Teraz jest 28 mar 2024, o 16:36


Jaki model najlepszy???

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

nalesnik_z_serem

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 21 gru 2005, o 19:14

Jaki model najlepszy???

Post21 gru 2005, o 19:25

Planuje kupic PS2 ale jakos nie orientuje sie w tych nazwach modeli... Totalnie nic mi to nie mowi... Tak wiec: jaki model jest najlepszy? Na jakim odpala gry z PS1 i filmy na DVD? Jest opcja zeby puscic na konsoli dvx??? Dajcie znac... Nie chce kupic jakiegos syfu przez przypadek... :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 gru 2005, o 11:08

Pozwolę sobie zabrać głos jako pierwszy, mój drogi Naleśniku Z Serem (szczerze Ci powiem, że nosisz dość oryginalną i nietuzinkową ksywkę).
Jestem szczęśliwym posiadaczem PS2 od czterech lat, teraz rozpocznie się piąty rok ("Kochanie, dobrze liczę???" To do Mojej Małżonki) jej ciężkiej tyry u Soniala. Przez ten cały okres mój Czarnuch (niektórzy mówią "czarnula", ja mówię "Czarnuch", taki wiesz - Nigga, a najlepiej "My Nigga") nie widział zbyt wiele płyt opatrzonych hologramem. To znaczy widział kilka, ale to raczej filmy z gazet. Myśle, że rozumiesz podtekst, hi, hi...
Wiele było płyt, które nie miały w ogóle nazwy, pełne "nołnejmy", wiele było porysowanych... I co??? I nic, laser śmiga dalej. W skrócie: z tego co wiem, najtwardszym laserem w PS2 jest ten z modelu... cholera teraz ładne jaja! Zapomniałem jaki mam model Pleja... W każdym razie: to ten z literką "R" na końcu. Był tylko jeden z literką. Moje wyjście byłoby takie: kupić konsolę z padniętym laserem na Allegro i wstawić sobie laser nowy. Powinno wyjść najtaniej. Na pewno nie kupilbym nigdy Slima - cienkiej PS2, i nowej - chyba że za cztery stówki max, nie więcej...
Dobra, kończę te mętne wywody, co by Ci nie mieszać w głowie...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

nalesnik_z_serem

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 21 gru 2005, o 19:14

Post25 gru 2005, o 12:01

Wielki DZ. Jedna litera to juz jest cos!! Nowa za cztery stowy?? Powiedz mi gdzie a ubieram spodnie i smigam...

Wesolych swiat ludzie!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 gru 2005, o 12:25

Była przez dwie godziny (na tyle styknęło zapasów) u mojego koleżki w Tesco, czy gdzieśtam... Dokładnie za 369 zetów.

Dokładny model (z cyferkami) mojego Pleja dam Ci później. Chyba że ktoś mnie wyprzedzi.

>>>SCPH 30004R<<<
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

LoveMetal

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 30 gru 2005, o 11:36
  • Lokalizacja: Tychy

Post30 gru 2005, o 23:15

Nie wiem jaki model najlepszy ale ja posiadam PS2 Silver edition model 50004. Niewiem, czy to dobry model czy zły ale taki właśnie mam...
Take a Risk = You got Reward!

roBSonik3

Re: Jaki model najlepszy???

Post1 kwi 2014, o 14:07

dzieki
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Jaki model najlepszy???

Post16 gru 2022, o 11:01

Najnoszy model zawsze działa najlepiej. To jest opcja doskonała jak dla mnie. Takie rzeczy, to ja uwielbiam. To jest świetna wręcz sprawa!!
________________________________
Psychoterapia - Poznań

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron