Teraz jest 29 mar 2024, o 16:54


Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post25 sty 2006, o 18:24

Srebrny szatanik model 50004 ESS , dwa oryginalne Dual Shocki , Memorka Sony 8MB , dwie nieoryginalne do PSX , kabelek Aux + wieża Samsung , Tv Sony 21' - bez żadnych bajerów :( 28 gier PS2 i 2 PsX
( MGS 1 i FF VII ) , kurde ale chciałbym mieć jeszcze ze dwa gany i jakąś dobrą gierę dla nich - może TIME CRISIS 1 ??? ;) to było coś pozdrooo !!!!
Marzę o PSP :lol: ale ... chyba jeszcze trochę poczekam :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 sty 2006, o 08:39

majonez napisał(a):PS2, Xbox + do tego niedawno zakupiony zestawik Yamahy. Amplituner RX-V357 z odtwarzaczem DVD (...)

Chylę czoła...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post18 lut 2006, o 18:07

PS2, wersja "gruba"-czyli najlepsza i najfajniej wygladajaca 8)
gdziestam wala sie jeszcze Amiga 600 2MB :twisted:
oraz w szufladzie odpoczywa sobie PSP :wink:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post27 lut 2006, o 18:03

He he, a wiecie, że podpiąłem swojego PSP pod wieżyczkę? Muzyczka z GripShifta jest megakozacka!!! A na Onkyo to już w ogóle jazda.

No i LCDeki HDTV tanieją. Technologia tanieje. To dobrze.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

panzer

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 lut 2006, o 21:27

Post3 mar 2006, o 16:55

Chetnie przytocze cala moja geneze posiadania konsol

Ekhm, chyba jak kazdy zaczynalem od .. poczciwego pegazusa. Kazdy go zna, wiec nie ma sensu komentowac. W roku 1995 dostalem z USA Genesisa wraz z przystawka 32x. Nastepnie konsole sprzedalem znajomemu ktory bardzo chcial miec 16 bitowy system.

Rok 1996 - jako ze wujek mial znajomosci z ludzmi ktorzy na owy czas zajmowali sie dystrybucja Segi Saturn w Polsce, udalo mi sie posiasc przez niedlugi czas ta platforme. Mialem szczescie poniewaz konsola generowala swietna grafike a, komputer tzw 'do nauki' nie byl wtedy zbyt popularny przynajmniej w mojej miejscowosci (2 osoby na wsi.. n/c) Cieszylem sie nia jakies 2 miesiace. Udalo mi sie pograc troche Virtua Fighter oraz Sega Rally.


Pod koniec roku dostałem wymazonego PSX'a, model 55xx. Przez kolejne dwa lata udalo mi sie uzbierac moze 8 gier (TR, RRR, Posche Challange, Rapid Racer, Tecmo, Hercules i jakis cus jeszcze). Po dwoch latach udalo mi sie dokonac dosc korzystnej transakcji wymieniajac owy model na nowszy, wedlug mnie najlepszy 75xx. Na marginesie konsole mam do dzis, w 1999 roku przerobiona mod-chipem za 6 dyszek (kombinowanie z zapalka cos mi nie wychodzilo xP) + blisko 150 tytulow.


W 2001 roku dokonalem kolejnej "dobrej" transakcji, sprzedajac ... rower i kupujac za jakies 550zl Dreamcasta. Konsola na owy czas roxowala, grafika miazdzyla psxa, choc musze przyznac ze w kolejnych latach mimo ze mialem zarowno Dreamcasta jak i Pieca, czesto zasiadalem do psx'owych gier, co w zasadzie czynie do dzis. Na poczatku 2005 sprzedalem Dreamcasta, potrzbowalem jakiegos current gena.

Wybor padl na Xboxa i choc juz jest jego nastepca, musze przyznac ze nie zaluje, ... tak jak zreszta kazdej konsoli.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post4 mar 2006, o 15:49

Obecnie posiadam:

Wysłużonego PSXa, na szczęście wciąż działającego (z gier niestety piraty, więc nie ma czym się chwalić)

PlayStation 2 (niecałe 40 gier, oryginały)

GameBoy Advance (kilka oryginalnych gier)

N-Gage (tu również kilka oryginałów)

i rarytras - Amiga 500 + (brat rozszerzył RAM z 0,5MB do 1MB ;)).

PS2 (opcjonalnie) podłączona jest do kina domowego.
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post20 mar 2006, o 16:11

No stary Tobie to rylko pozazdrościć.Ja zaczynałem od szpilania u kumpla na Comodore 64, później miałem hardcore'ową konsolę-Pegasusa. W 1998 zaczął się szok związany z zakupem Playstation. Obecnie posiadam juz chyba szóstą czarną konsolę Sony, a w międztczasie miałem jezcze Xbox'a. I tak se hukam na 21'' TV z niedziałającym prawym głośnikiem, ale trudno-,,jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma'' :D
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post21 paź 2008, o 17:17

Ja mam takie konsolki ;) :

PSX-laser zjechany, ale da się grać (przerobiony)
Dreamcast-Stan dobry, tyle że płyta głowna padła (100% oryginalnych gier)
GBP-zepsuty
Xbox-stan średni (tacka napędu DVD, przewód od DVD, zła przeróbka), przerobiony i wrzucony dysk twardy 160 GB
Xbox 360-nie przerobiony, zakupiony stosunkowo nie dawno i jak dla mnie to ta konsola za głośno pracuje (szczególnie napęd).
Offline

binio

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 1 maja 2008, o 16:44

Re: Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post22 paź 2008, o 11:13

a to moje sprzęty które posiadam lub posiadałem
timex 2048 został z sentymentu mój pierwszy komp działa do dziś
commodore64 mydelnica lepszy układ sid sprzedałem go sąsiadowi później nabyłem 128 ale szybko ją sprzedałem
odkupiłem to samo c64 aktualnie nie posiadam tego sprzętu zbierałem na amigę i spieniężyłem aby dołożyć do amigi
pierwsza amiga to oczywiście 500 tu to były jazdy 500/600 ale brak klawierki numerycznej skłonił mnie szybko do sprzedaży kupiłem 500+
później 1200 miałem międzyczasie 3000 i już zaczynały się pc tu nie będę wymieniał bo nie o tym temat a były tego stosy.
pierwsza konsola
szybko zauważyłem że komp klasy pc nie nadaje się do gier w czasach dosa bez karty dźwiękowej amiga wręcz go biła na głowę
nabyłem cd32 tym bardziej że wcześniej grałem na różnych innych amigach. Okazało się że gry to to samo co na zwykłych amigach
sprzedałem cd32 kombinowałem z różnego rodzaju pegasusami, Aż wreszcie kolega przywiózł z Niemiec nintendo i to był szok!
nie miałem tej konsoli ale często się zagrywałem u kumpla,oczywiście szybko sprowadziłem sobie super nintendo i tą konsolę uważam jako pierwszą moją prawdziwą maszynkę do super gier. Później to już sławny szarak psx mam go do dziś w pełni sprawny miał kłopoty z talerzykami ale znalazłem na to patent.kombinowałem z dreamcastem obecnie nie posiadam. No i ps2 ma się świetnie do dziś leży i czeka na jakiś remake :) xbox1 nie pociągła mnie miałem przez dosłownie chwilę zaliczyłem co trzeba i sprzedałem zdecydowanie wolałem ps2. obecnie posiadam xbox360 już dość długo bo praktycznie od samiusieńkiej premiery grubo ponad dwa lata
następny sprzęt? zobaczymy co będzie miało gry
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post3 maja 2009, o 10:43

Konsola:
Xbox 360 premium, oraz PSP wersja "grubsza"
Monitor
iiyama ProLite E1902S-1
Głośniki:
Firma nie znana, ale grają

I to wszystko heh..
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post3 maja 2009, o 10:53

binio napisał(a):a to moje sprzęty które posiadam lub posiadałem
timex 2048 został z sentymentu mój pierwszy komp działa do dziś
commodore64 mydelnica lepszy układ sid sprzedałem go sąsiadowi później nabyłem 128 ale szybko ją sprzedałem
odkupiłem to samo c64 aktualnie nie posiadam tego sprzętu zbierałem na amigę i spieniężyłem aby dołożyć do amigi
pierwsza amiga to oczywiście 500 tu to były jazdy 500/600 ale brak klawierki numerycznej skłonił mnie szybko do sprzedaży kupiłem 500+
później 1200 miałem międzyczasie 3000 i już zaczynały się pc tu nie będę wymieniał bo nie o tym temat a były tego stosy.
pierwsza konsola
szybko zauważyłem że komp klasy pc nie nadaje się do gier w czasach dosa bez karty dźwiękowej amiga wręcz go biła na głowę
nabyłem cd32 tym bardziej że wcześniej grałem na różnych innych amigach. Okazało się że gry to to samo co na zwykłych amigach
sprzedałem cd32 kombinowałem z różnego rodzaju pegasusami, Aż wreszcie kolega przywiózł z Niemiec nintendo i to był szok!
nie miałem tej konsoli ale często się zagrywałem u kumpla,oczywiście szybko sprowadziłem sobie super nintendo i tą konsolę uważam jako pierwszą moją prawdziwą maszynkę do super gier. Później to już sławny szarak psx mam go do dziś w pełni sprawny miał kłopoty z talerzykami ale znalazłem na to patent.kombinowałem z dreamcastem obecnie nie posiadam. No i ps2 ma się świetnie do dziś leży i czeka na jakiś remake :) xbox1 nie pociągła mnie miałem przez dosłownie chwilę zaliczyłem co trzeba i sprzedałem zdecydowanie wolałem ps2. obecnie posiadam xbox360 już dość długo bo praktycznie od samiusieńkiej premiery grubo ponad dwa lata
następny sprzęt? zobaczymy co będzie miało gry


Ładna historia binio :). Ale że Xboxa pierwszego sprzedałeś to mnie zdziwiło ;)
Offline
Avatar użytkownika

Nite

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 3 maja 2009, o 09:46

Re: Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post3 maja 2009, o 11:38

PS2 - Gruba wersja z rozwalonym laserem, ładnie się prezentuje na biureczku :)
PSTwo + 4 pady + Memorka SONY + 15 oryginałów - katowana strasznie przez 2 ostatnie lata, przydałby się jej jakiś lifting :D
PS3 (40GB) + Sixaxis + 21 oryginałów - Oczko w mojej kolekcji :D
PSP FAT (1001) + 3 oryginalne gry - Dziewczyna zabrała ;p bo patapony są słodkie xD
DS Lite + Programator M3DS Simply + Kingstone 2GB - Na wycieczki i do szkoły :P
Xbox + padzik + EvoX + 2 oryginały - Staruszek nadal daje rade, w planach Ninja Gaiden do przejścia
Gamecube + 2 pady + Memorka Nintendo + 2 oryginały - Nie ma to jak party games i seria RE ;]
GameBoy Advancex2 - jeden nie działa :P , ah piękne wspomnienia
Dreamcast + padzik + memorka - operacja go czeka... (laser)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości