Teraz jest 28 mar 2024, o 18:49


Nowy dzial na stronie o komórkach - co o tym myslicie?

Dyskutujemy na tematy związane z naszym serwisem. Wolicie długie czy krótkie recenzje? Artykuły w formie wideo czy pisanej? Większe nastawienie na newsy, czy jednak recenzje i publicystykę? Dajcie nam znać w którym kierunku rozwijać stronę.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Nowy dzial na stronie o komórkach - co o tym myslicie?

Post9 sty 2005, o 18:14

Mysle nad wprowadzeniem na strone nowego dzialu, ktory poruszalby temat komórek. Znalazły by sie tam raczej głównie krotkie recenzje gierek. Co o tym myslicie?

Kaczy

Post9 sty 2005, o 19:22

Mozecie wprowadzic, ale zeby nie odbilo sie to na innych dzialach. Niech normalne recenzje dalej pozostaną priorytetowe
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 sty 2005, o 20:10

Pomysł dobry, masz mój głos. Oprócz recek może jeszcze jakieś ogólne info "okołotematowe", co???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

wojtas

Post9 sty 2005, o 20:47

spoko, bede mogl zawczasu se poczytac co za chwile sciagne ;p. ale jak bylo wyzej - nie zaniedbujcie przez to reszty strony. najlepiej by bylo jakby zajmowali sie tym oddzielni ludzie
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post9 sty 2005, o 21:43

No nie wiem Ski , czy to dobry pomysł. Nielubię grać na telefonie, nie wiem jak inni , ale obeszłoby się bez takiego działu imo... :?
Obrazek

dan

Post10 sty 2005, o 11:28

A ja lubie i jestem jak najbardziej ZA. Diuk pewnie nie grales na najnowszych komorkach, teraz takie gry wychodzodzą ze nie trzeba miec gameboya colora bo jakos jest prawie ze porownywalna.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post10 sty 2005, o 16:21

dan napisał(a):A ja lubie i jestem jak najbardziej ZA. Diuk pewnie nie grales na najnowszych komorkach, teraz takie gry wychodzodzą ze nie trzeba miec gameboya colora bo jakos jest prawie ze porownywalna.


Mnie poprostu to nie rajcuje, o wiele bardziej wole pograć na stareńkim gbc niż na fonie... :?
Obrazek

dan

Post13 sty 2005, o 22:12

Stary, gry na najnowszych komorach są porownywalne wlasnie z gbc!!! Odpal sobie prince of persia, raymana, splinter cell a zobaczysz co teraz wychodzi. To juz nie jest jakiś "wąż" jak kilka lat temu, w to naprawde mozna pograć!!

Dougl

Post14 sty 2005, o 13:58

Jezzzny, komorki sa wszedzie!!! Nie!!! Jestem za NIE wprowadzaniem takiego dzialu! Telefony to nie konsola! N-GAGE jest tylko denna tego imitacja. Nie pozwolmy OGM zmienic sie w gowniany magazynik w ktorym wszystko zrzucone jest w jedno miejsce! Tutaj nie ma miejsca dla GSM!!!!!!

Jesli chce poczytac o gierach na kome, wchodze na odpowiednia strone - nie potrzebuje waszych recenzji w tym temacie.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post15 sty 2005, o 21:29

Dougl napisał(a):Jezzzny, komorki sa wszedzie!!! Nie!!! Jestem za NIE wprowadzaniem takiego dzialu! Telefony to nie konsola! N-GAGE jest tylko denna tego imitacja. Nie pozwolmy OGM zmienic sie w gowniany magazynik w ktorym wszystko zrzucone jest w jedno miejsce! Tutaj nie ma miejsca dla GSM!!!!!!

Jesli chce poczytac o gierach na kome, wchodze na odpowiednia strone - nie potrzebuje waszych recenzji w tym temacie.


Przesadzasz. OGM traktuje o GRACH a nie o konkretnym sprzecie. Ale pomysł chyba jednak spali na panewce - brak czasu. Gdyby tak doba trwała 48 godzin...
Offline

Siebaq

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 2 lis 2004, o 11:07
  • Lokalizacja: Wołów (Dolny Śląsk)

Post16 lut 2005, o 17:48

Jestem zdecydowanie za. Właśnie kupiłem sobie komórkę i grałem już w parę gierek - Panowie NIEKTÓRE z nich były naprawdę wciagające. Trzeba wziąść tu pod uwagę przede wszystkim popularność komórek w dzisiejszym świecie. Przewada w liczbie ludzi posiadających komórczasy z Javą do ludzi mających np.GBA jest miażdżąca!!! Będą chętni do odwiedzenia OGM-a tylko po to, aby zobaczyć recki najnowszych tytułów Mobile (zarówno Java jak i Mophun). Baronie, taki dział jest potrzebny. :P :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post17 lut 2005, o 08:52

No zobacze co da sie zrobic. Niech najpierw wejdzie nowy lay (kwestia kilku dni) i wtedy pomyslimy.
Następna strona

Powrót do strona onlygames.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron