza).
Offline

bob

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 11 sty 2006, o 12:57

Post11 sty 2006, o 13:04

ja chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, że można kupić jakiegoś chipa, którego wkłada się w port karty pamięci, po czym zarzucić pirata i grać?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 sty 2006, o 15:00

to raczej lipa, no przyznajmniej ja nic o tym nie słyszałem. nie kombinuj, tylko w normalny sposob przerabiaj konsole - wyjdziesz na tym lepiej.
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post13 sty 2006, o 14:10

Hareez napisał(a):Skąd masz te wieści "Miszczu"?
Powiedz mi, czy jeżeli światowa premiera PSTwo miała miejsce ok. listopada 2004, a ja swoją kupiłem na początku grudnia 2004 to kupiłem wersje granted? (dla zainteresowanych: pytanie retoryczne)



no to już ci mówie "MISTRZU".
jeśli chodzi o twoją konsolkę to napewno masz ją ok bo kupowałeś po premierze i raczej jeszcze wtedy nie było zwrotów z zepsutymi SLIMAMI.
weź se "MISTRZU" poszperaj trochę po necie, popytaj ludzi którzy zajmują się przerabianiem konsol, a nawet idź do sklepu elekronicznego i spytaj jak to było przed świętami rok temu ze SLIMAMI.....
widzisz jakie to proste 8) 8) 8)
powodzenia "MISTRZU"

P.S.
weź parę lekcji z pisowni polskiej...
chyba każdy widzi o co chodzi :) :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post14 sty 2006, o 08:58

bob napisał(a):ja chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, że można kupić jakiegoś chipa, którego wkłada się w port karty pamięci, po czym zarzucić pirata i grać?


Hmm, chyba chodzi Ci o jakąś wersję Action Replay, czy inne cudo?
Osobiście nie widziałem w akcji. Ale widziałem taką malutką czarną kosteczkę z napisem "Actel".
Raczej polecam, tym bardziej, że teraz wyszła już wersja 3.2...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post30 mar 2006, o 21:33

to, jaką przeróbkę chcesz zależy od tego jaką konsole posiadasz na chacie. Jeżeli masz slima to radziłbym swap magic lub ripper'a 3.3 a jeżeli grubasa to raczej wszystko prócz Marsa (ponoć jest lipny)...
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: PlayStation 2

Post21 wrz 2021, o 16:32

Playstation 2 jest świetne po prostu. Kocham z niego korzystać. To jest doskonałe!

___________________
Pisanie prac magisterskich z Anglistyki
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: PlayStation 2

Post29 mar 2023, o 10:52

Ja uwielbiam Playstation 2. To jest doskonała wręcz sprawa. Takie rzeczy są naprawdę doskonałe. Ta konsola jest świetna.
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron