Teraz jest 28 mar 2024, o 14:38


czy przerobiles swoja konsole?

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

czy przerobiles swoja konsole?

tak
26
60%
nie
17
40%
zamierzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 43

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 lip 2006, o 22:06

Nie powiesz mi, że nie widzisz różnicy między jedną kradzieżą, a kradzieżą wielokrotną?
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post23 lip 2006, o 22:28

Artix -- > ktoś kto zabije jednego człowieka jest mordercą. Ktoś kto rozwali 10 osób jest nim tak samo. WTF ??? Sonial dobrze gada ;) zajebałeś grę lub program raz czy 100 razy i tak jesteś już złodziejem i tyle.
A orbital chciał po prostu zabłysnąć , ale klawiatura w rękach dziecka to pożar :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 lip 2006, o 22:31

Sorry, ale ja widzę różnicę, nawet w Twoim poście. Ogromną. Ktoś zabije jednego człowieka lub dziesięcu... hmmm, różnicą jest choćby to, że żyje o 9 osób więcej, czyż nie? Tak samo w przypadku piratów. Przez orbitala Microsoft stracił kasę tylko raz, a przez normalnych piratów (takich, jak choćby wy) wydawcy/producenci tracą więcej i regularnie.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post23 lip 2006, o 22:33

Orbital, nie edytuj w kółko postów. Jeszcze parenascie minut Twoje posty nie przypminały tych w obecnej postaci. Boisz sie swoich wczesniejszych wypowiedzI? Mam ci wyłączyć możliwosc edytowania? No, bez przesady...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post23 lip 2006, o 22:51

Artix -- > źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o etykietke ;) Zgadza się 9 osób żyje , ale kolo i tak jest mordercą. Co do Orbitala to proponuję DOŻYWOTNIĄ BANICJĘ ;)
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 lip 2006, o 23:06

Bez przesady, regulaminu w żaden sposób nie złamał.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 sie 2006, o 20:05

Halo, Orbital...??? Gdzie jesteś? Żyjesz???
Patrzcie, co żeście narobili!!!
Orbital pewnie się chłoszcze po pośladkach witkami wierzbowymi (wnoszę po Jego świństewkach - trzepanie się do sąsiadki przez okno, hmmm...)! Albo - O ZGROZO!!! - poszedł się wyspowiadać do księdza dobrodzieja, i tera, Panie Dziejku, leży krzyżem!!!
Nie, co to to nie... Chyba... Chyba się nie targnął, co? Jak myślicie??? Skok z dziewiątego, czy środki nasenne? Stawiam na "skok z joypadem z wiaduktu pod pociąg, z okrzykiem Windooows!!!"
To jak?
:twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post1 sie 2006, o 21:39

Myślę , że chyba przywiązał sobie swój ''ORYGINALNY IBM ;) WRAZ Z LEGALNYM OPROGRAMOWANIEM'' do ptaka i wyskoczył przez Windows na beton krzycząć BANZAIII PIRATOM :)[/url]
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sie 2006, o 22:23

co wy, ja sądze ze porozklejał w swoim miescie plakaty z cyklu "piratom stop", biegając z chustą na głowie, zasłoniętym jednym okiem i papugą na ramieniu ghehehe :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post3 sie 2006, o 11:49

hehehe ze tez ta dyskusja mnie omineła :lol: orbital, browar dla ciebie hehehe :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sie 2006, o 10:36

Mario napisał(a):co wy, ja sądze ze porozklejał w swoim miescie plakaty z cyklu "piratom stop", biegając z chustą na głowie, zasłoniętym jednym okiem i papugą na ramieniu ghehehe :twisted:

Buehehehe!!!
Taaa, a u pasa taki kindżał "na nosorożca", obowiązkowo drewniana noga included (jak niezapomniany Pan Komar w "Piratach" Polańskiego... ZA_JE_*I_STY FILM!!! Wyłem ze śmiechu!!!)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post4 sie 2006, o 14:36

Dziwi mnie jedna sprawa... powiedz mi Orbital (wybacz porównanie) czy ktoś będąc Żydem będzie wchodził na neonazistowskie fora/tematy i próbował... hmmm... debatować z takimi a nie innymi osobami? Widzisz wyraźnie wyniki ankiety! Są takie a nie inne. Czy myślisz, że te 18 osób czeka na jakiegoś mentora/wodza, który zabłyszy jak nikt inny, a piracka banda rozdziawi japy z zachwytu i będą chłonęli Twoje nauki?

Wiem, że piractwo jako taki niepodoba Ci się. BTW. Są miliony rzeczy, które nie podobają się innym ludziom, przez co nawet się zarzynają nawzajem itd. Na dodatek piszesz, że interesujesz się grową branżą nie od dziś. Więc czy nie wpadłeś na pomysł aby odpuścić sobie to zagadnienie? Zapewne już nie raz widziałeś takie rozmowy i wiesz czym one się kończą... Dziwne.

IMO. po prostu chciałeś się pokazać. Pokazać, że jesteś lepszy, a pirackie maluczkie, biedne ludki to śmierdząca swołocz... i tyle.

Mogłem to skomentować bardziej humorystycznie, ale jak widzisz postanowiłem się spocić i użyć innych sformuowań.

Za stary jestem na takie rozmowy... ten jest zły, a tamten dobry. Każdy wie co robi i myślę, że jest to prywatna sprawa każdej osoby. Nawet pomimo tego, że taki temat znalazł się na forum. Pa
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron