Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
World Racing PlayStation 2XboxGameCube

World Racing to w kolejny tytuł, który ma stanąć w szranki z wielkim Gran Turismo 3. Przede wszystkim pod względem wykonania - WR na screenach prezentuje się wspaniale! Jeśli nie są podrasowane, to naprawdę będzie na co popatrzeć.

Ale popatrzmy co gra ma tak naprawdę zaoferować... Do wyboru będą wszystkie fury Mercedesa, jakie ujrzały światło dzienne - zarówno te nowsze, jak i klasyki. Zapowiadane są również zmienne warunki pogodowe oraz wizualizacja uszkodzeń! Każdy samochód składał się będzie z ok. 10000 polygonów! Oprócz tego, każda fura ma mieć odwzorowane wnętrze (deska rozdzielcza itd.), zapowiada się więc uczta nie z tej ziemi!

Przed autorami stoi jednak trudne zadanie - po pierwsze muszą opracować świetny model jazdy - bo to on będzie jednym z najważniejszych czynników sukcesu. A po drugie - wszyscy będą patrzeć na World Racing pod kątem Gran Turismo 3, a to jest niemałe wyzwanie. Premiera zapowiadana jest na koniec marca (Xbox) i radzę zapamiętać ten tytuł! Planowane są też konwersje na PS2 i GCN (być może także PC), jednak w trochę późniejszym terminie (okolice lata).

MAcross

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 585
Okładka/art:
Tytuł:
World Racing
Developer: Synetic
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 28/02/03
USA: 20/03/03
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!