Teraz jest 28 mar 2024, o 22:46


Nowości na forum

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post22 paź 2007, o 10:37

Artix -> tak, może właśnie o to chodzić.

Mario -> racja, już usunięte. Swoją drogą mam pytanie do Was, userów forum - jak byście chcieli, żeby zostały ułożone działy PS2, Xbox, GCN - wrzucić je do jednego wora czy ma zostać tak jak jest? Wiadomo, że nowości na te systemy już obecnie jak na lekarstwo, więc trzeba to jakoś zedytować...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post25 paź 2007, o 21:38

imho najwazniejsze są next-geny i handheldy. Wszystko inne można wrzucic do jednego wora.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post21 lis 2007, o 18:31

Piotrek - przesadzasz. Ale rzeczywiscie trzeba nad tym pomysleć. Ktoś ma jakies propozycje?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post22 lis 2007, o 00:59

Pewne jest jedno - Xbox i GCN mają bardzo mało tematów w swoich działach, więc i wrzucenie wszystkich tematów do jednego "wora" nie zrobiło by tak czy siak większego bałaganu. Mimo wszystko myślę, że na razie można się wstrzymać z konkretnymi ruchami w tej sprawie - osobiście mi obecność osobnych działów dla tych konsol jakoś w tej chwili nie przeszkadza :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 gru 2007, o 20:54

News ze strony głównej OnlyGames.pl

"Święta tuż tuż, dlatego nasze forum dyskusyjne trochę zmieniło się. Postanowiliśmy nadać mu bardziej świątecznego wyglądu, klimatem nawiązującego oczywiście do zbliżającej się Gwiazdki. Oprócz tego zmianie położenia uległy też niektóre kategorie, ale o tym przekonacie się już sami.[...]"

No właśnie - jak pewnie zauważyliście, wygląd forum uległ zmianie. Mam nadzieję, że spodoba Wam się :). Zapraszam do dyskusji.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 gru 2007, o 21:04

No ładnie ładnie, fajny klimacik jest teraz na forum :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post3 gru 2007, o 21:22

Wygląda bardzo ładnie, dużo lepiej niż ostatnio :)
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 gru 2007, o 10:21

Forum wygląda pięknie, brawo Ski :). Świetny klimacik aż sie chce tu zaglądać. Duży plus! :)
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post4 gru 2007, o 20:09

aż chce się rzec:
"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta..." :P

Jeszcze brakuje tylko tradycyjnego bloczku w tv-czyli szklana pułapka i kevin sam w domu zarządzą :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Nowości na forum

Post13 maja 2008, o 21:38

Wklejam wiadomość z serwisu:

20:12 | Po kilku dniach przerwy uruchamiamy w końcu forum dyskusyjne. Poprzednia wersja posiadała luki w zabezpieczeniach, więc musieliśmy ją zaktualizować. Zmieniliśmy przy okazji styl graficzny forum - próbkę nowej odsłony możecie oglądać poniżej.

Obrazek

Dla fanów poprzedniego stylu graficznego, przygotowaliśmy styl N.Design V2 (na poniższym screenie), który jest bardzo podobny do "skórki", która funkcjonowała do tej pory.

Obrazek

Wart uwagi jest jeszcze styl 3myl_excellence, który został zaprezentowany na poniższym zdjęciu.

Obrazek

Oprócz wymienionych wyżej "skórek", przygotowaliśmy jeszcze kilka innych, by każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Podstawowym (defaultowym) stylem jest prosilver - najbardziej oszczędny, ale i bardzo funkcjonalny. Oprócz tego coś dla siebie znajdą również fani PlayStation 3 i Xboxa 360, bowiem do wyboru są również "skórki" pod temat każdej z konsol.

Wystarczy zalogować się na forum, wejść do panelu edycji swojego konta ('Twoje konto'), potem przejść do 'Ustawienia forum' i w końcu wybrać interesujący Was styl z listy 'Styl forum'. Zalecamy eksperymentowanie - na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że niektóre dotychczasowe konta użytkowników zostały usunięte - chodzi głównie o tych userów, którzy w swoich nickach mieli polskie ogonki bądź konta utworzone przez boty. Jeśli nie możecie zalogować się na swoje konto, prosimy o ponowną rejestrację.

Pozostaje nam już tylko zachęcić Was do wchodzenia na forum i prowadzenia dyskusji na interesujące Was tematy. W serwisie nie działa jeszcze zakładka "Co na forum" (patrz po prawej), ale pracujemy nad tym.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Nowości na forum

Post13 maja 2008, o 22:05

No, forum prezentuje się bardzo ładnie :). Mi najlepiej się podoba ten podstawowy, brązowy styl i przy nim zostanę. Fajnie też, że daliście więcej emotikon do postów, wykorzystam więc jedną: :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Nowości na forum

Post14 maja 2008, o 15:37

Ja bym się zastanowił czy wszystkie trzy nextgeny (ps3, 360, wii) nie wrzucić do jednego działu np. "Gry nowej generacji" - bo teraz trochę jest problematycznie jeśli chce się podyskutowac na temat gry która jest multiplatformowa. Nie wiadomo w którym dziale zakładać topic. A tak byłyby trzy działy do każdej z konsol, w których dyskutowalibyśmy o exclusivach, a oprócz tego byłby jeden ogólny (ten właśnie z trzema poddziałami), w którym mogłbyby być tematy o grach multiplatformowych. Nie wiem czy wyraziłem się jasno, ale co o tym sądzicie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości