Teraz jest 28 mar 2024, o 16:08


Wasz PieC...

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post5 kwi 2005, o 21:45

Jak chcesz zagrac w stalkera to juz teraz lepiej zaopatrz sie w dobrą kartę graficzna, jeśli of kors sie chcesz delektowac kunsztem programistów:P
dobrym rozwiązaniem jest Geforce 6600 za 900 zł
jak chcesz z obsługą Shader Model 3.0(czego wymaga stalker) to Geforce 6200 , Radeony jak na razie nie obsługują Vertex&Pixel Shader w wersji 3.0, ale w 2.0(nic nie wskazuje na to, że to się zmieni) NV GF 6200 mają na karcie 64 mb pamięci, kosztują w granicach 300 zł( jak dla mnie inwestycja dobra)Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post5 kwi 2005, o 21:48

Sorx pomyliłem się z kartą chodziło mi o NemeSiS-a
:p

Gość

Post6 maja 2005, o 23:51

Ja też mam kompa z epoki kamienia łupanego... nie mam zamiaru go modernizować pod kątem gier, bo moim zdaniem jest to wywalanie kasy w błoto.
Zamiast zmiany flaków w kompie kupiłem sobie Xboxa :D Teraz mam PS2 i iksa. I nie załuję żadnej złotówki wydanej na zakup którejś z konsol.
Pieca uzywam do wszystkiego innego oprócz grania. Nie dam się wciągnąć w ten głupi "wyścig sprzętowy".

... "Chrupie Ci animacja ? Dokup sobie ramu" ...
... "Nie ma sensu grać w nowości z powodu wymagań sprzętowych? Kup nową kartę graficzną" ...

uuuhh... No Way Dude !! Ja nie biore w tym udziału :lol:
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post7 maja 2005, o 13:28

Duron 800 Mhz, tyle, rotfl, nie zartuje.

Mialem 1.2 ghz (łał), ale niestety poszedl sie opalac na plazy i z deczka go przypieklo.

Zreszta - grac na kompie, i tak nie gram. No chyba, ze jakies Heroes 3, Settlersy, SC :b. Czyli styknie mi. Glownie sluzy mi ta puszka do magazynowania danych, net, ew. grafika, programowanie, choc ostatnio bardzo malo, a wlasciwie to nic. W sumie to nie byl on wymieniany od... poczatku gdy go mialem? Tzn. nic z 'pierwotnych' (:D) czesci juz nie zostalo - no moze biedne glosniki i klawiatura ;b. Dokupywalem/wymienialem i tak sie uzbieralo troche tych czesci i poki co dziala :P. Jedyne, co mi wystarczy na jeszcze troche to 3 dyski, lacznie 210 gb, choc jeden to juz tez czasami cos sie bootowac nie chce, krotki jego zywot znajac moje szczescie :F.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post16 sie 2005, o 12:40

A mój sprzęt to Athlon XP 1,8GHZ, 512 ramu, Radek 9200 z 128MB RAM DDR no i 20 GB w sam razy do pracy i Internetu ja to uważam, że komputery są po to potrzebne tylko do pracy i netu a konsole do gry Nie ma, co ukrywać na kompa coraz mniej gier robią a teraz Blizzard ogłosił, że DIABLO 3 wyjdzie na PS3...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post16 sie 2005, o 14:10

Inetl pentium3 800Mhz 256 ramu Radeon 9000 . Trzeba się postarac żeby mieć peceta gorszego ode mnie :(
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 sie 2005, o 14:22

Heh, nie dacie mi rady. Intel Pantium 2 - 300 Mhz, 128 Ram, 2 Gb Twardy, Riva TNT 3 z 32 pamięci. Stoi u mnie w domu i służy do starych gierek. Dodaje klimatu :D. Monitor oczywiście 14'' :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post16 sie 2005, o 15:07

damek82 napisał(a):Heh, nie dacie mi rady. Intel Pantium 2 - 300 Mhz, 128 Ram, 2 Gb Twardy, Riva TNT 3 z 32 pamięci. Stoi u mnie w domu i służy do starych gierek. Dodaje klimatu :D. Monitor oczywiście 14'' :D.

serio powiadasz?
a co powiesz na I.Pentium z procesorem 120Mhz(po podkreceniu;)
do tego 80mb pamięci RAM, dysk twardy niecałe 2gb, karta graficzna Radeon z 2mb pamięci do tego monitor 14 cali i do tego Bios z datą 1994?:D cudo cudo gry we flashu się tną tak jak dysk podczas spadania na nierówną powieszchnie;) Antyk dosłownie antyk poczekam z pare lat i upchne go na Allegro;) albo na innym cudzie;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 sie 2005, o 16:24

Wtedy chłopcze to Radeonów nie było. Ati nie myślało wtedy o dopalaczach dla masy (co najwyżej 3Dfx).

Jak już chcecie jechać po hardzie to mogę Wam zaprezentować mojego mega monster`a (486 DX 66Mhz) 16 Ramu. Karta grafiki S3. O dziwo działa (na monitorku monochromatycznym). Fakturuje sobie na nim.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post16 sie 2005, o 18:03

damek82 napisał(a):Wtedy chłopcze to Radeonów nie było. Ati nie myślało wtedy o dopalaczach dla masy (co najwyżej 3Dfx).

Jak już chcecie jechać po hardzie to mogę Wam zaprezentować mojego mega monster`a (486 DX 66Mhz) 16 Ramu. Karta grafiki S3. O dziwo działa (na monitorku monochromatycznym). Fakturuje sobie na nim.


wiem, że Radeonów nie było;) karta jest wstawiona "nowa" do starego sprzetu. Widnieje na jej "plombie" napis 1996
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post17 sie 2005, o 11:05

Niestety dalej nie da rady. Płyty główne Pentium I nie obsługiwały złącza AGP (tylko isa i pci). Radeon ma tylko złącza AGP i PCI Express.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 sie 2005, o 18:30

Jak wszyscy, to wszyscy!
Mam w domu działający Commodore 64 z magneciakiem!!! I ze śrubokręcikiem! [Ile RAMu, ROMu, czyDYMu - tego nie wiem - nie znam się...]
Przymierzam się do zakupu Spectruma (może być "Plus"), magneciak dowolny, he, he. No co chcecie, wielkości dwóch PSP (może trzech), a jaki fajny!!! No, Assemblera to może nie trybię za bardzo, ale w Basic'u poczytam i będę wiedział co w trawie piszczy (ew. burczy)!!! No!

Old Skól Rula!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron