Teraz jest 28 mar 2024, o 19:51


Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Wasze konsole i sprzęt do grania (NIE PC!)...

Post11 wrz 2005, o 09:43

Jako że ostatnio trwa moda na (nie?) chwalenie się swoimi sprzętami (Hi, Gunek!) konsolowymi, to zarzuciłem w/w temat. Jest już podobny w dziale PieCów, ale o PieCach, więc zapodajemy TYLKO konsolki, i ich TV, nie?
No to jadę:
- Commodore 64 z dżojami, magneciakiem i trzema tonami nostalgii... (na chodzie ofkoz),
- Play Station 2 (...R, ta "lepsza"), na kablu RGB, podpięta pod TV Panasonica,
- TV: 32", 100 Hz, Digital Scan (jeszcze bez Progressiva, a szkoda...), filtr grzebieniowy (cyfra), 16:9, LTI, CTI, Wide Digital +, działo elektronowe DQ-DAF, korekcja geomagnetyczna... tyle z ważniejszych bebechów. Acha, kineskop ostatni przed płaskimi (lepszy od nich a proposik, IMHO) Quintrix F, czarna inwarowa macha na nim... Pochodzi jeszcze parę latek.
Wziąłem taki, z takimi tęgimi bebechami, bo dla mnie liczy się OBRAZ, a nie możliwość podglądu na dwadzieścia programów, czy budzik na Teleranek... Kumacie, po co mi zbędne bajery?

Zapomniałem o muzie: na razie gra "tylko" TV, ale już na dniach będzie albo wieża Yamahy, albo amplituner Onkyo 5:1 na głosie Denona. Poczekam, zobaczę. To tyle na razie.

P.S. Jestem we wstępnej fazie nakręcania Mojej Ukochanej Małżonki na jakiś HDTV... Nieżle mi idzie, ale o tym cisza! Jak coś to dam znać.
POZDRO DLA WSZYSTKICH WIDEOFILI!!!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 wrz 2005, o 09:51

terazto pojechałeś :D

Ja napisze tylko: PS2, PSX, średniej klasy TV 21'' i tyle :)
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post11 wrz 2005, o 10:05

- mocno wysłużony PSX
- PS2 + wypasiony kabel RGB (pozłacany z przełącznikiem na DVD)
- TV 15' Daewoo. Mam w domu jeszcze drugi TV 21' Philipsa ale nie obsługuje 60Hz! Szlag by to trafił. Muszę grać tej piz**ie małej...
- do muzy mam mocno wysłużonego boomboxa - ledwo zipie.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post11 wrz 2005, o 20:58

No to tak 2pegazusy do tego z 900000gier + 4pady
ATARI + 2pady i odtwarzacz na kasety (gry były zapisywane na kasety magnetofonowe) + 4 gry na kartlidze…
Sega +15gier, 2pady
Sega Saturn + 10gier , + 2pady
PSX / 2 memorki + 4pady i około 80pirackich gier
PS2 / 2 memorki + 2pady i 40gier oryginalnych
NDS + 4gry – już w środę zamieniam się na Xboxa z 2padami i 42grami pełnym oprogramowaniem itp.
PSP + 4gry
PS2 podłączone jest do 32 calowego płaskiego tele SONY do tego jest podłączona wieża Technics 4pietrowa z 5glośnikami i funkcją Pro – LOGIC do Tych słabszych konsol służy tele 28calowy normalny wielki… i jak na razie to jest mój cały sprzęt mogłem cos przeoczyć napisać, ale jak by, co to dopisze…
Z nowych konsol zbliżających się na 100% zaopatrzę się w X360 no i potem PS3 albo REVO
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 21:08

Gunek sprecyzuj jaką atarynkę masz i sege (wiesz była MegaDrive, MasterSystem + ich różne odmiany).

Teraz, ja. Za bardzo tutaj się nie chcę chwalić, ale co tam (pomijam sprzęt mojego wujka, kóry tylko przechowuję).

-GameCube czarny, 46gier, 6 padów, mikrofon, bębny, kable GBA<->GC, memorki
-Nintendo64, 9 gier, 2pady, rumble pack,
-SNES, 14 gier, 4 pady, multitap,
-NES, 22 gry, 8 padów, klawierka
-SegaMasterSystem, 7 gier, 2 pady
-SegaMasterSystemII (w poniedziałek)
-SegaMegaDrive + 8 gier, 2 pady,
-Commodore, setki gier,
-Pegasus, Terminator i Necoplan, 32 dyskietki
-Famicom - oryginał japoński, ale się sfajczył :/
-Atari2600, 2 gry
-GBAdvance, 18 gier, afterburner, illuminator,
-GBColor, 4 gry,
-GameWatch - Marian
- Gry online: http://online.freeware.info.pl
Pomijając SMSII który już sunie pocztą, mam chętkę na SegeSaturn, ale to orgomniastą. Napalony jestem jak rzadko. SegaMegaDriveII też mnie interesuję. GameGear - na tego "pogromcę" (mocą, nie jako takowego) GB czaję się od dawna. Atari Jaguar to moje małe marzenie, a gdybym zdobył Atari Panther to byłbym w niebie (3 egzemplarze na świecie!). Ech, jeszcze sporo gier i konsol do zdobycia...
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:50 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 21:16

No to Setezer pozamiatał, co??? Nie znam chyba lepszego kozaka (przynajmniej nikt się nie chwalił), no, może Ściera... Raz przykozaczył do jakiegoś dzieciaka w "Listowni". Kopary długo nie mogłem zebrać z ziemi jak zobaczyłem ILE i CZEGO typ ma w pokoju...

Po chwili: zapomniałem! Mam zamiar kupić bratu bilard fliperowy. Ta, a co! Ogromnego skurczybyka z jeszcze większym wyświetlaczem!!! Moja Ukochana Żona niestety nie zgodziła się na taki u nas w chacie, więc wstawiam go do brata. Daję Mu prezent dla siebie (no, dla nas... On czasem też zagra).
Ale to nie koniec! Jestem już pod koniec "urabiania" kumpeli mojej, i Mojej Ukochanej Żony, w sprawie zakupu przez nią stołu do bilarda, ale takiego klasycznego - bilowego ("Chuda, załatwię ci za pół ceny, bez kitu!"). Uwielbiam grać na stole. Znaczy się, tego to już kupi se ona sama, ale ja korzystać będę nader często, hi, hi...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 22:47

Hehe ;). Lata wyrzeczeń, ciężkiej pracy i dobrych kontaktów z francuskim kumplem:). No i oczywiście wujkiem!

Swoją drogą Ściera niezły kolekcjoner, ale w jego wieku będe miał więcej stuff'u gwarantuję głową;). Bo jak może nie wiecie ja mam 16 lat! Tak, tak... w sumie źle zrobiłem, że napisałem co mam, bo nie po to zbieram by się chwalić, a dla tego porannego widoku "tego co pod, nad i obok telewizora", chlip, chlip :).
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 paź 2005, o 09:17

Przesadziłem z dźwiękiem do domku... Nie stać mnie, ot co. Myślałem, że będę miał siano, a nie mam. Zakończę na małym zestawiku Onkyo, "... a miało być tak pięknie... Wywiady, wizyty w zakładach pracy..." (Stuhr, "Seksmisja"), chlip, chlip...

Po czasie: stoi mały Onkyo. W skrócie: dupę urywa. To wszystko. No, może jeszcze "ryje dzbanek" i "kopie w ryj o poranku"...
Ostatnio edytowano 13 paź 2005, o 17:44 przez Sonial13, łącznie edytowano 1 raz
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post11 paź 2005, o 22:59

No to ja dorzuce wreszcie swoje trzy grosze:
Playstation 2 na kablu RGB podłączone do LG 29 cali 100 hz, dżwięk puszczony przez wzmacniacz na potężne głośniki Tonsila.

Gość

Post3 gru 2005, o 22:37

PS2, Xbox + do tego niedawno zakupiony zestawik Yamahy. Amplituner RX-V357 z odtwarzaczem DVD + oczywiście 5.1, które były w zestawie. PS2 połączony z amplitunerem kablem optycznym... Resident Evil 4 na takim czymś to juz nie to samo :D :wink:

A "Wojna swiatów" w DTSie kopie dupsko niesamowicie :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post4 gru 2005, o 11:36

psx, ps2, dc, gameboy, gameboy pocket, tv sony 28'' niewielkie radio z odtwarzaczem i to chyba wsio
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post25 sty 2006, o 16:54

Wracam do gry:

MegaDrive (43 gry, 4 pady)
MegaDriveII
MasterSystem (9 gier, 8 padów)
MasterSystemII
NES (10gier, 2 pady)
SNES (5 gier, 1 pad)
GameGear (1 gra)
SuperVision (1 gra)
GameBoy Color (20 gier)
GameBoy Pocket
GameBoy
GameBoy Advance (16 gier)
Commodore (setki gier, 4 pady)
Atari2600 (4 gry, 2 pady)
Atari2600jr.
GameCube (46 gier, 4 pady, 4 memorki)
Nintendo64 (5 gier, 2 pady)
Interton VC4000 (1 gra)

Chyba wszystko, ciągle rośnie.
Obrazek
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron