Teraz jest 28 mar 2024, o 15:49


Soft Ripper -a 3.1

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

wjehu

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 8 mar 2005, o 04:04
  • Lokalizacja: Police

Soft Ripper -a 3.1

Post8 mar 2005, o 04:09

Witam . Niedawno sciagnelem Ripper Navigatora 3 zeby zgrac na Memory Card Media Playera (do dzis mi sie to nie udalo :evil: ) . Jedna z opcji Navigatora bylo Update Firmware . Zrobilem update i ku mojemu zdziwieniu soft sie zmienil z 1.38 na 1.2 :evil: :evil: :evil: . Co mam zrobic i skod sciagnac R Navigatora z softem 1.38 (taki jak mialam orginalnie) badzi jak cofnac ten Update na stara wersje :?:

Pozdro ALL
War.
War never changes ...


Z każdym dniem nieuchronnie wzrasta liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post8 mar 2005, o 07:23

Nie wiem zupełnie "osiochosi", ale jakieś update'y są na modchip.pl. Próbuj. (W razie co jest tam FAQ, typek odpowiada na pyt.)
A proposik: jak ten najnowszy Ripperek się sprawuje??? Czy to prawde, że gry ładują się szybciej???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

wjehu

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 8 mar 2005, o 04:04
  • Lokalizacja: Police

Post8 mar 2005, o 10:41

Owszem smiga bez zarzutow . Jeszcze nie znalazlem rzadnego minusa :) . Dzieki za pomysl , przetrzepie ta stronke i zobacze co da sie z niej wycisnac :D

Pozdro All
War.
War never changes ...


Z każdym dniem nieuchronnie wzrasta liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 mar 2005, o 08:49

W razie czego jest jeszcze to:
http://www.ps2nfo.com
Dobre dla wszystkich userów przerobionego PS 2 (Ang. only). Zajrzyjcie!
No i oficjalna strona producenta chipa, nie???

P.S. Dobry avatar, he, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Soft Ripper -a 3.1

Post1 mar 2023, o 10:57

To jest bardzo fajny program jak dla mnie. Takie rzeczy to ja uwielbiam. Jak dla mnie to jest po prostu doskonała wręcz sprawa. Takie rzeczy uwielbiam po prostu.
______________________________________________________
PisaniePracMagisterskichLodz

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości