Teraz jest 28 mar 2024, o 17:08


Co by tu zrobić z forum?

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post6 kwi 2005, o 17:47

Hmm... elox ;-).

Jakos od czasu do czasu sobie przegladalem tego boarda, az wreszcie postanowilem sie zarejestrowac, a noz cos sie napisze czasami :f.

I jak juz ktos wspomnial - wiecej nie znaczy lepiej, wiecej to tez wiekszy balagan, ale tez jednoczesnie wiekszy procent ludzi bedacych w stanie nawiazac jakakolwiek dyskusje na poziomie - wiekszy ruch w dobrym kierunku. Nie ma nic za darmo :q.

Malo tu Was troche ;), ale przytulnie za to, przynajmniej takie odnoslem pierwszwe wrazenie :p. No ale pora uciekac, potem poszperam dokladniej xF.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post25 cze 2005, o 23:34

Musze przyznac ze korzystna zmiana na forum. Podzielenie wszystkiego na kategorie jest duzo bardziej przejrzyste
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 lis 2005, o 19:53

Ludzie! Piszcie! Jak juz ktos zauwazyl, sporo osob przeglada forum a nie chce im sie nic napisac! Zauwazcie ze jakby nikt nic nie pisal tylko wszyscy by chcieli przeglądac to by cos takiego jak forum nie istnialo. Nie pierwszy raz jestem na forum, gdy przeglada je z 10 osob, a tylko patrzą nic nie pisząc. Czasami mam wrazenie ze czekają sobie aż cos napisze zeby przeczytac ale sami nic nie naskrobią :P. Jednym slowem: piszcie :D!
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2007, o 11:02

Myślę sobie co tu by można było zrobić. Imho powinno się kasować konta użytkowników, którzy nic nie piszą, mają zero postów albo napisali coś 4 miesiące temu. Ostatnio widać duży spadek popularności for. Pamietam jeszcze jak z 3-4 lata temu był na nie istny szał, ludzie pisali bardzo dużo... A dzisiaj? Dzisiaj tylko widze po raz kolejny jak ileś osób przeglada forum a nikt nie raczy nic napisać. Zachowują się tacy ludzie jak pijawy na emule - ściągną i zaraz wyłączają program zamiast podzielić się jeszcze z innymi. Analogicznie tutaj wszyscy by chcieli czytać dziesiątki ciekawych tematów a nikt nic nie wnosi od siebie. Zauważyłem, że od czasu zmiany zasad funkcjonowania tego forum (odkąd przymusowe stało się logowanie aby można było przegladac - imo dobry pomysl), zarejestrowało się ze 40 nowych użytkowników. A ilu z nich coś napsało? 5? Najwyżej. Jestem za kasowaniem nieaktywnych użytkowników, kto jest ze mną niech podnosi rękę (tj pisze tutaj :D). Wole żeby na forum było 50 użytkowników, którzy stanowią jakąś społeczność niż 500 którzy nic nie piszą. Pozdr 4All
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post13 mar 2007, o 13:34

Nie wiem czy usuwanie kont to dobry pomysł, ale sam obiecuje poprawe :P co do pisania na forum :P
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post13 mar 2007, o 19:45

Wydaje mi się, że ostatnio forum nieco się rozkręciło, więcej się dzieje, pojawia się większa ilość nowych postów. Wcześniej była naprawdę prawdziwe posucha, teraz codziennie jest co poczytać. Nie ma tego może sporo, ale progres jest widoczny.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post14 mar 2007, o 11:17

najważniejsze to dawać coś od siebie a nie tylko czytać i spijać jak ta pijawa :P
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 mar 2007, o 13:24

Piotrek - jeśli mówimy o usuwaniu kont, to byłbym tylko za kasacją tych użytkowników, którzy nie napisali nic, a od daty ich rejestracji minęło na przykład 6 miesięcy. Usuwanie profili osób, które już coś pisały tyle że są nieaktywni od jakiegoś czasu, jest bezsensowne - bałagan na forum zrobiłby się nieziemski, bo posty tych usuniętych użytkowników oznaczone by były jako Goście - z tego co wiem, tak to działa, więc nie wiadomo by nawet było, co kto pisał.

Zresztą usuwanie nieaktywnych kont nie spowoduje nagle większego ruchu na forum - co najwyżej baza danych nieco się uszczupli :roll: . Jeśli więc coś usuwać, to tylko konta z licznikiem "0 postów" i to zarejestrowanych np. pół roku temu i więcej. Takie jest moje zdanie.

A w kwestii rozkręcenia forum - każdy powinien tu zacząć przede wszystkim od siebie. Jeśli samemu się nic nie pisze, nie należy oczekiwać że ktoś inny to zrobi. Ja ze swojej strony staram się pisać jak najwięcej i oczywiście na temat - myślę że występujący ostatnio progres, jeśli chodzi o ilość pisanych postów na forum, daje nadzieję że cały czas będzie tylko lepiej.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 kwi 2008, o 13:29

Jestem za tym żeby działy PS2 Xbox i GCN wrzucić do jednego wora pod tytułem retro granie. I tak nikt się już w nich nie udziela a tylko zawalają forum.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post17 kwi 2008, o 23:24

Pomyślę nad tym w weekend. Jesli macie jakies propozycje, to piszcie - w końcu chodzi o to, żeby większości się podobało. Ale fakt, starsze platformy (PS2, Xbox, GCN) trzeba wrzucić chyba już do jednego worka.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Co by tu zrobić z forum?

Post13 maja 2008, o 21:37

Forum zostało zaktualizowane. Mam nadzieję, że struktura działów już Wam w pełni odpowiada. Jeśli chcielibyście wprowadzenia jakiegoś działu, którego jeszcze obecnie nie ma, piszcie śmiało.
Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron