Teraz jest 29 mar 2024, o 11:45


Nagrywarki DVD

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Nagrywarki DVD

Post10 sty 2005, o 11:21

macie nagrywarki DVD? jeżeli tak, to jakie? i czy jesteście z nich zadowoleni? a może planujecie kupno takowej? piszcie! :mrgreen: ja posiadam nagrywarke sony (bleee :mrgreen:) i jestem z niej bardzo zadowolony, acz czasem musze przegrac gre najpierw na dysk (tzn. zrobic obraz), a dopiero potem nagrac na plyte, chociaz teoretycznie moglbym nagrac w locie (mam jeszcze jeden naped DVD). napiszcie coś od siebie :twisted:
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post10 sty 2005, o 16:17

No ja narazie nie posiadam, ale zamierzam kupić. Ceny są coraz niższe... :)
Obrazek

rafalw

Re: Nagrywarki DVD

Post13 sty 2005, o 12:02

Ja posiadam nagrywarkę LiteonSOHW-832S JEST SUPER.Tylko mam problem bo posiadam oryginalną płytę NFSU2 jak ją przegrac i czym najlepiej (program).Szkoda mi zniszczyc tej płyty :(

wojtas

Post13 sty 2005, o 22:15

ooo wcale nie super ze masz liteon. Ten producent jest znany z cienkich nagrywarek, mogles najpierw poczytac w necie przed zakupem - wszedzie na nie narzekaja, powstala wrecz zasada "nie kupuj liteona". Nie ma sie co łaszczyc na niskie ceny. Przegrac mozesz w kazdym programie, np. w popularnym nero. Plyty oryginalnej na pewno nie zniszczysz, ale skopac mozesz czysta plyte, o co na liteonie nie jest trudno.

A co do nagrywarki to mam sony i jest ok. Nie mam z nia zadnych problemow.

DJ INFI

Post14 sty 2005, o 13:35

potwierdzam lite on do gier na ps2 to nieporozumienie, mialem 832s i na starszym modelu PS2 bez zabezpieczenia lasera to gry jeszcze jakosc dzialaly, ale teraz mam nowa konsolke v11 z zabezpieczeniem, i nie przepuszcza gier nagranych na litku a nagrywalem tylko na tdku, no i nie mialem wyboru :) kupilem PIONEERA dvr108 i teraz gry chodza jakby byly oryginalnie tloczone :)

Kaczy

Post15 sty 2005, o 21:22

polecam jakies modele Sonki, LG albo TDK. Nie warto kupowac jakiegos taniego siana, bo potem mozna sie na tym zdrowo przejechac.
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post7 kwi 2005, o 18:54

Wiekszych herezji dzis nie slyszalem xD. Owned.

Moze cos naprostuje od siebie :>. LiteOn`ik. Model niewazny w sumie, kupiony juz kawal czasu temu, ale za zainteresowanych - takze wspomniany SOHW-832S. Wypalonych plyt - duzo :D. Tak czy siak caly regal juz zawalony ;b. Wiekszosc dvd, czasami jakies cdki, no i rw regularnie kasuje i wypalam (discman, nie da rady kombinowac z multisesjami, musze kasowac na czysto, no bieda, ale jak mus to mus :b).

Przegrywanie plyt, z mysla o, no, legalnym inaczej graniu ;) to kwestia oprogramowania oczywiscie :b. Z doswiadczenia moge polecic DVD Decrypter'a i uslyszysz to nie tylko ode mnie. Zgrywanie do iso/dokladnie wypalania, wszystko chodzi jak zloto (najnowszy model ps2 czarna pucha znaczy sie, nie slim jeszcze, nigdy nie moge zapamietac oznaczenia ;b, ripper 3 i zero problemow). Raczej w wypadku czarnuli zadbaj o jakis lepszy nosnik - ja sie przyzywczailem do TDK'ow, rozsadna cena (juz tam chyba dwa zetacze niecale kosztuje, cholera, kiedys to ja dwa razy tyle dawalem za jakies noname'y :P). Na innych nosnikach moga byc niekiedy problemy. No i wypalanie z jak najmniejsza predkoscia, wiadomo jakie te lasery w tym biednym soniaku :-\.

Nie wiem co to za glupoty, 'nie kupuj liteona' lul. Lepiej wywalic 3 razy wiecej na sprzet 'renomowany' i sugerowac sie smiesznymi opiniami? No zreszta kto jak tam woli. Ja pozostane przy swoim i na pewno na gorzej nie wyjde :p.
Offline

klopotek29

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:47

Post7 kwi 2005, o 22:22

ja gierki do mojej PS2 wypalam na nagrywarce Mitsumi , jeśli zaś o skuteczność idzie to na 100 wypalonych płytek DVD jakieś 5 ląduje w koszu.
Używam zamiennie Nero i DVDdecryptera...no i oczywiście smażę tylko na płytkach TDK lub Verbatim. Konsola ma jakieś dwa latka nabyłem ją z riperem ale później zmieniłem chip na ripper 2 coby się divx-ami nasycić na 32 calowym tv. Suma sumarum 2 letnia przerobiona PS2 której laser dawno powinien byc już martwy czyta wszystko co wypalę na tej nagrywarce :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 kwi 2005, o 12:01

^M^ napisał(a):Nie wiem co to za glupoty, 'nie kupuj liteona' lul. Lepiej wywalic 3 razy wiecej na sprzet 'renomowany' i sugerowac sie smiesznymi opiniami? No zreszta kto jak tam woli. Ja pozostane przy swoim i na pewno na gorzej nie wyjde :p.


To nie glupoty, sam czytalem na wieeelu stronach i forach ze ludzie maja spore problemy z tym sprzetem. Wiec sam jakbym mial kupowac to nigdy bym tego nie kupil :)
Offline
Avatar użytkownika

mar+wa.mewa

bywalec

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 23:15

Post28 kwi 2005, o 21:29

Mam PIONEERA dvr108 /spoko nagrywa ale cichy nie jest,
fajny patent z chlodzeniem pod przednim panelem-dluzej pochodzi/
i nagr. teac x8
i nagr. teac x4 /chwilowo wypozyczony/.
nowe nagr.teac dvd lipne - liton robi
:evil:
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Nagrywarki DVD

Post7 lip 2022, o 10:31

NAgrywarki DVD to jest fajna sprawa. WArto sobie takie rzeczy kupić. One są świetne w moim przekonaniu!!!
___________________________________________
https://wegait.pl/papier-firmowy/

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron