Teraz jest 28 mar 2024, o 13:04


Nowości na forum

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Nowości na forum

Post14 cze 2007, o 15:07

Postanowiłem założyć temat, w ktrym będę pisał Wam, co zostało ostatnio dodane na forum. Jedziemy więc:

-----------------------------------
14.06.2007
-----------------------------------

- Ramka: "Najbardziej aktywni na forum" na stronie głównej forum, na dole - pokazuje 16 userów, którzy mają na swoim koncie największą ilość postów (z wyłączeniem adminów i moderatorów)

- Ramka: "Odpowiedz szybko", która pokazuje się w tematach, na dole. Pozwala szybko odpowiedziec w temacie, bez koniecznosci klikania na "Odpowiedz" i dopiero odpisywania.
Offline
Avatar użytkownika

VenomPlug

bywalec

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): 12 cze 2007, o 18:15

Post15 cze 2007, o 00:37

Kolejne pomysły i znowu strzał w dziesiątkę. Naprawdę ułatwiacie userom życie. Oby tak dalej :)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post15 cze 2007, o 09:00

Ramka "Odpowiedz szybko" bardzo sie przydaje, teraz praktycznie zawsze tak odpowiadam (tak jak teraz ;)))
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post15 cze 2007, o 11:31

Panowie, długo mnie tu nie było :). Witam w każdym razie :)
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post16 cze 2007, o 16:25

Przydałoby się wprowadzenie podglądu wcześniejszych postów, kiedy piszemy "normalną" odpowiedź, tj. listę umieszczoną pod okienkiem wpisywania tekstu (ułatwia to cytowanie). Bo w sumie teraz tradycyjna odpowiedź nie ma większego sensu, użyteczna jest tylko ta "szybka".
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post16 cze 2007, o 16:39

Hmm? Nie masz tego Artix? Ja mam - "podgląd tematu" - pod oknem do wpisywania posta w normalnej Odpowiedzi :|
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post16 cze 2007, o 22:30

Już jest. Widocznie miałem jakiś błąd, wszystko gra.

Co do rankingu - miejmy nadzieję, że nie będzie zanadto prowokował do nabijania postów, choć chyba na tym forum tego procederu nie ma. Btw, on się automatycznie aktualizuje czy po jakimś czasie?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 cze 2007, o 22:57

Artix napisał(a):Co do rankingu - miejmy nadzieję, że nie będzie zanadto prowokował do nabijania postów, choć chyba na tym forum tego procederu nie ma. Btw, on się automatycznie aktualizuje czy po jakimś czasie?

Z tego co się orientuję, to działa to na bazie skryptu PHP, więc wszystko aktualizuje się na bieżąco, nie trzeba nic manualnie zmieniać.

Baron Ski napisał(a):- Ramka: "Odpowiedz szybko", która pokazuje się w tematach, na dole. Pozwala szybko odpowiedziec w temacie, bez koniecznosci klikania na "Odpowiedz" i dopiero odpisywania.

Nareszcie :D ! To zawsze bardzo użyteczna sprawa, aż szkoda że ramka dopiero teraz się pojawiła :) .
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post9 lip 2007, o 13:06

Sarge napisał(a):Z tego co się orientuję, to działa to na bazie skryptu PHP, więc wszystko aktualizuje się na bieżąco, nie trzeba nic manualnie zmieniać.

W takim razie coś jest nie tak, bo mnie w nim nie ma (przed napisaniem tego posta mam 109, a ostatni w rankingu 108).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post10 lip 2007, o 10:49

Artix napisał(a):
Sarge napisał(a):Z tego co się orientuję, to działa to na bazie skryptu PHP, więc wszystko aktualizuje się na bieżąco, nie trzeba nic manualnie zmieniać.

W takim razie coś jest nie tak, bo mnie w nim nie ma (przed napisaniem tego posta mam 109, a ostatni w rankingu 108).

W takim razie niech wypowie się ktoś z moderacji forum, ale wnioskuję z tego, że w takim razie manualnie trzeba tylko umieszczać nowych userów na listę, a dalej już wszystko działa mechanicznie, bo osobom obecnym na liśćie, ilość postów zmienia się automatycznie.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post11 lip 2007, o 18:02

Może problemem jest fakt, że byłem modem (a ci na liście nie mogą być)?
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 paź 2007, o 10:22

Proponuje wywalić te kategorie: "komentarze do recenzji", "komentarze do zapowiediz itd" - to funkcjonowało w sterej wersji OGM, w nowej już są komnetarze pod artykułami wiec te tematy są niepotrzebne.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron