Teraz jest 28 mar 2024, o 15:34


Słyszeliście niusy???

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 mar 2005, o 01:07

W tym momencie zaczynam poważnie zastanawiać się nad kupmen Gacka. Kurde, Resident 4 tam na nas czeka :!:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 08:53

damek82 napisał(a):W tym momencie zaczynam poważnie zastanawiać się nad kupmen Gacka. Kurde, Resident 4 tam na nas czeka :!:


Nie tylko, jest jeszcze kupa innych hitów!!!


Ludzie, czytajcie dokładnie podane linki!!! Tam jest wsio opisane!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 17:36

Na pewnej stronce, której nazwy tutaj nie ujawnię (kryptoreklama czy cóś...) są już pierwsze gry na MINI DVD - R'ach za 25 zeta. Tytuły znane, dobre.

Dla chcących wiedzieć - banerek tego sajcika jest na OGMie... Pismo mówi: "Kto szuka, ten znajdzie..."
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 mar 2005, o 20:00

Fajnie, tylko czy moze nie za pozno? No i podmianka to jak wiadomo zadna rewelacja. Ale jak takie cos jest to krotka droga do normalnych chipow
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 mar 2005, o 17:11

Do Nintendo jakoś nie pasuje słowo "kopia bezpieczeństwa", chociaż napewno przyczyni się to do popularności tej konsolki.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post6 kwi 2005, o 08:02

Niezła sprawa tym bardziej że GCN ma mocny laser to i konsola nie padnie od razu. Poczekam jeszcze chwilę i chyba się skuszę- Residenty, Metroidy, Zeldy, Pikiminy, F-Zero, Mario, Eternal Darkness, Star Fox, Mario Kart, i kilka innych.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Słyszeliście niusy???

Post16 sty 2023, o 10:36

Ja tam wszystkie niusy śledzę na twitterze. Tam jest dosłownie wszystko ostatnio.
____________________________________
SprytnaBestia
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości