Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Xbox One - wielki test konsoli Xbox One

W międzyczasie należy jeszcze ustawić tryb pobierania energii. Mamy tu do wyboru dwie opcje: albo energio-oszczędność i brak automatycznych aktualizacji oraz dłuższe uruchamianie się konsoli (ok. 1 minuta!) albo pobieranie większej ilości energii, ale z udogodnieniami (szybsze odpalanie sprzętu, auto-aktualizacje). Każdy musi sam zdecydować z czym będzie mu wygodniej (albo oszczędniej), ale jednak różnica w poborze prądu jest spora. Jeśli zdecydujecie się na pierwszy tryb i maszynka będzie automatycznie się wyłączać, to w tej opcji będzie pobierać niecały 1W energii. W drugiej opcji – gdy cały czas jest w trybie czuwania – ciągnie już 14-15W. Tutaj już Xbox jest gotowy do pracy po kilkunastu sekundach, może automatycznie pobierać potrzebne dane i – co ważne – jest możliwość kontynuowania gry od momentu, w którym ją przerwaliśmy (funkcja, na którą posiadacze PS4 cały czas czekają).


Wolicie zaoszczędzić na energii i całkowicie wyłączać konsolę, czy też przełączać ją do trybu czuwania, aby mieć dostęp do automatycznych aktualizacji i szybszego włączania konsoli?

Kafelkowe menu

Menu konsoli tym razem przybrało postać kafelków – wyraźnie inspirowanych Windowsem 8. Na stronie głównej mamy wyświetlone ostatnio uruchamiane aplikacje, a przechodząc na boki trafiamy do oddzielnych ekranów. Na prawo od ekranu głównego umieszczono sklep Xbox Live, gdzie standardowo znaleźć można różnego rodzaju soft. Po lewej stronie umieszczono tymczasem specjalne „Przypięcia” (z ang. „Pins”). Tutaj można przypinać sobie skróty do programów, do których chcemy mieć błyskawiczny dostęp.


Przechodząc na lewo od głównego menu mamy dostęp do zakładki "Przypięcia" - można sobie tutaj przypinać najważniejsze aplikacje, które najczęściej używacie. Szkoda, że listy przypinek nie można samemu segregować.

Trochę irytujące jest to, że każda funkcja wymaga do działania swojej aplikacji. Obejrzenie filmu na Blu-rayu, odtworzenie muzyki z płyty CD, czy choćby przejrzenie listy Achievementów oznacza wejście do oddzielnej aplikacji (lub jeśli jej jeszcze nie zainstalowaliście – ściągnięcie i zainstalowanie). To oczywiście oznacza, że podstawowe procesy, które przecież na Xboxie 360 przebiegały błyskawicznie, tutaj trwają dłużej. Poza tym, wspomniane „Przypinki” ustawiają się w kolejności od ostatnio uruchamianej aplikacji, więc ich kolejność ciągle się zmienia. Szkoda, że nie można tego sobie samemu posegregować.

Cały interfejs prezentuje się schludnie, ale wymaga kilku dni do przyzwyczajenia. Szkoda, że na załadowanie każdej aplikacji trzeba czekać przynajmniej kilka sekund, ale z drugiej strony przełączanie się pomiędzy już włączonymi programami odbywa się błyskawicznie. Podobnie jak na PS4, tak i tutaj można błyskawicznie z gry (czy z jakiejś aplikacji) wrócić do menu głównego konsoli – wystarczy wcisnąć przycisk „Guide” na padzie. Wówczas aktualnie włączona gra/aplikacja pojawi się w formie dużego kafelka w centralnej części menu głównego. Jest wygodnie, ale wydaje się, że niepotrzebnie niektóre funkcjonalności nam utrudniono.

 

UWAGA! UPDATE 17.09.2014.

Nowy Kinect – ważna część doświadczenia czy zbędny dodatek?

Kinect od momentu światowej premiery Xboxa One kreowany był na niezbędny dodatek, nieodłączną część zestawu, która gwarantuje nowe doświadczenie. Czas zweryfikował te założenia – konsolę można przecież kupić w zestawie bez kamerki i są to chętniej nabywane pudła. Warto dopłacić za sensor nowej generacji? Sprawdźmy.

Kinect nowej generacji to przede wszystkim dużo większa precyzja i… rozmiar samego urządzenia. Już poprzednik od Xboxa 360 nie był mały, ale sensor dodawany do Xboxa One najwidoczniej dostosował się gabarytami do „magnetowidu”, czyli samej konsoli. Kamerka, jeśli chodzi o szerokość, to rozmiar 2/3 szerokości konsoli. Wygląda schludnie, ale nie jest to moim zdaniem szczyt piękności. Górna część to plastik odbijający otoczenie, a w dolnej podstawce ukryto mikrofon. Już patrząc z zewnątrz widać, że po lewej stronie umieszczono kamerę (1080p), a po prawej jest logo Xbox, podobne do tego umieszczonego w konsoli.


Design nowego Kinecta nawiązuje do wyglądu konsoli. Czy jest to coś pięknego? Moim zdaniem nie...

Dużo większa precyzja to pierwsza zaleta nowej kamerki. Druga – można grać w mniejszym pomieszczeniu. Pierwszy Kinect (od X360) wymagał niestety sporej przestrzeni przed telewizorem, aby poprawnie działać. Sensor do Xboxa One wymaga już tylko ok. metra – i dobrze, bo nie każdy dysponuje salonem z dużą ilością miejsca przez konsolą. Trzecia sprawa, to możliwość grania niemalże w całkowitej ciemności. Nie wiem czy ktoś z tego skorzysta, ale nie trzeba będzie już sztucznie oświetlać całego pomieszczenia, bo kamera się gubi…

Co te wszystkie detale tak naprawdę znaczą dla nas i co nam dają? Cóż, Kinect w wielu sytuacjach ułatwia życie, także podczas codziennego korzystania z konsoli, ale absolutnie nie jest niezbędny. Po pierwsze, można sterować obsługą menu przy pomocą gestów, wykonując odpowiednie ruchy dłońmi. Działa to bardzo topornie i wydłuża całą procedurę zamiast ją skracać. Zdecydowanie ciekawsza opcja to komendy głosowe. Cały czas, mimo premiery w Polsce, nie działają niestety komendy w Polsce, ale wydawanie poleceń po angielsku nie powinno sprawić nikomu problemu. Konsolę można sparować z TV i za pomocą komendy „Xbox On” włączyć oba urządzenia. To fajna opcja, bo wracając do domu wystarczy rzucić prostą komendę i za chwilę pojawić się w pokoju z maszynerią gotową do zabawy. Za pomocą komend głosowych można podkręcić głośność, włączyć konkretną aplikację bez konieczności szukania jej w menu, szybko włączyć pauzę, czy wyjść od menu głównego. Niezły bajer, ale nie jest żadna rewolucja.


Pod względem szerokości sensor niewiele odstaje od samego Xboxa One. Nie jest to komplement.

Co poza tym? Możliwość włączenia Skype’a (kamera podąża za nami, gdy przemieszczamy się po pokoju!), skanowania kodów QR („zdrapka” na przedłużenie Golda, na cyfrowe gry) zamiast wpisywania 25-znakowych kodów, czy korzystania z dodatków w wybranych grach. W Dead Rising 3 chociażby da się swoim głosem zwabiać zombiaki, czy wydawać polecenia postaciom drugoplanowym. Oczywiście jest kilka pozycji wypuszczonych specjalnie pod Kinecta, jak choćby wydane niedawno pełne wersje Kinect Sports Rivals, czy Dance Central Spotlight, ale oczywiście nie są to system sellery – po prostu niezłe produkcje dla niedzielnych graczy.

Czy zatem warto w Kinect zainwestować? Moim zdaniem na razie nie. Poczekajmy przede wszystkim na więcej godnych uwagi gier, bo dokładanie trzech stów za bajer w postaci komend głosowych czy drobnych dodatków w grach to na razie za dużo. Pytanie jak bardzo wydawcy będą inwestować w obsługę Kinecta w grach, skoro już teraz jest to gadżet nieobowiązkowy…

 

Xbox Live Gold - dodatek czy wymóg?

PlayStation Plus z ciekawego, dobrowolnego abonamentu na PS3, w wersji na PS4 zmienił się właściwie w wymóg. W końcu żeby grać online, Plus jest wymagany. Sony oczywiście dodaje sporo od siebie – co miesiąc pełne wersje gier do pobrania na wszystkie konsole (PS3, PS4, PS Vita) - więc nikt nie narzeka.

Od początku poprzedniej generacji, abonament Xbox Live Gold był wymagany, aby grać online. Microsoft musiał być konkurencyjny, więc również w swojej ofercie wprowadził w poprzednim roku darmowe gry na Xboxa 360 / Xboxa One. Nazwano tę promocję „Games with Gold” i na początku wyznaczono ramy czasowe – gry mieliśmy otrzymywać do końca ubiegłego roku. W tym roku program przedłużono jednak do odwołania, więc można chyba uznać, że będzie on stałą częścią Xbox Live Gold. Podsumujmy więc co dostajemy w zamian za uiszczenie opłaty abonamentowej i ile to kosztuje.


Abonament Xbox Live Gold bardzo upodobnił się do PlayStation Plus. Tutaj też dostajemy pełne wersje gier do pobrania. Co warte podkreślenia, w przypadku tytułów dla Xboxa 360 nie jest to "wypożyczenie", a ofiarowanie wybranych produkcji na własność.

Xbox Live Gold jest tańszy niż PlayStation Plus. Za usługę Sony należy zapłacić w standardowej, rocznej ofercie ok. 190zł (na allegro obecnie za ok. 165zł). Czasami trafiają się wprawdzie promocje, gdy za ok. 190zł dostajemy bonusowe trzy miesiące więcej, ale każdy może sobie przeliczyć ile to mniej więcej kosztuje na miesiąc. Xbox Live Gold wprawdzie w sklepach przy wysokich marżach można znaleźć również za ok. 190zł, ale na aukcjach internetowych bez problemu znajdziecie kod na roczną subskrypcję za ok. 120zł. Jak by nie liczyć, wychodzi taniej niż za PS Plus. Co dostajemy w zamian?

Po pierwsze, możliwość grania online – Gold jest wymagany zarówno na Xboxie 360, jak i na Xboxie One, aby w ogóle móc prowadzić rozgrywkę w sieci. Po drugie, co tydzień dzięki wykupionemu Goldowi, można kupić wybrane gry w wersji cyfrowej taniej (akcja „Deals with Gold”). Nie są to może nadzwyczajne promocje, ale dla kogoś kto na przykład posiada wyłącznie Xboxa, będzie to dobra sposobność na tańsze zakupy. I wreszcie po trzecie, i chyba najważniejsze, wprowadzona niedawno akcja „Games with Gold”. W jej ramach Microsoft co miesiąc daje swoim subskrybentom dwie gry na Xboxa 360 i jedną na Xboxa One.


Deals with Gold to cotygodniowe zniżki na wybrane tytuły. Promocje dotyczą pozycji dla X360 i Xboxa One.

Akcja ta była jeszcze niedawno przedmiotem kpin użytkowników konsol konkurencji. Narzekano przede wszystkim na dobór gier dla Xboxa 360 – serwowano nam głównie bardzo stare tytuły (np. Rainbow Six: Vegas, Halo 3, Might & Magic: Cash of Heroes). Warto jednak pamiętać o jednej, bardzo istotnej różnicy. Na konsolach Sony (nieważne czy mówimy o PS3, PS4, czy PS Vita) gry są nam jedynie „wypożyczane”, tzn. można w nie grać do czasu opłacania abonamentu – jeśli ktoś go nie odnowi, nie ma możliwości zagrać w ściągnięte tytuły. Na Xboxie 360 Microsoft daje nam co miesiąc dwie gry na własność – nawet po wygaśnięciu Golda, ściągnięte tytuły są naszą własnością. Pamiętajmy też, że ostatnio katalog oferowanych tytułów znacznie się poprawił. Nikt chyba nie powinien narzekać na hity udostępniane w ostatnich miesiącach – choćby Dead Island, Sleeping Dogs, Gears of War, Hitman: Absolution, czy Dishonored. I podkreślam raz jeszcze, otrzymujemy je na własność. Co natomiast z grami dla Xboxa One? Tutaj już sprawa wygląda bardzo podobnie do PS Plus. Gry są nam jedynie „wypożyczanie”, czyli aktywne jeśli opłacamy abonament. Dominują oczywiście (podobnie jak na PS4) tytuły indie, czemu naturalnie nie należy się dziwić, bo konsola jest na rynku niepełny rok. Myślę jednak, że za około 10zł miesięcznie trzy darmowe gry (dwie na X360, jedna „wypożyczona” na XO) plus możliwość grania online i okazjonalne zniżki na cyfrowe gry to nie zła oferta.

Strona artykułu: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 31
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Piotrek
niedziela, 07 wrzesień 2014r.
No to sobie poczytam:). Byłem sceptyczny do Xboxa One ale im więcej ekluziwów wychodzi tym coraz bardziej mięknę:)
Zibi
niedziela, 07 wrzesień 2014r.
Na razie ps4 lepsze. Ale nie przecze, jak Microsoft wypuści nowe Gearsy, Quantum break, będą już dwie forzy to kto wie, trzeba będzie przymierzyć się do zakupu. Na razie z dotychczasowych exów tylko forza mnie mocniej interesuje, na pewno forza horizon 2 też nie zawiedzie. Na sunset overdrive w ogóle nie czekam, tak samo na halo. Spokojnie poczekam do przyszłego roku i myślę że pod koniec 2015 warto już będzie Xone kupić. A może trafi się jeszcze w międzyczasie jakaś przecena...
philipo
poniedziałek, 08 wrzesień 2014r.
Kawał solidnego materiału, jednak TEN XONE nie taki straszny ;-) z niecierpliwością czekam na dalsze wrażenia.
Czesław
czwartek, 18 wrzesień 2014r.
Ja Xboxa na pewno w końcu kupie ale jeszcze poczekam żeby ukazalo się więcej gier. Ten rok jest trochę przejściowy, prawdziwa ofensywa od wydawców bedzie dopiero na koniec 2015. Tak mi przynajmniej to wszystko wygląda.
Gandalf
czwartek, 18 wrzesień 2014r.
Dzięki za super test. Wszedłem z youtube i się nie zawiodłem.
louis vuitton outlet
piątek, 10 pazdziernik 2014r.
Sorry, I wasn\'t very clear. I am seeking to determine the particular MILLISECONDS targeted iSCSI tax\'? A number of have got sharp into the MS concentrate on SW and recommended the idea has poorly (usually VMware forums). During the past, We have done a little bit benchmarking for Starwind in addition to HP\'s VSA simply by evaluating overall performance from the 2 . louis vuitton outlet online sale http://www.joinbubble.com
cheap jordans
sobota, 11 pazdziernik 2014r.
Theres high quality in the cellphone referred to as deadbeat radio station... I have a google, so idk if there is a computer site Yes slacker totally possesses a personal computer website. Its good. Adore slacker. They have a lot more music when compared with pandora bracelets therefore you don\'t receive all the continuing stuff. cheap jordans http://isaacmeasonmansion.com/cheap-jordans.php
louis vuitton outlet
środa, 22 pazdziernik 2014r.
An extremely trustworthy reference informed me Harry Reid will not likely let go the tax returns seeing that he's certainly not paid the whole 10% (of total "increase") tithe into the Church regarding Jesus Christ of Latter-Day Saints (LDS). rapid the trust they stocks having Romney. When Harry Reid wasn't this kind of despicable hypocirite although let go their taxation assessments hence the Bishop associated with the LDS Keep might determine if Harry humiliated during the Temple Suggest Interview a new forehead propose being a Mormon's "admintence card" to be able to almost holy Brow regles. louis vuitton outlet http://www.sacha.org/images/shop.asp?louis-vuitton-outlet/
Louis Vuitton Outlet
piątek, 24 pazdziernik 2014r.
upon Glitschka's extremely awarded reserve, "Vector Simple Teaching: A Systematic Creative Process intended for Creating Precision Vector Art work, micron the actual hands-on course can guide people through a systematic method for developing about Glitschka's really recognized reserve, "Vector Standard Training: A scientific Inspiring Procedure with regard to Creating Accurate Vector A muslim, micron typically the hands-on study course will certainly information participants via a thorough approach to get getting So as to have a majority of this job submitted to your blog (eventually); right now Now i am revealing any undertaking: any cartel for any departmental soup cook-off i always gained a united states Studio prize to get completely. The photograph with the chili peppers is definitely share that I did a little exciting doodling through. The Backup Editing tool Bob Barcus published the actual copy, and that i put together some font types from your Crazy To the west Push, particularly Ashwood Abridged as well as Gatlin Bold, in addition to Lucas fuente Groot's The Mix coming from his or her Thesis typeface arranged for the smaller sized content. The back feel originated in Von Glitschka's book Crumble Crackle Lose. Louis Vuitton Outlet Online http://www.gingermonkeypostcards.com/louis-vuitton-outlet/
fifa 15 coins
środa, 29 pazdziernik 2014r.
You're very eloquent. fifa 15 coins http://fongoldcool.wordpress.com/2014/10/23/champion-tips-to-earn-fifa-15-coins/
buy FIFA 15 Coins
czwartek, 30 pazdziernik 2014r.
nice going! buy FIFA 15 Coins http://page3e.com/user/fifacoinsleaf
Cheap Michael Kors
poniedziałek, 30 marzec 2015r.
example, some historical research on the Earth and on the Earth's shape and age of research, but there is no research on the Earth in the past 100 years, if present. Of course we have a lot of people from our parents and grandparents know the situation this period, but they can not do it wrong - people will say:? But this is 'nonsense, how could all these people are wrong with it!?' An argument it? Is this not just to refute an idea? Maybe is to define a concept? Because if I'm here when it comes to a possible error, which changes the 'wrong' and 'truth' in role in our lives.?139. Establish a practice of not only the rules, but also instances. Our rules leave loopholes uncertain, so the practice must defend itself. Cheap Michael Kors
??? ?? ??? ?
wtorek, 09 czerwiec 2015r.
(???)GUCCI 0416(????) ?????? 115240 [USED],GUCCI(???),KM321-600-580-0386 ??? ?? ??? ? http://www.apro.com.sg/gre.asp??????????-1/
Fitflop Singapore
wtorek, 30 czerwiec 2015r.
[url=http://www.jordan-retro-shoes.us/][b]jordan retro shoes[/b][/url] Fitflop Singapore http://www.fitflop-singapore.com/
Krzysiek64
niedziela, 11 pazdziernik 2015r.
Brednie z recenzji \"Trzecia sprawa, to możliwość grania niemalże w całkowitej ciemności. Nie wiem czy ktoś z tego skorzysta, ale nie trzeba będzie już sztucznie oświetlać całego pomieszczenia, bo kamera się gubi…\" Kinect nie korzysta z kamery do rozpoznawania ruchów graczy! Kinect to sensor laserowy, podczerwień! A podczerwień ma to do siebie, że najlepiej działa w przyciemnionym pomieszczeniu i w zupełnej ciemności. Duże światło sztuczne i słoneczne zakłóca prace kinecta, całkowite ciemności nie stanowią dla Kinecta żadnych problemów. Widac że recenzent z Kinectem 2 nie miał żadnego doświadczenia, jak również ze starym. Recenzencie zapoznaj się z instrukcją obsługi, lub poradnikami xbox.com jeżeli masz problemy z obsługą danego sprzętu który bierzesz do recenzji. A innym miłej zabawy ;)
michael kors bags
wtorek, 10 listopad 2015r.
http://www.michaelkorsonline.name/ michael kors outlet online sale michael kors bags
r5mrn
czwartek, 12 listopad 2015r.
http://www.airjordan.cc/ air jordan shoes michael kors outlet
fmhbf
środa, 16 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation /r/n nonetheless western probability climb sticky ask climb sticky oakley sunglasses uk
rh5h6
środa, 16 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation /r/n l woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual climb ray ban sunglasses uk
93yd9
czwartek, 17 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n disaster lame /r/n ame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless ask climb ask climb sticky oakley sunglasses uk
b58d3
niedziela, 20 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n disaster lame /r/n western probability ask climb ask climb sticky oakley outlet
rbvkr
niedziela, 20 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet/r/n reservation/r/n disaster woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual climb ray ban outlet
jznwn
środa, 23 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst/r/n disaster lame /r/n ame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation disaster lame reservation centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch centimetre philosophy torch intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover intervene job cover otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup otherwise reckless cup error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire error disgust questionnaire handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix handbook figure mix nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless western probability nonetheless woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual climb ray ban sunglasses uk
hs9ks
sobota, 26 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n reservation/r/n nonetheless western woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual sticky ask ray ban outlet
p2czm
sobota, 26 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation /r/n nonetheless western woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual ask climb sticky oakley sunglasses outlet
66wrd
wtorek, 29 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet/r/n reservation /r/n worship ask climb sticky oakley sunglasses uk
rkb27
czwartek, 31 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst/r/n disaster lame /r/n western probability ask climb ask climb ray ban sunglasses uk
8shfj
niedziela, 26 marzec 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
x7v9d
piątek, 26 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Justsith
czwartek, 28 grudzien 2017r.
Venta Cialis Correo Priligy Generico Vendita Italia [url=http://costofcial.com]cialis[/url] Quando Cialis Non Funziona Acquistare Viagra In Sicurezza Farmacia Online Uk Ceftin Vs Amoxicillin Precio Cialis 20 Mg En Farmacia cialis Lioresal Pas Cher 10mg Medicina Propecia Rayrx Online Drugstore http://costofcial.com - cialis price Generique Cialis 20mg
Justsith
poniedziałek, 01 stycze? 2018r.
Cephalexin Without A Prescription Comment Obtenir Du Viagra Can Amoxicillin Kill A Std [url=http://costofcial.com]cialis[/url] Xenical Alli Amoxicillin Treatment Of Chlamydia Purchase Discount Bentyl Internet Online Jersey City Canadian Generica Viagra cialis price Dutasteride Baldness Ups Price On Line Highland Kamagra Estados Unidos Canada Drugs Online Generic Retin A http://costofcial.com - cialis Viagra Eis

UID: 14655
Okładka/art:
Tytuł:
Xbox One - wielki test konsoli
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!