Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
You Are Empty PC

Ten rok w branży komputerowych gier jak dobrze pójdzie może być rokiem naszych wschodnich sąsiadów. A to za sprawą kilku tytułów, które już lada dzień zagoszczą na półkach sklepowych, i które to z pewnością wywołają nie lada zamęt w świecie gier PC. Jednym z nich jest Stalker, uznawany już dziś przez wielu jako killer dwóch wielkich first person shoterów - trzeciej odsłony Dooma i Half-Lifa 2. Z kolei drugą grą jest You Ara Empty (FPP), pozycja tak tajemnicza jak portfel Leppera. Zacznijmy jednak od początku, aby się nie pogubić, bo jest w czym.

Fabuła gry przenosi nas w późne lata 50’ XX wieku wprost do komunistycznej Rosji. I chociaż druga wojna światowa zakończyła się już dawno, to Rosjanie wciąż są głodni władzy. Takimi osobami są między innymi rosyjscy naukowcy, którzy to postanowili stworzyć człowieka idealnego pod każdym względem, człowieka o cechach nadludzkich, krótko mówiąc super postać (boga). Eksperymenty polegały na zmianie ludzkiej psychiki i mentalności w celu jak już wspomniałem stworzenia osobnika o cechach nadprzyrodzonych, który podoła budowie jasnej przyszłości świata pod dyktando komunizmu. Jednak jak historia pokazuje, tak i w tym przypadku wielka chęć władania światem nie spełniła się. Wszystko wymknęło się spod kontroli, a późniejsze skutki tego kataklizmu przerosły samych naukowców, bo przecież nikt nie zakładał, że cały eksperyment może się tak skończyć... Miasto, w którego okolicach znajdowało się laboratorium zostało jak gdyby doszczętnie zniszczone. Sami mieszkańcy po części zginęli, a po części na skutek tegoż badania zmienili się w istoty, które nie śniły się nawet największym sceptykom radzieckim!

Główny bohater, a zarazem osoba uzależniona od nas jest jednym z tych ludzi, którym udało się przeżyć ten straszny kataklizm. Jego zadaniem pierwszoplanowym będzie zbadanie tajemnicy kryjącej się za tą tragedią. Wraz z naszym bezimiennym osobnikiem przemierzać będziemy obszar miasteczka, w którym znajdowała się elektrownia, a muszę powiedzieć, że będzie co zwiedzać. Zanurzymy się w ciemnej przepaści sowieckiego totalitaryzmu, aby stawić czoła największemu wrogowi, czyli mutantom.

Nasz człowiek będzie jedyną osobą w mieście na której to efekt eksperymentu wywołał najmniejsze objawy mutacji. Jednak wraz z postępem akcji rozpocznie się u niego właśnie ten proces, pozwalający na władanie nadprzyrodzonymi mocami. Jak już wspomniałem przyjdzie nam w udziale zwiedzić sowieckie miasto, które ma być w pełni interaktywne. Piękna rosyjska architektura późnych lat 50, cała masa pomników ku czci wielkiego wodza Stalina, a także jego metro pełne niezliczonej ilości korytarzy i świecidełek, pojedyncze domy, główny ratusz, remizę strażacką, teatr... Krótko mówiąc całe miasto w interaktywnym wydaniu. Całość będziemy mogli zwiedzić poruszając się pieszo, lub jak zapewnia developer kilkoma środkami transportu (pociąg, statek).

Na potrzebę You Are Empty stworzono zupełnie nowy silnik graficzny o nazwie DS.2, którego możliwości wydają się być ogromne. Wywnioskować to można patrząc na fotki z gry a także znajdujące się na oficjalnej stronie trailery. Grafika stoi na wysokim poziomie, może równo konkurować  z największymi grami FPP. Nie zabraknie takich bajerów jak doskonałe efekty świetlne, fizyka obiektów, czy morphing. Jak zapowiadają sami autorzy możemy spodziewać się również dobrego AI, które stanowi bardzo ważną składową każdego FPS'a. Wielkimi atutami YAE mają też być nieliniowa fabuła, a także co za tym idzie możliwość ukończenia gry na kilka sposobów.

Patrząc na tą grę na myśl przychodzi Stalker: Schadow Of Chernobyl, jednak programiści z grupy Digital Spray Studios (dev.) zaprzeczają temu, mówiąc jednym głosem, że tworzą tytuł w pełni oryginalny i nowoczesny. Jak to wypadnie w praktyce dowiemy się dopiero najwcześniej w przyszłym roku, a dokładniej gdzieś w pierwszym kwartale 2005 roku.

Gayardo

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 922
Okładka/art:
Tytuł:
You Are Empty
Developer: Digital Spray Studios
Gatunek: FPS
Data wydania:
EUR: XX/10/06
USA: 01/06/07
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!