Teraz jest 29 mar 2024, o 00:53


NETWORK ADAPTER I HDD z HD Loaderem

Wszystko co związane z konsolowym oraz komputerowym sprzętem i akcesoriami.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

NETWORK ADAPTER I HDD z HD Loaderem

Post26 gru 2004, o 21:10

Pytanie do fachmanów:
- załóżmy, że macie PS2 ze zwykłym Ripperem 1. Chcecie oszczędzić laser i odpalać gry BEZPOŚREDNIO Z DYSKU ("Power ON" i gra się ładuje od razu sama, bez żadnego używania lasera) czyli zmontować jakiś zestaw do grania, >>>gry z twardziela<<<... Co robicie??? NA PEWNO trzeba kupić: Network Adapter i jakiś twardy dysk. Do tego jeszcze potrzeba (najprawdopodobniej) Rippera 3. I CO K*RWA DALEJ??? Kto mi powie co dalej, ma u mnie mnóstwo browców i innych (no, bez przesady, żony nie odstąpię, [jest całkiem nowa], ale mam niezłe sąsiadki :wink: :wink: :wink: ). Wszędzie szukam, ale nigdzie nie ma wszystkiego, jakieś plotki dziwy... Zero konkretów. A do tego pochodzę z takiej wiochy, że za przeróbkę (nawet nie wiedzą za jaką...) krzyczą cztery stówki, tak, to prawda...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post27 gru 2004, o 12:15

niestety nie potrafie ci pomoc :twisted: :twisted: :roll:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 sty 2005, o 21:38

Wiem już co jest. Do zamknięcia.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

wolfu

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 28 lut 2005, o 07:46

Post28 lut 2005, o 21:24

ale poważnie: jak podłączć HDD do PS2? czy pasuje "zwykły" dysk? jak ma być sformatowany? jakiej może być pojemności ? enybody!????
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 lut 2005, o 22:21

Stary, za dużo do opowiadania...
Weź się przeleć na forum Extrima, jest tam kilka wątków, dosyć konkretnie opisanych. Ale w wielkim skrócie: jeszcze błądzimy po omacku, i to w dodatku za ciężkie siano... :? :roll: :?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post22 sie 2005, o 21:49

http://www.ps2-scene.org/forums/

Sekcja HDD, dalej juz znajdziecie sobie. Koszt to NA + jakis hdd, chyba, ze macie na zbyciu jakis - byle kontatybilny (http://ps2drives.x-pec.com/). Ja ostatnim czasy dokupilem sobie 200gb do kompa, za to zabralem 120'stke i podpialem pod na - dziala jak zloto, poki co jakies 20 gier wrzucilem, jeszcze z 40 gb wolnego, myslalem, zeby wszystkie sezony Futuramy sobie wrzucic :P (z Media Player'em Pro mozna juz mp3 i avi z dysku odpalac). Jakby ktos byl zainteresowany to troche duzo tlumaczenia (choc raczej duzo teorii, w praktyce to dosc proste), polecam podany linek do forum i poszperanie tam, ew. google.

Ogolnie jestem bardzo zadowlolny, hdloader 0.7c jest aktualnie kontatybilny z jakimis 80% gier, czasami pojawiaja sie jakies patche do poszczegolnych tytulow (np. Jak3, R&C3). Ladowanie trwa jakies 3 sekundy gora ;). Naprawde mile uczucie, szczegolnie przy jakis gierkach, ktore lubia sobie pokrecic plytka.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: NETWORK ADAPTER I HDD z HD Loaderem

Post29 mar 2023, o 10:46

Taki sprzęt to jest naprawdę. Doskonała sprawa jak dla mnie. Takie rzeczy uwielbiam po prostu.
_________________________________________
pisaniepracmagisterskichlodz.pl/aplikacja-webowa-temat-pracy-inzynierskiej

Powrót do Konsole stacjonarne i PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron