Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
World Rally Championship (WRC) PlayStation 2

Od tej gry można było spodziewać się wiele. World Rally Championship posiada pełną licencję - dzięki temu znajdziesz w niej wszystkie samochody, teamy i kierowców wstępujących w serialu WRC (oczywiście Colina Mcrae nie ma - z wiadomych powodów). Jednak to nie koniec. Podobno wszystkie trasy w grze zostały odtworzone na podstawie rzeczywistych odpowiedników z ubiegłego sezonu! Dzięki temu możesz jeszcze bardziej wczuć się w rolę kierowcy rajdowego i zobaczyć "jak to jest" naprawdę.

Najbardziej obawiałem się o model jazdy. Jak wiadomo może on bardzo szybko popsuć, jak i zbudować grę rajdową. Na szczęście bezpodstawnie. Model jest świetny, symulacyjny, poślizgowy, zbliżony do tego z Colin Mcrae Rally. Gra stara się być realistyczna na każdym polu. Samochód można oczywiście zniszczyć. Wspaniale prezentuje się widok ze środka fury. Jest to chyba pierwsza gra wyścigowa, w której zrezygnowałem z widoku zza samochodu, na rzecz kamery z oczu kierowcy. Jeździ się na nim wspaniale. Świetnie opracowana została deska rozdzielcza, jak i wszelkie ruchy kierowcy i pilota. Na ostrych zakrętach, nawet przechylają się w odpowiednią stronę zgodnie z prawem fizyki!

Oprawa graficzna jest naprawdę świetna. Jak przystało na PS2, animacja cały czas śmiga w 60 klatkach i nie zwalnia nawet na chwilę. Samochody zostały opracowane wspaniale, z dbałością o najmniejsze detale. Nie inaczej jest z całym otoczeniem. Widoczność rozciąga się aż po horyzont a widok ogromnych połaci terenu zapiera dech w piersiach. Nie inaczej jest z efektami świetlnymi. Wszystko jest tak sugestywnie zrobione, że mój kumpel, gdy jechał pod słońce, odruchowo zasłonił oczy, by go nie raziło :).

Krótko mówiąc, WRC raczej spełnia oczekiwania. Jest jak na razie najpiękniejszym rajdem na PS2 (niedługo wchodzą V-Rally 3 i CMR3), cała otoczka jest przygotowana wyśmienicie - dokładnie tak jak w oficjalnym programie o World Rally Championship! Dodatkowo świetny model jazdy, odtworzone na podstawie realnych odpowiedników trasy... Ja nie mam pytań. Jestem niemal pewien, że pełna wersja WRC nie zawiedzie.

Txt: Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1093
Okładka/art:
Tytuł:
WRC
Developer: Sony
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!