Teraz jest 28 mar 2024, o 17:06


Tragiczna prędkość

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Tragiczna prędkość

Post4 sie 2006, o 23:22

Coś jest z serwerem na którym stoi forum, bo działa mi ono tragicznie :x . Gdy myszką zjeżdżam na dół to normalnie mi rwie jak w grach na PC, internet mam stały i średnio-wolny, ale zauważyć trzeba, że np. forum konkurencji onlygames (taa ja wie, że ich nie lubicie :) ) śmiga, aż miło. Tak samo z wieloma innymi forami, coś jest zryte u Was :(.

Są jakieś perspektywy na poprawę?

poza tym coś jest zryte z pisanie postów! Samo mi przestawia litery i robi błędy! :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post5 sie 2006, o 00:32

U mnie wszystko jest ok. Wszystko laduje sie szybko i bez wiekszych problemow czyli forum dziala dobrze.

Gość

Post5 sie 2006, o 02:31

Nie mam pojęcia o czym piszesz Setezer. Widocznie musisz wymienić 'dżi forsa' w kompie (skoro animacja zarywa ;p). No tak, a u konkurencji forum śmiga... czekaj, pójdę się odlać.

Dziwnie się u Ciebie dzieje stary, ale ja nie mam żadnych problemów z naszym wspaniałym forum :) A motyw z przestawianiem liter i błędami to chyba jakaś propaganda. Jesteś od tych co recki mają po 1000 znaków czy jak? A z tytułu newsa "Kosmiczne krasnale" dowiadujesz się o złączu HDMI w PS3 ;p (wbijcie na luz... żarcik).

Ski zapewne będzie wiedział coś więcej na ten temat. Ja ze swojej strony mogę dodać, że są plany, które miałyby na celu informowanie (poprzez sms'a) o nowych postach osobę, która założyła dany temat. Rewelka, co? :D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post5 sie 2006, o 08:31

Dobra, bez jaj. Forum działa dobrze i wszystko śmiga błyskawicznie. Najpewniej to cos jest z Twoim kompem Setezer, a nie z forum.

BTW kiedyś miałem taką akcje, że strony przesuwały mi sie bardzo wolno (przycinały wręcz ;). Zmniejszyłem przyspieszenie sprzetowe na kompie (pulpit --> PPM Własciwosci --> ustawienia --> zaawansowane --> zakładka rozwiązywanie problemów --> suwak przyspieszenie sprzetowe) na poziom 3/7 i wszystko wróciło do normy. Sprobuj tak zrobić i siebie, może pomoże.
Ale jak juz wspomniałem, to na 100% wina Twojego kompa, a nie forum. Pozdrawiam!
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post5 sie 2006, o 21:17

Ta, ale z tymi literówkami to był taki dowcip, że niby gdy się walnę przypadkiem (się każdemu zdarza przy szybkim pisaniu) to zwalę to na forum. Szkoda, że nie łyknęliście kitu, bo by moje błędy były winą (rzekomo) forum :lol:.

To co Baron Ski zaproponował nie działa :(. Jadę na Firefoxie przed ostatniej wersji.

Może lis nie radzi sobie ze starymi wersjami PHPbb?

A najlepszy to jest Internet Exp., wlaczylem Moje Dokumenty i wklepałem adres strony, ładnie działa - kliknąłem na FORUM i się zawiesiła przeglądarka :lol:
http://szablony.freeware.info.pl/programy.html
OHO! DZIAŁA!
Zmieniłem te ustawienia na pierwotne (max) i zaczęło forum mykać <ok>. Dzięki za wskazówki.
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:48 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Gość

Post6 sie 2006, o 00:42

majonez napisał(a):
Dziwnie się u Ciebie dzieje stary, ale ja nie mam żadnych problemów z naszym wspaniałym forum :) A motyw z przestawianiem liter i błędami to chyba jakaś propaganda. Jesteś od tych co recki mają po 1000 znaków czy jak? A z tytułu newsa "Kosmiczne krasnale" dowiadujesz się o złączu HDMI w PS3 ;p (wbijcie na luz... żarcik).



Pisząc o 'żarciku' miałem na myśli motyw także z literkami. Chyba nie myślałes Setezer, że Cię tutaj oskarżam o jakies destrukcyjne działania (motyw z propagandą). Więc to chyba Ty jednak nie łyknąłeś kitu o literkach hehehehe ;) Pozdro dude i nie pisz od razu, że nie załapaliśmy żartu :).

W życiu nie słyszałem o 'ruchomych' literkach podczas pisania postu, miej litość chłopie :). Wiesz, to tak jakbym napisał, że łyknąłeś głupotę z sms'ami z mojego poprzedniego postu ;p.

Jak widzisz nie tylko dziewczęta z www.ga... khem, coś tam .pl potrafią dowcipkować na swoim śmigającym forum ;) (ludzie, kolejny żart, błagam Was ;p)
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post6 sie 2006, o 18:03

Różni są ludzie, raz mi gość uwierzył, że na imię mam Olwert a na nazwisko Paweł X_X. (NA SERIO UWIERZYŁ, co za świat...).

Co masz do ludzi co piszą recki na 1000znaków? CHWAŁA IM ZA TO, że tak zwięźle potrafią opisać grę której ukończenie zajmuje 100godzin, a ame opcje menu przepisane do txt zajmują 10kb. :lol:. Ja bym tak nie potrafił, chyba, że gadamy o recce gry z 1981roku: http://m.freeware.info.pl/ ;). Jak wiecie, w takich grach za dużo opcji nie ma - nie ma w ogole opcji :D/
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:43 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Re: Tragiczna prędkość

Post6 sie 2006, o 22:31

Setezer napisał(a):(...), ale zauważyć trzeba, że np. forum konkurencji onlygames (taa ja wie, że ich nie lubicie) (...)

Konkurencja??? Daj jakieś namiary, bo mi tu nudno się robi... Majonez, poczytalibyśmy, może coś ciekawego będzie, hi hi, nie...?
A z tym "nie lubicie", to skąd wiesz? Kolejny dżołkuś?

P.S. Wszystkie pytania są retoryczne. Poważnie.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post6 sie 2006, o 23:09

Setezer napisał(a):Co masz do ludzi co piszą recki na 1000znaków? CHWAŁA IM ZA TO, że tak zwięźle potrafią opisać grę której ukończenie zajmuje 100godzin, a ame opcje menu przepisane do txt zajmują 10kb. :lol:. Ja bym tak nie potrafił, chyba, że gadamy o recce gry z 1981roku ;). Jak wiecie, w takich grach za dużo opcji nie ma - nie ma w ogole opcji :D/


W sumie to nic do nich nie mam :). I chyba dobrze, że w ogóle są, bo z nimi świat jest weselszy i bardziej kolorowy ;)

Sonialu ja też nie wiem o czym pisze Setezer (co do końkurencji) hehehe. Dostałem infosa od małego rumuńskiego bałałajkarza, że Setezer sam tam często przesiaduje i zrywa boki na maxa. Moja przeglądarka wymięka jak zaczyna otwierać ową stronkę. Z tego co wiem to na paradzie równości reklamowali ten sajt, ale to tylko plotka, bo sam tam nie byłem. Ale dowiedziałem się o tym z newsa pt: "Cztery kaloryfery i świat opery" :twisted: (nie powiem gdzie o tym przeczytałem;)

Wracając do tematu :D
Czy forum u wszystkich dobrze śmiga? :twisted:

Gość

Post6 sie 2006, o 23:39

u mnie ostatnio wogóle net je**e więc... A co do tematu, z reguły (kiedy net jest sprawny) wszystko chodzi mi "gitys" więc śmiało mogę rzec, że to nie jest wina stronki. Radzę pogrzebać coś w ustawieniach kompa jeśli macie problemy (just as Ski said) a jeśli to nie pomoże, to się nie łamcie... pamiętajcie, że Velios i tak ma teraz bardziej przechlapane :evil: :evil:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 sie 2006, o 09:24

majonez napisał(a):(...) Czy forum u wszystkich dobrze śmiga? :twisted:

U mnie gites, wszycho gra.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron