Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Wii - detale na temat premiery Wii
Po miesiącach wyczekiwania Nintendo ogłosiło wreszcie detale na temat premiery Wii - w USA i w Japonii. Trwająca od jakiegoś czasu tendencja zostanie utrzymana i sprzęt jako pierwsi będą mogli kupić Amerykanie.

Wii w USA i Japonii - detale na temat premieryNext-gen Nintendo zadebiutuje w USA dokładnie 19 listopada, jak skrupulatnie doniósł "Times". Co bardziej spostrzegawczy z Was zdali więc sobie pewnie sprawę, że będzie to sobota, dwa dni po planowanym launchu PLAYSTATION 3 (17.XI). Sony jednak odda do dyspozycji na start jedynie 400,000 swoich konsol, podczas gdy Nintendo ma dostarczyć "dużo więcej jednostek niż konkurencja". Przypomnijmy zresztą, że Big N zakłada sobie sprzedanie 4 milionów maszynek do końca 2006 roku, podczas gdy Sony zdoła jedynie dostarczyć (nie mówiąc już o sprzedaży tego wszystkiego) ok. 2,0 - 2,3 milionów sztuk.

Plotki na temat ceny Wii krążyły już od dawna i... potwierdziły się. Sprzęt ma kosztować w USA ok. 250$, a biorąc pod uwagę, że oficjele firmy hydraulika wypowiadali się wcześniej, że będzie to "mniej niż 250$", spodziewamy się czegoś w rodzaju 249.99$ lub $249.95$. Na półkach razem z konsolą ma znaleźć się ponad 25 gier. Pozycje od developerów first-party zostały wycenione na ok. 50$ (zapewne będzie to 49,99$), czyli o ok. 10$ mniej niż u konkurencji. Nie potwierdzono jeszcze ile będą kosztować tytuły od developerów third-party. Podano również pułap cen, w jakich będą sprzedawane klasyczne pozycje w systemie 'Virtual Console' Nintendo - mają być nie droższe niż 5-10$ za sztukę. Około 30 oldschoolowych tytułów ma być dostępnych na tej platformie od samego początku, włączając w to któreś z części Donkey Konga, Zeldy, oraz Mario (nie sprecyzowano na razie które).

Konsola będzie sprzedawana od razu razem z Wii Sports. "Naszym celem jest przywrócenie gier dla mas" - powiedział Reggie Fils-Aime (prezes Nintendo of America). "Gdy spojrzycie na cenę naszej konsoli i zobaczycie ile sztuk zamierzamy dostarczyć na rynek do końca roku, zrozumiecie, że Wii będzie sprzętem dla każdego, nie tylko dla hardcore'owych graczy".

"Times" oprócz tego potwierdził, że bardzo oczekiwana na Wii The Legend of Zelda: Twilight Princess ukaże się przed końcem tego roku, podobnie jak Excite Truck. Niestety, na pierwszą grę z Marianem w roli głównej będzie trzeba poczekać do 2007 roku. Wedle artykułu, Wii od samego początku będzie miało wbudowaną przeglądarkę internetową pozwalającą surfować po stronach www. "Microsoft nie zapewnić czegoś podobnego, bo mogłoby to zniechęcić część osób do kupowania komputerów", jak twierdzi autor felietonu.

Zdaje się też, że Nintendo odchodzi wreszcie od pierwotnego (lansowanego razem z Gamecube) założenia, że "konsole powinny być przede wszystkim do gier". Oprócz zapowiadanej wcześniej możliwości oglądania filmów DVD na Wii, na konsoli będzie można przeglądać m.in. zdjęcia zrobione wcześniej aparatami cyfrowymi. Oprócz tego mają się w niej znaleźć specjalne kanały, podobno łatwe w nawigacji i przyjemne w odbiorze, np. kanał newsowy, czy pogodowy. Wszystkie te funkcje możecie bez problemu prześledzić zaglądając TUTAJ, czyli na oficjalną stronę Ninendo (niestety, w języku japońskim).

Pora na parę detali odnośnie japońskiej premiery konsoli. Standardowo po przeliczeniu na walutę amerykańską, Wii będzie tańsze w Kraju Kwitnącej Wiśni. Podczas gdy w USA maszynkę będzie można dostać (jak już wiecie) za 250$, japońscy gracze kupią ją za jedyne 25,000 yen (co daje ok. 213$). Konsola zadebiutuje tam 2 grudnia (czy nie przypomina Wam się strategia Microsoftu sprzed roku?). Niższa cena jest wyjaśniana faktem, że w Japonii Wii będzie sprzedawane bez Wii Sports, które przecież amerykańscy gracze dostaną od razu w komplecie. Na starcie w Kraju Kwitnącej Wiśni ma znaleźć się w sumie ok. 16 gier (od 10 wydawców) i będą sprzedawane w cenach od 4,800 yen (ok. 41$) do 6,800 yen (ok. 58$). Jednym z tych tytułów ma być The Legend of Zelda: Twilight Princess, która będzie sprzedawana właśnie za 6,800 yen (ok. 58$). Podano zresztą pełną listę tytułów startowych na Japonię. Będą to:
- Elebits (Konami)
- Hajimete no Wii (Nintendo)
- Kororinpa (Hudson)
- The Legend of Zelda: Twilight Princess (Nintendo)
- Necro-Nesia (Spike)
- Red Steel (Ubisoft)
- SD Gundam Revolution (Namco Bandai)
- Super Monkey Ball: Banana Blitz (SEGA)
- Swing Golf Panya (Tecmo)
- Tamagotchi no Pika Pika Daitouryou! (Namco Bandai)
- Tatsujin Festival (Namco Bandai)
- Trauma Center: Second Opinion (Atlus)
- Wario Ware: Smooth Moves (Nintendo)
- Wii Sports (Nintendo - will not be bundled in Japan)
- Wing Island (Hudson)

Do końca roku w kraju naszych skośnookich braci ma być dostępnych ok. 27 pozycji.

Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo
piątek, 17 czerwiec 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo http://www.SEORankingLinks.com/

UID: 2067
Okładka/art:
Tytuł:
Wii - detale na temat premiery
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!