Teraz jest 29 mar 2024, o 02:32


Co by tu zrobić z forum?

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

maxentius

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 14 lut 2005, o 21:46

Co by tu zrobić z forum?

Post5 mar 2005, o 17:14

Jak myślicie co winniśmy zrobić aby forum było ciekawsze, ściągając tym smamym więcej użytkowników??? Może by tak zatrudnić kogoś aby wymyślał ciekawe tematy dyskusji? :lol:

P.S. Chciałbym aby to forum było duże i miało sporo użykowników! Więc powinniśmy coś robić w tym kierunku!!! :!: :!: :!:
Strach nie jest mi druhem! Wielu zna mnie od tej strony. Wiem jednak, że strach potrafi obedrzeć człowieka z godności i honoru. W tej chwili strach w szeregach nieprzyjaciela wykonuje już swoją robotę. Wkrótce my wykonamy naszą!
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post5 mar 2005, o 17:42

a co stary zrobisz? Sam wiem ze wiele osob przeglada forum ale nic na nim nie pisze. Nie wiem, moze honor im nie pozwala sam znam takiego gostka: "Eee co bede tracił czas", ale juz przeglada chyba z 10 for dziennie.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 mar 2005, o 17:56

Przyjacielu, postawmy na JAKOŚĆ a nie na ilość. Co z tego, że forum X ma półtora tysiąca członków, z czego setka, może dwie potrafią sklecić cudem zdanie zrozumiałe dla wszystkich...
To jest problem na duuużych forach: głąby nie wnoszące nic nowego, a tylko zaśmiecające Sieć. Zbyt mało (IMHO) jest banów dla debili. Druga sprawa to zmiana nicków i powtórne rejestracje - logowanie...


PS. Zatrudnić kogoś do wymyślania tematów??? Ej, stary, nie gniewaj sie, ja rzadko przeklinam, ale teraz se pozwolę: DOJ******!!! Doj****** pi*dzie uszy!!! Po całości!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:

Róbmy to co dotychczas, a będzie lepiej! Pozdawiam Cię, Maxentius.

by Diuk: Pozwoliłem sobie wygwiazdkować te doje... :lol: 8)

OK, luz, ale sam widzisz... He, he...
Ostatnio edytowano 9 kwi 2005, o 07:28 przez Sonial13, łącznie edytowano 1 raz
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

maxentius

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 14 lut 2005, o 21:46

Post5 mar 2005, o 18:12

Nie gniewam się. Czasami zdarza mi się pisać jakeś głupoty, mogłeś to bardziej potraktować jako żart, ale bądzmy tolerancyjni. Może tego nie dało rady inaczej oderać. Postawmy na JAKOŚĆ tego forum.

Pozdro Sonial13
Strach nie jest mi druhem! Wielu zna mnie od tej strony. Wiem jednak, że strach potrafi obedrzeć człowieka z godności i honoru. W tej chwili strach w szeregach nieprzyjaciela wykonuje już swoją robotę. Wkrótce my wykonamy naszą!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 mar 2005, o 20:49

Stary, potraktowałem to jako żart, uwierz mi! Nie ma chyba na tym forum częściej śmiejącego się typa (z siebie również), ŚMIECH TO ZDROWIE!!!

Buuuch z Wami... Prawda, bracie Benny???

:twisted: :twisted: :twisted:


P.S. Duży plus dla Ciebie, że przyznałeś się do błędu, a nie bluzgałeś jak inne dzieciaki ("ty..., mi chodziło o..."). To się chwali w tych szmaciarskich czasach. Szacunek!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 mar 2005, o 00:47

To może niech sobie każdy avatar`a z gołą panienką zainstaluje na forum. Myślę, że to przyciągnie uwagę :twisted:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post15 mar 2005, o 20:39

Czy tylko mi się wydaje, że Forum baaardzooo zwooolniłooo...???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 mar 2005, o 19:22

Chyba wiąże się to z ostatnią zmianą serwera - u mnie też wszystko się wolno otwiera. Wprawdzie same strony na normalnym poziomie co kiedyś, ale zanim cała grafika się wgra, trzeba poczekać trochę czasu...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 mar 2005, o 08:25

Właśnie to. Czy jest na to jakaś rada???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 mar 2005, o 09:45

hm ja nie zauwazylem roznicy :?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 mar 2005, o 23:03

Heh, zauważyłem, że forum przy skinie SubSilver otwiera się normalnie, szybko, podczas gdy ta domyślna skóra (PDF_"cośtam") właśnie dużo wolniej :| ...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 mar 2005, o 07:25

Kurde bela, to co mam zrobić, żeby mi sie otwierało normalnie??? Bo wkurza mnie czekanie, to trwa chwilkę czasu... Jest jakiś sposób?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron