Teraz jest 29 mar 2024, o 10:53


Kabel RGB do PStwo

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post15 wrz 2005, o 17:02

Poszperaj w opcjach gry, później konsoli.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post15 wrz 2005, o 22:56

Patrzyłem i wszędzie jest na full obraz ustawiony, co gorsze po podłączeniu konsoli do starszego już telewizora sony obraz jest normalny na całym ekranie.
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post16 wrz 2005, o 07:32

Niektóre gry tak po prostu mają i nic nie poradzisz...
Masz w konsoli ustawione output na RGB?
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post16 wrz 2005, o 10:10

Pewnie że mam. Jedyne wyjście to grać teraz na tym 21 calowym Sony, a szkoda bo poprzedni miał 28 cali. W sumie mógłbym grać na starym kablu na tym większym tv, ale jakość obrazu na rgb jest tak zayebista że wole grać na mniejszym. Może się z czasem coś wykombinje żeby i duży poprawnie wyświetlał obraz. :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post16 wrz 2005, o 10:18

Na pocieszenie powiem że ja mam TV 15'
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 19:35

Arcadio, pewnie 15nastkę, ale LCD i z Progressiv Scanem, co? Ech, też bym taki chciał... Taki se pod wyrko, żeby przed zaśnięciem z żonką u boku pyknąć se w Tekkusia...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post16 wrz 2005, o 20:15

No niestety nie :cry:
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post10 paź 2005, o 18:40

Ale miałem dziś akcje w sklepie z rtv. Zachodzę i mówię do sprzedawcy ze chce kupić telewizor, tylko jest warunek ze musi chodzić poprawnie na rgb podpiętym do pstwo, ma miec 29 cali, płaski kineskop 100 hz i cena do 1500 zł. Koleś mówi żebym przyniósł konolę to się sprawdzi jak działa na każdym tv. Podłączamy a tu na każdym obraz zwężony jak u mnie na chacie na samsungu, koleś myśli czemu tak jest kombinuje ale nic to nie daje, w końcu mówi że podłączymy na spróbe do LG za 4500 zł, włączamy obraz normalny na całym ekranie, koleś mówi że to widocznie działa tylko na drogich tv, ale ja mu mówie że mam stary sony 21 cali i tam też normalnie obraz jest wyświetlany. Zaproponował mi zebym jutro poszedł z nim do jego drugiego sklepu tam jest o wiele więcej telewizorów i tam mamy testować. Dobrze że mam taką możliwość sprawdzenia przed kupnem czy będzie działać ok bo wczoraj byłem w Łodzi i byłem bliski kupienia tv który jak się dziś okazało zawęża obraz a jakbym wziął tam to byłaby dopiero niespodzianka jakbym do domu już dojechał i podłączył.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 paź 2005, o 17:08

Sprawdż dobrze konfiguracje konsoli i TELEWIZORA.
Typ jest niezłym durniem "działa tylko na drogich TV". Dawno takiego farmazona nie słyszałem (kampanii prezydenckiej nie wliczam).
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Kabel RGB do PStwo

Post7 lis 2022, o 15:20

Taki kabel RGB jest naprawdę doskonały wręcz. Uwielbiam z niego korzystać. To jest coś doskonałego jak dla mnie!!!
_____________________________________-
http://rzetelneprace.pl/pisanie-prac-po-niemiecku/
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron