Teraz jest 28 mar 2024, o 21:24


czy przerobiles swoja konsole?

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

czy przerobiles swoja konsole?

tak
26
60%
nie
17
40%
zamierzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 43

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post27 lip 2005, o 15:05

Nie mam, po co przerabiać konsoli, bo, po co żeby mieć stertę gier tak jak na PS1 około 90 miałem(i w co tu grać :shock: ) teraz mogę sobie pozwolić na 4gry miesięcznie na PS2 no i mi to starczy i 1miesiac z głowy a jak mi się jakaś gra znudzi albo przejdę to wymieniam na inną… proste :wink: (ale tylko czasami) 8)
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post31 lip 2005, o 20:26

Jak mam za dużo gier to nie wiem w co grać i wkońcu w nic nie gram.
A nową grę kupuję jak skończę poprzednią (niekoniecznie co pół roku jak to uparli się zwolennicy piratów)
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post6 sie 2005, o 18:47

ja swojej konsoli nieprzerobiłem i jade cały czas na orginałach 8)
Obrazek
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 sie 2005, o 23:24

Ja jade na piracikach. Moja konsolka (xbox) ma na przednim panelu tatuaż z chipsów z logiem piratów. Dodatkowo stary zniszczony pad bigbena ma góre obmalowaną białą emailą do okien.. O to by było na tyle...
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post30 sie 2005, o 08:12

Przerobiłem i mimo tego, że musiałem dać raz na laser i raz na czyszczenie, to i tak o niebo lepiej wyszedłem na tym, niż wyszedłbym grając tylko na oryginałach:).
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline

Zimol

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 22 lip 2006, o 02:34
  • Lokalizacja: a se z Kietrza jeste;)

Post22 lip 2006, o 02:45

Hmmm. przerobiłem swego czasu swojego X-Klocesława oczywiście... a dlaczego?
Możliwość grania na "wersjach zapasowych" - raczej przy mojej kieszeni nawet klasyki za 70 peelenów to i tak OGROMNY wydatek jak na grę... i nie jestem w tym temacie na pewno jedyny... :(
Możliwość ciorania w gry na wersji NTSC (np w moje przewspaniałe HALO), co ma jednak spore nieraz znaczenie.
Odtwarzanie DivX, Mp3 i wszystkich innych syfów :wink: jakie pozwala odpalić Xbox Media Center.
Możliwość wmontowania w przerobionego Xboxa większego dysku (co pozwala uczynić zeń centrum domowej rozrywki - nie tylko do gier :) )
Nice -> good -> better -> awesome -> incredible -> godlike -> HALO...:)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post22 lip 2006, o 12:03

Najlepsze do przeróbki jeśli chodzi o PS2 to starsze modele ( najlepiej model przedostatni 50004 ) i Ripper 3 - wszystko na 100 % odpali. To tyle.
Slim jest do dupy bo nie ma wiatraczka i szybko się przegrzewa ogólnie gówno i tyle. Nie ma to jak GRUBAS hehe ;D Sprawa piractwa w ogóle mnie nie przeraża bo proste : Jakby każdy zarabiał na mięko 2500 tysia na miech to by nie było takiego problemu , a tak ... 700 zeta i wez tu kup sobie nojke za 180 zeta , a gdzie reszta rzeczy ???
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post22 lip 2006, o 15:52

Zarówno na PS2, jak i na PSP jadę na oryginałach. Przerobionego miałem tylko PSX-a.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 lip 2006, o 07:00

Ja nie przerobiłem. Już taką kupiłem (Ripp 1).
Zero wyrzutów sumienia z tego powodu, a trzeba Wam wiedzieć, że Sonial to bardzo wrażliwy typ jest. Rano to na ten przykład ślimaczki ze ścieżki zbiera, co by ich ludzie nie podeptali...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post23 lip 2006, o 13:33

Sonial13 napisał(a): Rano to na ten przykład ślimaczki ze ścieżki zbiera, co by ich ludzie nie podeptali...


ghgheghe :lol: dobre! Ja przerobiłem i wcale tego nie żałuje. Leje na wszystkich moralizatorów - ktos nie chce to niech nie przerabia, proste 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 lip 2006, o 15:12

Marlon napisał(a):
Sonial13 napisał(a): Rano to na ten przykład ślimaczki ze ścieżki zbiera, co by ich ludzie nie podeptali...


ghgheghe :lol: dobre! (...)

To nie beka, poważnie mówię, teraz to pełna powaga.
A ostatnio to nawet myszkę (taką zwykłą, szarą) uratowałem. Kocur taki wstrętny, duży już ją, biedaczkę, molestował pazurami. Sonial podbiegł, nawrzeszczał, kot spie*dolił i porzucił biedaczkę... Uratowałem jej życie... Słodkie, nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

orbital

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 23 lip 2006, o 15:23

Post23 lip 2006, o 15:31

Przez 4 lata bylem posiadaczem PS2 i nigdy nie przerobilem konsoli. Nigdy nie gralem za zadnym piracie. Teraz kupilem X360 i tez nie zamiezam go NIGDY przerabiac.
Gram mniej niz piraci ale nie jest to problemem.
Dla mnie komentarze ktore w tresci sprowadzaja sie do faktu: "nie stac mnie na gry, ale KRADNE bo grać przeciez MUSZE" sa poprostu zenujace. Typowe polskie kombinatorstwo :?
Najgorsze jest jednak to ze wszyscy zatwardziali gracze jadacy na piratach dokaladaja swoja cegielke do tamowania rozwoju tej branzy w naszym kraju :roll: To poprostu sranie do wlasnego gniazda.

Zasada jest prosta: NIE STAC CIE to nie graj a nie kradnij.

PS: Majac malo kasy na gry mozna naprawde sobie radzic. Mozna kupowac gry uzywane, mozna sie wyieniac. Mozna wreszcie kupowac gry po naprawde okazyjnych cenach ( co prawda czesto sprowadzane z Francjii ale jezyk w grze jest zawsze Ang ) Nie trzeba wcale krasc lub dawac zarobic paserom :|
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron