Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Wipeout Fusion PlayStation 2

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że seria Wipeout jest do tej pory jedną z najlepiej sprzedających się na konsole Sony! Zresztą nie dzieje się tak bez powodu. Tym futurystycznym wyścigom naprawdę niewiele da się zarzucić. Potwierdzają to oceny w prasie i w internecie (jeszcze nie widziałem noty poniżej 8/10 dla gry z tej serii!). Nieoficjalna "czwórka" atakuje tymczasem PS2.

Przede wszystkim, zachwyca oprawa graficzna - jest naprawdę prześliczna. Trasy są zakręcone jak kilometr sznurka w kieszeni, przy tym zachwyca bogactwo detali widoczne na każdym kroku. Wczesna wersja, jaką mam do dyspozycji pozwalała mi przetestować dwie trasy. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Wyglądają niesamowicie. Tak zakręconych torów jeszcze nie było. Trasy wiją się, zakręcają, czasami lecisz wręcz "do góry nogami" (wspaniałe pętle). Nic się nie dorysowuje a obraz jest płynny jak roztopione masło. Widoczność jest ogrooomna. Na jednej z tras, gdy wyskoczyłem z wyskoczni dosłownie przez kilka sekund spadałem na dół (dalsza część toru), w locie podziwiając wielki kawał metropolii! Piękne. Na drugim torze z kolei świetnie prezentował się deszcz, wodospady a także prześwitujące fragmenty trasy. Dosłownie - lecisz, a pod sobą widzisz (dzięki prześwitującym torom) ogromne, bogate w detale zabudowane powierzchnie. Wow! Wspaniale prezentują się takie detale jak mgła unosząca się nad niektórymi fragmentami trasy, czy też kurz wzniecany przez pod'y na jednym z fragmentów, gdy leci się nad zwykłą, polną drogą. Muzyka jak dla mnie spełniła oczekiwania - jest świetna. Przynajmniej tyle mogę wywnioskować po trzech utworach w testowanej przeze mnie  wersji.

Ciekawą innowacją jest rozbudowanie pojazdów. Tak, tak - za kolejne wyścigi dostaje się kasę, za którą można sobie dokupić lepsze osłony, zwiększyć prędkość, przyspieszenie czy też wzmocnić siłę broni. Chyba nie muszę wspominać, że na początku pod'y są "gołe" ? Mimo wszystko, nawet wtedy steruje się nimi wspaniale. I jeszcze co do sterowania... Bardzo polubiłem w tej grze analoga - manewruje się nim świetnie, niezwykle płynnie.

Dobra, dość już tego. Wipeout Fusion wywarł na mnie bardzo duże, ogromne wręcz wrażenie. Nie jest dokładnie tym, czego się spodziewałem... Jest czymś więcej! Prawdopodobnie kolejny tytuł "must have" na PS2 (który to już ?).

Txt: Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 744
Okładka/art:
Tytuł:
Wipeout Fusion
Developer: -
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!