Teraz jest 28 mar 2024, o 20:48


Wasz PieC...

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post3 sty 2005, o 18:29

Parametry blalabla....chip "Polonez". :roll:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2005, o 08:33

Tak się zastanawiam, czy nie jest to "sztuczna koniunkturka" nakręcana przez wydawców gazet o PC, jadących na jednym wózku z producentami części do nich... Coś jak np. gazety samochodowe, w których jest tuningu fur, a są one wydawane przez producentów części (w wielkim skrócie).
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 sty 2005, o 11:58

Sonial13 napisał(a):Tak się zastanawiam, czy nie jest to "sztuczna koniunkturka" nakręcana przez wydawców gazet o PC, jadących na jednym wózku z producentami części do nich... Coś jak np. gazety samochodowe, w których jest tuningu fur, a są one wydawane przez producentów części (w wielkim skrócie).


Moze i masz racje, bo jasnym jest, ze jak ludzie nie beda mieli dobrych kompow, to nowe gry na nich nie pojdą, wiuęc tym samym sprzedaz magazynow piszacych o nowosciach pojdzie w dol :). Ale tez nie przesadzaj, ten temat jest ok, kazdy moze powiedziec jaki ma sprzet. Gorzej tak jak mowisz - jak sie spotka kilka osob i zaczynaja sie ścigac kto ma lepszego kompa... Ja sie swoim nie bede "chwalił", bo takiego wykopaliska epoki kamienia łupanego dawno nie widzieliscie :D. Ale zamierzam rozbudowac :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2005, o 18:08

Zgadzam się całkowicie, ten temat jest ok, nie mam pretensji do nikogo, że rozmawiają na temat swoich kompów (bo niby kim ja jestem,żeby mieć do kogoś o cokolwiek pretensje...)
Zapytałem o to ludzi, którzy "świecą w temacie" i przy okazji wyjaśnienia nie wbiją mi kosy w plery (bo siem woził konsolarz jeden!!! :wink: ). Rozumiecie, chodzi mi o fachowe wyjaśnienie tematu (dla mnie swoist fenomen) bez zbytniego rozbudzania niepotrzebnych emocji. Pomyślcie, co by było jakbym zarzucił pod jakąś większą "pakierownią": "Ej, miśki, co wy tak w kółko tylko >>>a ja pięć dwa w chochli, i to na sucho!!!<<<, nie macie, k*rwa innych tematów??? I skąd uwas tyle syfów na ryju???" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Siebaq

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 2 lis 2004, o 11:07
  • Lokalizacja: Wołów (Dolny Śląsk)

Post7 sty 2005, o 17:38

mój komp:
- athlon 2000+
- 512 mb ram
- radeon 9000 64 mb 128-bit

nie uważam, żo to słaby komputer, bo jak na razie wszystko chodzi. oczywiście gram w rozdziałce 800*600, bo przy wyższych się nie da :(, ale i tak wszystko elegacko wygląda. Już nie mogę się doczekać jak kupię x-a, wtedy się zacznie prawdziwa MUCKA.
Offline
Avatar użytkownika

NemeSiS

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 10 sty 2005, o 01:55
  • Lokalizacja: Kraków

Post10 sty 2005, o 02:27

To mój pieczysław :twisted:
:arrow: Win XP
:arrow: Intel Pentium ™ 4 3 ghz
:arrow: GForce FX 5200 nie pamiętam jaka dokładnie ojciec kupował :) ja tylko gram :-)
:arrow: 512 Ram
:arrow: wypalarka CD
:arrow: odtwarzacz DVD/CD
:arrow: Maxtor 80 GB
:arrow: Asus A7V600
:arrow: Mysz i Klawiatora CREATIVE™ optyczne bezprzewodowe
:arrow: Monitor NEC 17" MultiSync FE750+
:arrow: Głoœniki od wierzy setki :)
:arrow: karta muzyczna i sieciowa na płycie głównej :)

i to konieć ide lulać ;-)
Obrazek

kinjo

Post12 sty 2005, o 20:02

CPU: athlon 64bit 3000XP 754 Socket
RAM: 256 ddr 400mhz Hynix
Grafika: Sapphire Radeon 9800Pro@420-720Mhz
Mainboard: Gigabyte K8 Triton Nforce 3 250Gb
Naped: Nec DVDRW 2510-A
Chlodzenie procka: Gigabyte 3D cooler Ultra PCU31-VH
Obudowa : Tracer 350W
Dysk: Caviar 160Gb 8Mb Cache 7200RPM JB
Dzwiek : Realtek ALC 850 wbudowany
Monitor IBM 14' 6314

Najgorsze rzeczy to monitor i tragicznie mala ilosc ramu
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 08:01

Jam SUPER KOMPA:
Celerom 533, 64 MB ramu, karta 16 MB- a monitor ostatno mi się spalił- pożyczam od brata- ale planuję zakup wypasionego 14 calowego monitora- podobno niektóre mają nawet rozdzielczość 800x600.

Tylko wiecie co mam proceror szybszy niż w moim PS2, więcej ramu i dysk twardy nawet mam i jakoś gry na nim albo skaczą albo nie chcą chodzić.
Nie wiecie so jest bo na konsoli wszystko mi chodzi mimo że procesor tylko 300MHz.

Naprawdę nie wiem.
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post5 kwi 2005, o 18:08

Ja kupilem kompa nwego gdzies pod koniec ubieglego roku:
proc AMD 64 3000+
plyta Epox 8KDA3J
ram 2x512 Geila
k.graficzna GeForce 6800GT Leadtek 256MB
glosniki Creative Inspire T5900 5.1

i inne mniej wazne rzeczy.Teraz zaluje wydanej kasy i tak wiecej siedze przy konsoli :(
Gram bo musze.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 kwi 2005, o 18:28

Red napisał(a):Teraz zaluje wydanej kasy i tak wiecej siedze przy konsoli :(


Kurczę, jak ja często to słyszę...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post5 kwi 2005, o 18:37

Red---->> chętnie od ciebie odkupie:D:D Dobry komp, w sam raz na gry pokroju Doom 3 czy HL2:D
NemeSiS----->> jeśli masz taką karte graficzną w kompie to powiem ci jedno.....masz wielkie gówno!, ba masz największe gówno z kart graficznych(ba2) ta karta została już dawnoooooo wycofana(wiadomo czemu, hehe)
imo powiesz pewnie, że nie patrzysz co i jak wazne ze grasz, nie powiem komp dobry, ale ta karta szpeci więc nie dziw się, jak nie będziesz mógł zagrać w gry obsługujące Shader Model 3.0, ba nie płacz, ze hl2 chodzi jak wół 8)
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post5 kwi 2005, o 19:59

*Gayardo
Niesprzedam dopoki niezagram w Stalkera specjalnie dla niego kupilem kompa :D.
Co do tego ze Hl2 na gf5200 chodzil by jak wol to sie z tym niezgodze.Na rozdzialce 800x600 i ustawieniach high wyciaga 30klatek(oczywiscie inne bebechy trzeba miec dobre) tylko ze gra dziala na DirecX 8(na fx'ach) co w zasadzie wyglada marnie.Mozna uruchomic gre z 9 ale spadek w klatkach jest ogromny.
Ps.Ale i tak gf5200 to to marna karta...
Gram bo musze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron