Teraz jest 29 mar 2024, o 08:59


czy przerobiles swoja konsole?

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

czy przerobiles swoja konsole?

tak
26
60%
nie
17
40%
zamierzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 43

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

czy przerobiles swoja konsole?

Post8 cze 2005, o 15:48

(chodzi ooczywiscie o chip dzieki ktoremu konsola czyta piraty)

tak z ciekawosci. naprawde
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 cze 2005, o 20:54

Tak, stary. Jak w tym syfie inaczej...??? Jak słyszę tłumaczenia jakichś filozofów o kradzieżach, prawach i podobnych... Aaa, nie chce mi się gadać. Wszycho kumasz, nie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post11 cze 2005, o 11:54

no kumam. zycie jest ciezkie a oryginalne gry to nie jest najwazniejsza inwestycja. jednoczesnie nikt nie chce lizac lizaka przez szybe i tez chce pograc. proste. no i nie kazdemu usmiecha sie wydawac 1/4 miesiecznej pensji na nowa gre. spox.
jesli chodzi o mnie, to jednak sie zastanawiam. kupuje konsole od ponad roku juz, wiem... ale obiecalem sobie ze po tej sesji... zapozycze sie ale kupie w koncu tego pleja! a poniewaz to bedzie pierwsza konsola to troche mi zajmie oswajanie sie z tym. klasyczny zlomiarz ze mnie (PC). no i... jest w ch*j klasyki do pogrania. ja nawet przypuszczam ze pierwsza gre jaka kupie z konsolka bedzie 'final fantasy 7'! naprawde! zastanawiam sie czy przerobic z 2 powodow:
1. gry mozna teraz wyrwac za 70 plnow (z klasyki, no ale... nie gralem w wiele kultowych pozycji)
2. gdy juz gram w cos, potrafie bardzo dlugo cieszyc sie jednym tytulem
3. nie bede mial duzo czasu na granie, wiec jedna gra na 2-3 miechy wystarczy.
podsumowujac - nie jestem hartkorowym graczem :roll:
juz nie.
choc to moze sie zmienic po zakupie konsoli. a wtedy moze sie okazac ze przerobka jest po prostu niezbedna :twisted:

ps. tak w ogole to zakladam ze ps2 bedzie dla mnie wprawka przed next-next-genami.

pzdr
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 cze 2005, o 15:19

przerobic trzeba taka jest rzeczywistosc polska. Tylko mnie zastanawia jedno imo nie oplaca sie kupowac konsoli zeby miec jedną gre na kwartal. No dobra, to zawsze cos, ale to tak jak eksponat - bedzie stala i sie kurzyla 8)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post13 cze 2005, o 09:22

Ja mam mocne postanowienie poprawy i jak sprawie sobie X-box`a, to go nie przerobie. Na używkach będę jechał. Ciekawe jak długo pociągne swoją drogą :/.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post13 cze 2005, o 19:32

mam przerobioną konselkę już od czterech lat..
gdyby nie piraty to pewnie każdy kupowałby gierke może raz w roku...
żyjemy w "EUROPEJSKIEJ KENII" niestety i jakoś trzeba sobie radzić...
POZDRAWIAM :D
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post13 cze 2005, o 21:07

no a jak to jest w koncu z ta PS2 slim ?? ??
warto kupic toto przerobione na allegro ??

gdzies slyszalem ze sie psuje, to znowu ze pieknie dziala, to znowu ze GT4 nie dziala, a ostatnio widzialem z GT4 w pakiecie... eh
The Truth Is...
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post16 cze 2005, o 13:56

mój kumpel kupił sobie nowego SLIMA z salonu.
drazu go przerobiliśmy i działa LIPNIE.... gry wczytuje bardzo ładnie ale jak już się troszkę nagrzeje to następnej gry nieda rady wczytać... może jest to jedyny przypadek ale gadałem z gościem który przerabiał SLIMA i mówi że SLIM to wielki SHIT!!! on w tygodniu ma conajmniej 4 do naprawy... dużych PS2 ma około 4 w miesiącu... statystyki mówią same za siebie...
ogólnie ja sobie napewno bym niekupił SLIMA :D :D
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post25 cze 2005, o 13:12

przerobilem, a co mam grac w 4 gry na rok :roll: :lol:
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post27 cze 2005, o 12:34

przerobilem i wale te argumenty "kradniesz", "okradasz twórców".. Kutfaaa ludzie jakbyscie wiedzieli ile te złodzieje maja kapuchy to byscie sami chcieli cos urwać dla siebie :lol: poważnie to szkoda mi tyle kasy na jakąś tam gierke, jestem niedzielnym graczem i juz zakup konsoli byl dla mnie wydarzeniem a co tu jeszcze wydawac 200zetek na jedną gre.. ee to nie dla mnie :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Post27 lip 2005, o 10:40

ja nie mam przerobionych Konsol ( Ps2 - Slim :) oraz NGC ) ....i tak się zastanawiam w sklepie gdy widze wypaśną gierke za 250 zł czy lepiej nie przerobić...hmmm... Kupuje ok. 3 gier w miesiącu ( Aby się w głowach nie poprzewracało powiem wam że to są Używane gry )....tylko od czasu kupuje w sklepach ...i powiem wam jedno....cieszę się z tego że nie mam Przerobionej konsoli, no ale nie nażucam się "piratom", i nie prubuje ich tępić... ( nie wiem czy zauważyliście ( mówię do tych co jadą na Originałach )....O pirackich grach na PC, nielegalnych Mp3, itp. które macie na PC'cie hmmm ??? Więc nie możecie mówić o sobie "Legalni" :) )
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post27 lip 2005, o 11:27

Gry to moja pasja i na nową grę mogę wydać dwie bańki (choć i tak rzadko to robię - jadę na używkach, wymianach, allegro itd.).
Pirackich programów nie używam, jedynie mp3 mam nielegalne.
Mp3 mam bo mam ale równie dobrze mógłbym nie mieć - nie przywiązuję wagi. (no chyba że do OST z gier)
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron