Teraz jest 28 mar 2024, o 23:57


Moderator...

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Master

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 2 kwi 2006, o 09:31

Moderator...

Post2 kwi 2006, o 17:43

....
Ostatnio edytowano 2 kwi 2006, o 21:21 przez Master, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post2 kwi 2006, o 18:29

Raczej nie można. Musi to być albo redaktor, albo osoba bezpośrednio znana redakcji. Na pewno nie masz co liczyć, że po napisaniu 5 postów na forum dostaniesz moda :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post19 gru 2006, o 09:38

Nie chciałem zakładać nowego tematu ("Porządek w aktach musi być, niezależnie od ustroju..."), bo takowy już jest...
Kłaniam się w pas Grzesiu, awansowałeś na Forum. Pełnisz teraz zaszczytną funkcję MODERATORA. Moje gratulacje!!!
Sto lat, sto lat...!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 mar 2007, o 09:08

No a teraz to kłaniam się do samej ziemi, Grzesiu. Gratuluję awansu, teraz to pełnisz zaszczytną rolę dopiero! Właściwy człowiek na właściwym miejscu, jak najbardziej zasłużenie.
Bardzo się cieszę, że Ski docenił Twój wkład i zaangażowanie w tworzenie naszej małej społeczności... To był znakomity wybór, Ski.

"Dwieście lat, dwieście lat..."
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron