Teraz jest 28 mar 2024, o 20:00


Słyszeliście niusy???

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Słyszeliście niusy???

Post2 mar 2005, o 21:17

Gierkocha (po ichniemu GameCube) ZOSTAŁA SPIRACONA!!!
Tak, moi drodzy, przy wtórze "Marszu Żałobnego", odchodząc, taki numer jej wycięli...
Co o tym sądzicie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 mar 2005, o 23:04

A gdzie o tym slyszales? I jak to niby dziala i czy jest to pewne info :?:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 mar 2005, o 07:28

Pewne Mario, pewne (a proposik: czekałem, kiedy się odezwiesz, zakładając, że jeszcze nie słyszałeś...). Sprawdź na Allegro dział GRY>>> GAMECUBE (jest sam chip - jak na razie 350,- zł, och*jeli), albo klep to
http://www.comserv.pl/ipb/index.php?showtopic=2902&view=findpost&p=27563
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post3 mar 2005, o 09:23

troche pozno, ale lepsze to niz nic. widzialem tego chipa na allegro ale:
1) minie troch czasu zanim jakikolwiek pirat bedzie mial to w swojej oferice
2) za drogie
Jakby colosc (gc+chip) zamykala sie w granicach 500złto moze byc pomyslal nad kupnem gacka. a tak nie ma na to szans
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post3 mar 2005, o 12:47

Gry na GCN mają być niedługo dostępne na stronie:
www.fastcd.info
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post5 mar 2005, o 09:22

ale z tego co wiem, to te pierwsze chipy (viper bodajze) dzialaja na zasadzie swappingu. czyli i tak musisz miec oryginal, zeby poszedl pirat. no, chyba, ze jest juz cos nowszego. oswieccie mnie jesli cos wiecie.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 mar 2005, o 13:16

Wszyco jest opisane pod podanymi wyżej linkami. Czyli podmianka płyt, ale taka "cywilizowana", bez wyłamywania klapek i innych cudów ala "wyrwę jeszcze kawałek konsoli i gra", he, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post5 mar 2005, o 13:53

no ok, ale ciagle do grania potrzebny jest oryginal, prawda? no, to chyba nie ma sensu? :/ ale wyglada to calkiem kulturalnie. ja czekam na "niezalezne" kopie zapasowe, a poki co jade na oryginalach :)
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 mar 2005, o 11:53

ej ale moze ktos by powiedzial jak to ma dzialac? Bo rpzeciez jak wiemy gamecube nie jest na zwykle dvd tylko male plytki wiec jak beda wygladac kopie zapasowe? Dodatkowy naped czy co?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 mar 2005, o 14:34

Ja z tego co słyszałem, to chodzi tu o... zdejmowanie obudowy GCN'a! Taki jest chyba na razie jedyny sposób, bo wiadomo, że inaczej nie zmieści się dużo większa płytka DVD-R. Wiadomo, że szpeci to konsolę, ale póki co innego sposobu nie wynaleziono. Chyba że się mylę...?
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post6 mar 2005, o 17:13

eee? a nie słyszeliscie o formacie mini-DVD-R o pojemnosci 1.4 GB? przeciez takie plytki odtwarza gamecube. ja nic nie wiem o koniecznosci zdejmowania obudowy.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post6 mar 2005, o 22:50

Faktycznie zeby odpalic piracika trzeba miec oryginala ale obojetnie jakiego 9czyli np oryginalne demo ejsli takowe sa) wklada je sie na chwile a potem backupa i chula podobnie jak bylo z psx. O zadnym zdejmowaniu klapy nie pisali, pewnie ebda chodzic piraty na tych mini dvd no problem. Trzeba tera tylko zobaczyc cyz to sie rozkreci czy brak bedzie chetnych do piracenia.
Some live, some die in the way of the samurai
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron