Teraz jest 29 mar 2024, o 01:07


Rejestracja

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Rejestracja

Post30 gru 2004, o 22:56

Od pewnego czasu zauważam pewną rzecz. Otóż, coraz więcej osób (nieważne czy fanów, czy przeciwników OGM) wbija na forum i pisze jako "Gość". I pół biedy jak napiszą jednego, dwa posty. Ale jeżeli zamierzacie (Wy, tajemniczy 'Goście') pisywać na forum OGM częściej, to czemu się nie zarejestrujecie? Co to za problem? W końcu to 5-10 min, a dzięki temu my (ludzie współtworzący OGM) wiemy, że nasza praca jest przez kogoś czytana, wzbudza jakieś emocje. Zresztą, chyba fajnie mieć avatar i nie wpisywać za każdem razem nicka przed napisaniem postu. Pozdrawiam i pokój z Wami.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

gayardo

Post30 gru 2004, o 23:29

zgadzam się z tym w pełni-rejestrować się! :D
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post31 gru 2004, o 14:59

Hehe bo wiecie wiele osob tak naprawde czyta fora, ale nic na nich nie pisze. Sam znam wielu takich osobnikow, a potem narzekaja ze na forach nic nowego sie nie pojawia :lol: Ich sprawa, ja takze zachecam do rejestracji, nic sie wam nie stanie :)
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post31 gru 2004, o 15:15

Masz racje. Moze z 1/10 osob przegladajacych forum cos pisze, reszta tylko przeglada a potem nie wiaodmo czego oczekuje :evil:
Offline

Crade

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 25 lis 2004, o 18:02
  • Lokalizacja: Wiooocha... Taka mała tam :P

Post31 gru 2004, o 21:35

I dlatego też jak najbardziej jestem za wprowadzaniem przymusowej rejestracji! Nieważne czy w serwisie OGM, czy na jakimkolwiek innym - niektórzy ludzie potrafią naprawdę zdenerwować, a konkurencja robić sobie z użytkowników danego forum jaja...

Gadałem z naczelnym apropos przymusowej rejestracji w późniejszej wersji PHP serwisu, a on na to "by każdy mógł swobodnie komentować arty i newsy - nie wprowadzaj tego(...)". No sorry, ale ja tak nie mogę! Jeśli ktoś chce udzielać się na www i w pewien sposób współtworzyć OGM, to niech tak robi, byle tylko nie blagował i się, do cholery jasnej, zarejestrował, zalogował i sprawa załatwiona! Nie trzeba nigdzie podawać ksywki, maila - to wszystko robi się tylko raz, przy rejestracji, potem już tylko komentowanie itp.

Wiem, że być może wyraziłem się dość niejasno, jednak ktokolwiek jest za wprowadzeniem przymusowej rejestracji w PHP'owej wersji serwisu OGM, niech podpisze się poniżej! Może chociaż to dotrze do naczelniaka.

Z okazji nadchodzącego nowego roku (jeszcze 3.5 godziny :P) składam wszystkim użytkownikom forum i redaktorom życzenia: no... eee... czego se tam zażyczycie niechaj wam się spełni :P. Dobra, lecę, pzdr!
"Jestem za, a nawet przeciw!" - Lesiu Wałęsa
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post31 gru 2004, o 22:07

hmmm... ja jestem za tym, żeby nie można było sobie bezkarnie anonimowo bluzgać ;). więc chyba jestem tym samym za przymusową rejestrację. ale bez przesady - niech to będzie nick, mail (opcjonalnie) i koniec pieśni. bo jeżeli przesadzimy, to taka rejestracja może zniechęcać ludzi do komentowania, etc. a co do forum, to każdy kto chce coś napisać, powinien się zarejestrować - to w końcu kilka minut, a dużo problemów znika. pozdrawiam. btw: crade - to Ty robisz stronkę OGM w php? nie wiedziałem :P kiedy ją pokażesz światu? mnie ją możesz pokazać już dzisiaj ;) - gg: 1894480
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 sty 2005, o 11:40

No, cos nie widze lasu rąk za tym pomysłem... Prawda jest taka, ze rejestracja tylko zniecheca, sam na wielu stronach nie chcialo mi sie rejestrowac aby cos dodac do dyskusji. Zreszta kto chce moze sie zarejestrowac, kto nie powiedziec cos i tyle. Co to za roznica? Tak, Crade robi php.. Tylko ze jakbym tak za nim czekał to bym moze w 2010 sie doczekal, wiec trzeba bylo wziac sprawy w swoje rece :P

Gość

Post7 sty 2005, o 16:40

Dlaczego nie ma lasu rak? Moze dlatego, ze ten watek jest zakopany tak gleboko, ze przecietny czytelnik OGM nie ma zadnych szans na przeczytanie i odpowiedzenie na tego posta!

Ze co? Ze niby wolno wszystko robie? To powiedz mi w takim razie dlaczego ostatnie dwie noce zarwalem przy kompie sluchajac przy okazji audycji "Nocne-mocne" na antenie radia Bis?! Mam k***a do przerobienia okolo 200 recenzji, 50 tekstow z dzialow Exclusive i Hot Themes (a przeciez, jak mi mowiles, obrazki musza byc ladnie otoczone wokol tekstu, co zajmuje dodatkowe KILKANASCIE minut roboty od jednego tekstu), dokonczenie panelu administracyjnego, oskryptowanie wszystkiego by nie sprawialo problemow i tak dalej! Na razie skupiam sie na przerabianiu tekstow i dopracowywaniu panelu, a i tak wiekszosc rzeczy mam juz zrobiona - to nie jest robota na jeden dzien!!! Jesli chcesz, nie ma sprawy, mozesz znalezc kogos bardziej "elastycznego", albo moge podeslac ci na prywatny adres pocztowy to, co zrobic zdazylem i dokonczysz to sam... Wtedy moze bedzie szybciej?!

A co do rejestracji - aktualnie mam ja zaimplementowana w kodzie serwisu, ludzie zobacza jak to bedzie wygladac i wtedy sie zobaczy co z tym zrobic, nie?!!! Moja wizja tego wyglada tak: Kazdy kto chce moze przeczytac artykul, jednak tylko osoby zarejestrowane i aktualnie zalogowane beda mogly go komentowac! Proste!

Kurde!!! To zes mnie wkurzyl tym postem.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post6 lut 2005, o 15:00

Począwszy od teraz została wprowadzona na forum przymusowa rejestracja. Stosunek Gość - użytkownik na forum czesto byl w granicach 80%-20%. Wiem, że wiele osób tego nie lubi, ale tylko w ten sposób pozowoli to na rozwijanie się forum. W końcu jest to tylko jednorazowa procedura, wystarczy podać nicka, hasło, mail i załatwione. 5 minut roboty. Pozdrawiam i zapraszam od rejestracji.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post6 lut 2005, o 15:04

That's am taking about ! 8)
Obrazek
Offline

Crade

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 25 lis 2004, o 18:02
  • Lokalizacja: Wiooocha... Taka mała tam :P

Post21 lut 2005, o 18:37

No, sprawa zalatwiona ;).

Te, Ski, a co dotyczy tego "nowego wymiaru ogm", nie wydaje ci sie, ze moze warto byloby wydac jakies piecdziesiat zeta na wynajecie kogos kto zrobi NAPRAWDE ladna oprawe graficzna? Ewentualnie mozna byloby poszukac kogos, kto bawi sie od dluzszego czasu webdesignerstwem i pomoze z czystej checi - potrwa to pewnie nieco dluzej, ale nie narazi na wieksze koszty.

Na mnie apropos desginu nawet nie liczcie - sporo juz czasu bawie sie z php onlygames, a rownolegle bawie sie jeszcze z kilkoma innymi witrynami (ostatni, malo zajmujacy i dosc prosty design zrobilem na http://gtacenter.freeunixhost.com, choc i tak nie jest dokonczony, gdyz nie wyswietla sie poprawnie w przegladarkach innych od ie).

Aha, dzis miedzynarodowy dzien jezyka ojczystego, czy cos ;). No wiec luda: piszta bezblednie, fajno i elegancko - zycze tego wszystkim ;).
"Jestem za, a nawet przeciw!" - Lesiu Wałęsa

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron