Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Xbox One - wielki test konsoli Xbox One

Długo przyszło nam czekać na premierę Xboxa One w Polsce. Konsola debiutowała na najważniejszych europejskich rynkach 22 listopada ubiegłego roku, tymczasem do nas dotarła dziesięć miesięcy później. Niemal rok to w tej branży szmat czasu i nie da się ukryć, że Microsoft sporo stracił nie zapewniając maszynki wszystkim regionom jednocześnie. Zwłaszcza u nas – w kraju, w którym słowo „PlayStation” jest synonimem słowa „konsola” – zdążyło się już utworzyć całkiem spore grono posiadaczy PlayStation 4. Czy Xbox One ma w sobie coś, co odwróci uwagę od konsoli Sony i jednocześnie skłoni do zakupu tych, którzy PS4 już dawno mają postawioną pod telewizorem? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Przed Wami wielki test Xboxa One.

 

UPDATE! 17.09.2014: Artykuł został zaktualizowany na trzeciej stronie.

 

Microsoft od samego początku, czyli od listopada ubiegłego roku, musiał mierzyć się z kilkoma problemami, które zniechęcały graczy do zakupu ich nowej konsoli. Najważniejszy czynnik to cena. W dniu światowego launchu Xbox One był zauważalnie droższy: 399$ w USA za PS4 i 499$ za XOne robiło różnicę. Amerykańska firma musiała znaleźć sposób, dzięki któremu będzie w stanie obniżyć cenę do poziomu konkurencji i znalazła – dała możliwość zakupu swojej platformy bez sensora Kinect. Z jednej strony legła w gruzach wizja serwowana nam przez giganta z Redmond sugerująca, że to właśnie Kinect jest jedną z najważniejszych części ich propozycji. Z drugiej, obie konkurencyjne konsole zrównały się ceną i będą rywalizować na to, co interesuje najbardziej nas, prawdziwych graczy: na gry. Kinect, nie oszukujmy się, to sposób na dotarcie do casualowców, „niedzielniaków”, którzy konsolę odpalają dwa razy na miesiąc żeby pograć w nowe Call of Duty czy Fifę. Core’owych graczy interesuje jednak tylko jedno: ekskluzywne gry. Na tym polu nowy Xbox już teraz ma się czym pochwalić. Zacznijmy jednak od początku…


To najbardziej popularny polski zestaw: Xbox One z padem i dwiema grami (w wersji cyfrowej, a więc do pobrania z Xbox Live): Forza Motorposrt 5 oraz FIFA 15.

Premiera w Polsce, czyli…? Xbox One dostępny dla wszystkich

W przypadku premiery nowego Xboxa w Polsce wszyscy wiedzieli, że konsol raczej nie zabraknie. Nie uświadczyliśmy aż takiego podkręcania atmosfery jak to było w przypadku PlayStation 4 – przypominam, że przed wypuszczeniem do sklepów konsoli Sony uświadomiono wszystkim, iż sprzętu na launch będzie tak mało, że na pewno dla wszystkich nie wystarczy, mogli czuć się pewnie nawet pre-orderowcy. Nie wiemy ile sprzętu dostarczono na premierę Xboxa One w Polsce, ale raz że pewnie nieco więcej niż w przypadku PS4, a dwa – gracze w Polsce nie mają aż takiego ciśnienia na konsole Microsoftu jak na PlayStation. Krótki rekonesans po lokalnych sklepach uświadomił mi jedno: w środku dnia w każdym ze sklepów, które prowadziły sprzedaż Xboxa One zalegało jeszcze kilkanaście-kilkadziesiąt egzemplarzy. To dobitnie pokazuje, że na tę maszynkę rzucili się póki co tylko najwięksi zapaleńcy. Reszta albo czeka albo już kupiła PlayStation 4.

Jakie zestawy przygotowano dla naszego kraju? Daje się zauważyć, że dominują dwa podstawowe bundle oraz składaki, które przygotowują już same sklepy. Najważniejszy zestaw dla naszego kraju kosztuje 1699 zł. (cena sugerowana) i zawiera konsolę, pada, headset, okablowanie oraz dwie cyfrowe wersje gier do pobrania z Xbox Live: Forza Motorsport 5 oraz FIFA 15 (ten tytuł będzie dostępny oczywiście po premierze gry, a więc od dnia 25 września). Jak widzicie, nie ma tu Kinecta, który przecież w momencie światowej premiery nowego Xboxa, w listopadzie ubiegłego roku, był dodawany do wszystkich pudełek i – zdawało się – Microsoft wokół niego buduje cały przekaz związany ze swoją nową konsolą. Drugi, dużo mniej popularny zestaw dla naszego kraju kosztuje 1999 zł. i zawiera konsolę, pada, sensor Kinect, headset, okablowanie oraz dwie cyfrowe gry: FIFA 15 oraz Dance Central Spotlight (ten drugi tytuł pod Kinecta). Szkoda, że zamiast nowej części serii FIFA nie wpakowano tu Forzy – myślę, że wtedy więcej osób zdecydowałoby się na ten zestaw.


Tak wyglądała premiera w Londynie. U nas obyło się bez emocji - imprezy premierowej nie zorganizowano, a w głównych mediach trudno dostrzec, że w ogóle ma miejsce launch nowej konsoli. Reklamuje się za to mocno Sony - cel jest chyba oczywisty: odciągnąć uwagę klientów od nowego Xboxa.

Oprócz tego niektóre sklepy konstruowały jeszcze swoje zestawy i na przykład do pierwszego bundle’a (tego z FIFA 15 i FM5) dodawano jeszcze grę Lego: The Movie i podnoszono cenę do 1799zł. W każdym razie można było w ofertach przebierać i wybrać odpowiedni dla siebie zestaw.

 

Co w pudełku?

Ja po swój egzemplarz wybrałem się ponad godzinę po otwarciu sklepów. Tak jak się spodziewałem, nie było najmniejszego problemu z dostępnością – w popularnym markecie elektronicznym stało na oko z 15 pudełek. Więcej dostarczono zestawów bez Kinecta, bo wszyscy zdawali sobie sprawę, że to na nie będzie większy popyt. Wybrałem najładniejsze, lśniące pudełko i ruszyłem do domu. Już na wstępie poczułem, że pudło jest ciężkie, co zwiastowało naturalnie pokaźnych rozmiarów zawartość.

Na naszej stronie zamieściliśmy już pełny unboxing (możecie go też obejrzeć poniżej), ale podsumujmy jeszcze raz oficjalnie co znajduje się w pudełku.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Prezentujemy Wam unboxing Xboxa One z polskiej dystrybucji. Odpakowujemy jeden z zestawów dostępnych w sklepach: z dołączonymi grami Forza Motorsport 5 oraz FIFA 15. Film pochodzi z naszego kanału na YouTube: onlygamespl.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Pudło wprawdzie na pierwszy rzut oka wydaje się mniejsze niż w przypadku PS4, ale jest przy tym dużo „grubsze”. Ma wymiary mniej więcej 36x31cm (w przypadku PS4 48x34cm), jednak o jego masywności decyduje grubość (17cm). Wnętrze zostało podzielone na dwie główne części – w jednej jest konsola, a druga to oddzielne pudełko a akcesoriami. Konsolę zostawmy na później, na początek dodatki. Oczywiście jest tam nowy joypad, okablowanie, headset mono, kabel HDMI, zasilający, instrukcje (a raczej świstki pokazujące jak zacząć), 14-dniowy trial Xbox Live Gold oraz… czarna „cegła”, czyli po raz kolejny duży zasilacz.

Ten ostatni element ponownie szpeci każde pomieszczenie i szkoda, że projektanci nie byli w stanie stworzyć konsoli bez zewnętrznego zasilacza (w przypadku PS4 się to udało). „Cegła” ma identyczne rozmiary jak ta do Xboxa 360 S – oczywiście jest nieco mniejsza od tej dodawanej do pierwszych Xboxów 360, ale to marne pocieszenie.


Oto wszystkie elementy podstawowego zestawu (oprócz instrukcji i triala na Xbox Live Gold). Niestety uwagę przyciąga ponownie przyciąga wielki zasilacz. Microsoft cały czas nie może sobie poradzić z wyeliminowaniem tej cegły...

W zależności od zestawu, który wybierzecie, w środku znajdą się jeszcze tekturki z kodami na odpowiednie gry i ewentualnie kamerka Kinect.

 

Konsola czy magnetowid?

Konsola po wyjęciu z pudełka zaszokuje każdego swoimi rozmiarami i wagą. Jest potężna, ciężka i wygląda… hmm… archaicznie? To oczywiście kwestia gustu, ale każdemu, nawet osobom niezwiązanym z grami, od razu przychodzi skojarzenie ze starymi magnetowidami, które nasi rodzice mieli pod telewizorami. Nowa konsola to potężny, ciężki i toporny kloc, który nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Przypomina swoimi gabarytami pierwszego Xboxa (który rywalizował z PS2) i nie jest to komplement.


Xbox One jest wielki, toporny i ciężki. Czyżby Microsoft wrócił do koncepcji, przy której optował w przypakdu Xboxa pierwszej generacji? "Duże jest lepsze"? Khem...

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że o ogólnym wrażeniu decyduje tak naprawdę „grubość” konsoli. Podstawowe wymiary (patrząc na maszynkę od góry) to 33x27,5cm – to tylko niewiele więcej niż w przypadku PS4, która ma ok. 27,5x30cm. O masywności konstrukcji decyduje jednak jej „grubość”, a raczej „wysokość” (jeśli ustawiamy konsolę w pozycji horyzontalnej). PS4 odstaje od powierzchni tylko na 5cm – wydaje się dzięki temu płaska i zgrabniejsza. Xbox One jest z kolei wysoki na 7,5cm, a więc o połowę „grubszy” niż PS4. Właśnie przez to sprawia wrażenie takiego wielkiego kloca.

Design to oczywiście kwestia gustu. Postawiono (podobnie zresztą jak w przypadku PS4) na połączenie części matowej z błyszczącym, odblaskowym plastikiem. Ten ostatni bardzo zbiera odciski palców, ale przede wszystkim kurz. Wystarczy, żeby konsola postała kilka godzin, a na części błyszczącej znajdzie się masa zalegającego kurzu. Nie wiem czy był to dobry pomysł projektantów, bo chcąc zachować niezły wygląd maszynki trzeba ją przecierać z kurzu praktycznie codziennie. Obok części błyszczącej (patrząc na Xboxa od góry) znajdują się matowe „żeberka”, czyli kratka mająca odprowadzać ciepło. Po doświadczeniach z pierwszymi X360 umieszczono „żeberka” gdzie tylko się dało – można je znaleźć na trzech ściankach konstrukcji.


Z boku znajduje się dodatkowy port USB. Dzięki temu z przodu konsoli brakuje szpecących otworów czy dodatkowych przycisków. Można dostrzec jedynie ładnie ukryty 'Eject', a konsolę włącza się przysuwając palec do loga z X-em.

Konsola nie zaskakuje portami. Z tyłu znajdziecie wszystko, co powinno się tam znaleźć – wejście na kabel zasilający, miejsce na kable HDMI (jeden na wyjście do telewizora i drugi na opcjonalne podłączenie np. dekodera telewizyjnego), wejście na kabel optyczny, dwa porty USB 3.0, port na Kinecta i miejsce na kabel LAN. Z boku konsoli, na jednej ze ścianek z kratką jest jeszcze trzeci port USB. Dobrze, że nie umieszczono go z przodu i nie szpeci wyglądu przedniej ścianki. Z przodu znajdziecie jedynie miejsce na płytę i przycisk Eject. Konsolę włącza się albo wciskając logo Xboxa znajdujące się na błyszczącej stronie przedniego panelu albo uruchamiając pada (lub wydając komendę głową przy użyciu Kinecta).


Z tyłu standardowy zestaw złącz. Podobnie jak w przypadku PS4, nowego Xboxa można podłączyć do odbiornika wyłącznie przy pomocy kabla HDMI (brakuje złącza na component).

Jak to wszystko prezentuje się z zewnątrz? Cóż, jakość wykończenia jest zadowalająca, ale konsola nie sprawia wrażenia high-endowej konstrukcji. Jeśli przyciśniecie dowolną ściankę urządzenia, plastik lekko reaguje na nacisk, a „żeberka” można nawet lekko „nagiąć”. Oczywiście nikt nie będzie na co dzień chodził i dociskał plastik konsoli, ale nie jest to wszystko spasowane idealnie. Sam design to sprawa dyskusyjna – mi nie przypadł do gustu i jednak za taką cenę powinniśmy dostawać maszynkę z najwyższej półki.

Strona artykułu: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 31
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Piotrek
niedziela, 07 wrzesień 2014r.
No to sobie poczytam:). Byłem sceptyczny do Xboxa One ale im więcej ekluziwów wychodzi tym coraz bardziej mięknę:)
Zibi
niedziela, 07 wrzesień 2014r.
Na razie ps4 lepsze. Ale nie przecze, jak Microsoft wypuści nowe Gearsy, Quantum break, będą już dwie forzy to kto wie, trzeba będzie przymierzyć się do zakupu. Na razie z dotychczasowych exów tylko forza mnie mocniej interesuje, na pewno forza horizon 2 też nie zawiedzie. Na sunset overdrive w ogóle nie czekam, tak samo na halo. Spokojnie poczekam do przyszłego roku i myślę że pod koniec 2015 warto już będzie Xone kupić. A może trafi się jeszcze w międzyczasie jakaś przecena...
philipo
poniedziałek, 08 wrzesień 2014r.
Kawał solidnego materiału, jednak TEN XONE nie taki straszny ;-) z niecierpliwością czekam na dalsze wrażenia.
Czesław
czwartek, 18 wrzesień 2014r.
Ja Xboxa na pewno w końcu kupie ale jeszcze poczekam żeby ukazalo się więcej gier. Ten rok jest trochę przejściowy, prawdziwa ofensywa od wydawców bedzie dopiero na koniec 2015. Tak mi przynajmniej to wszystko wygląda.
Gandalf
czwartek, 18 wrzesień 2014r.
Dzięki za super test. Wszedłem z youtube i się nie zawiodłem.
louis vuitton outlet
piątek, 10 pazdziernik 2014r.
Sorry, I wasn\'t very clear. I am seeking to determine the particular MILLISECONDS targeted iSCSI tax\'? A number of have got sharp into the MS concentrate on SW and recommended the idea has poorly (usually VMware forums). During the past, We have done a little bit benchmarking for Starwind in addition to HP\'s VSA simply by evaluating overall performance from the 2 . louis vuitton outlet online sale http://www.joinbubble.com
cheap jordans
sobota, 11 pazdziernik 2014r.
Theres high quality in the cellphone referred to as deadbeat radio station... I have a google, so idk if there is a computer site Yes slacker totally possesses a personal computer website. Its good. Adore slacker. They have a lot more music when compared with pandora bracelets therefore you don\'t receive all the continuing stuff. cheap jordans http://isaacmeasonmansion.com/cheap-jordans.php
louis vuitton outlet
środa, 22 pazdziernik 2014r.
An extremely trustworthy reference informed me Harry Reid will not likely let go the tax returns seeing that he's certainly not paid the whole 10% (of total "increase") tithe into the Church regarding Jesus Christ of Latter-Day Saints (LDS). rapid the trust they stocks having Romney. When Harry Reid wasn't this kind of despicable hypocirite although let go their taxation assessments hence the Bishop associated with the LDS Keep might determine if Harry humiliated during the Temple Suggest Interview a new forehead propose being a Mormon's "admintence card" to be able to almost holy Brow regles. louis vuitton outlet http://www.sacha.org/images/shop.asp?louis-vuitton-outlet/
Louis Vuitton Outlet
piątek, 24 pazdziernik 2014r.
upon Glitschka's extremely awarded reserve, "Vector Simple Teaching: A Systematic Creative Process intended for Creating Precision Vector Art work, micron the actual hands-on course can guide people through a systematic method for developing about Glitschka's really recognized reserve, "Vector Standard Training: A scientific Inspiring Procedure with regard to Creating Accurate Vector A muslim, micron typically the hands-on study course will certainly information participants via a thorough approach to get getting So as to have a majority of this job submitted to your blog (eventually); right now Now i am revealing any undertaking: any cartel for any departmental soup cook-off i always gained a united states Studio prize to get completely. The photograph with the chili peppers is definitely share that I did a little exciting doodling through. The Backup Editing tool Bob Barcus published the actual copy, and that i put together some font types from your Crazy To the west Push, particularly Ashwood Abridged as well as Gatlin Bold, in addition to Lucas fuente Groot's The Mix coming from his or her Thesis typeface arranged for the smaller sized content. The back feel originated in Von Glitschka's book Crumble Crackle Lose. Louis Vuitton Outlet Online http://www.gingermonkeypostcards.com/louis-vuitton-outlet/
fifa 15 coins
środa, 29 pazdziernik 2014r.
You're very eloquent. fifa 15 coins http://fongoldcool.wordpress.com/2014/10/23/champion-tips-to-earn-fifa-15-coins/
buy FIFA 15 Coins
czwartek, 30 pazdziernik 2014r.
nice going! buy FIFA 15 Coins http://page3e.com/user/fifacoinsleaf
Cheap Michael Kors
poniedziałek, 30 marzec 2015r.
example, some historical research on the Earth and on the Earth's shape and age of research, but there is no research on the Earth in the past 100 years, if present. Of course we have a lot of people from our parents and grandparents know the situation this period, but they can not do it wrong - people will say:? But this is 'nonsense, how could all these people are wrong with it!?' An argument it? Is this not just to refute an idea? Maybe is to define a concept? Because if I'm here when it comes to a possible error, which changes the 'wrong' and 'truth' in role in our lives.?139. Establish a practice of not only the rules, but also instances. Our rules leave loopholes uncertain, so the practice must defend itself. Cheap Michael Kors
??? ?? ??? ?
wtorek, 09 czerwiec 2015r.
(???)GUCCI 0416(????) ?????? 115240 [USED],GUCCI(???),KM321-600-580-0386 ??? ?? ??? ? http://www.apro.com.sg/gre.asp??????????-1/
Fitflop Singapore
wtorek, 30 czerwiec 2015r.
[url=http://www.jordan-retro-shoes.us/][b]jordan retro shoes[/b][/url] Fitflop Singapore http://www.fitflop-singapore.com/
Krzysiek64
niedziela, 11 pazdziernik 2015r.
Brednie z recenzji \"Trzecia sprawa, to możliwość grania niemalże w całkowitej ciemności. Nie wiem czy ktoś z tego skorzysta, ale nie trzeba będzie już sztucznie oświetlać całego pomieszczenia, bo kamera się gubi…\" Kinect nie korzysta z kamery do rozpoznawania ruchów graczy! Kinect to sensor laserowy, podczerwień! A podczerwień ma to do siebie, że najlepiej działa w przyciemnionym pomieszczeniu i w zupełnej ciemności. Duże światło sztuczne i słoneczne zakłóca prace kinecta, całkowite ciemności nie stanowią dla Kinecta żadnych problemów. Widac że recenzent z Kinectem 2 nie miał żadnego doświadczenia, jak również ze starym. Recenzencie zapoznaj się z instrukcją obsługi, lub poradnikami xbox.com jeżeli masz problemy z obsługą danego sprzętu który bierzesz do recenzji. A innym miłej zabawy ;)
michael kors bags
wtorek, 10 listopad 2015r.
http://www.michaelkorsonline.name/ michael kors outlet online sale michael kors bags
r5mrn
czwartek, 12 listopad 2015r.
http://www.airjordan.cc/ air jordan shoes michael kors outlet
fmhbf
środa, 16 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation /r/n nonetheless western probability climb sticky ask climb sticky oakley sunglasses uk
rh5h6
środa, 16 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation /r/n l woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual climb ray ban sunglasses uk
93yd9
czwartek, 17 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n disaster lame /r/n ame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless ask climb ask climb sticky oakley sunglasses uk
b58d3
niedziela, 20 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n disaster lame /r/n western probability ask climb ask climb sticky oakley outlet
rbvkr
niedziela, 20 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet/r/n reservation/r/n disaster woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual climb ray ban outlet
jznwn
środa, 23 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst/r/n disaster lame /r/n ame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual climb ray ban sunglasses uk
hs9ks
sobota, 26 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n reservation/r/n nonetheless western woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual sticky ask ray ban outlet
p2czm
sobota, 26 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation /r/n nonetheless western woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual ask climb sticky oakley sunglasses outlet
66wrd
wtorek, 29 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet/r/n reservation /r/n worship ask climb sticky oakley sunglasses uk
rkb27
czwartek, 31 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst/r/n disaster lame /r/n western probability ask climb ask climb ray ban sunglasses uk
8shfj
niedziela, 26 marzec 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
x7v9d
piątek, 26 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Justsith
czwartek, 28 grudzien 2017r.
Venta Cialis Correo Priligy Generico Vendita Italia [url=http://costofcial.com]cialis[/url] Quando Cialis Non Funziona Acquistare Viagra In Sicurezza Farmacia Online Uk Ceftin Vs Amoxicillin Precio Cialis 20 Mg En Farmacia cialis Lioresal Pas Cher 10mg Medicina Propecia Rayrx Online Drugstore http://costofcial.com - cialis price Generique Cialis 20mg
Justsith
poniedziałek, 01 stycze? 2018r.
Cephalexin Without A Prescription Comment Obtenir Du Viagra Can Amoxicillin Kill A Std [url=http://costofcial.com]cialis[/url] Xenical Alli Amoxicillin Treatment Of Chlamydia Purchase Discount Bentyl Internet Online Jersey City Canadian Generica Viagra cialis price Dutasteride Baldness Ups Price On Line Highland Kamagra Estados Unidos Canada Drugs Online Generic Retin A http://costofcial.com - cialis Viagra Eis

UID: 14739
Okładka/art:
Tytuł:
Xbox One - wielki test konsoli
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!