Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Uncharted: Drake's Fortune - recenzja PlayStation 3

Naughty Dog to jeden z nielicznych developerów, których gry (przynajmniej moim zdaniem) można kupować w ciemno. Przypominacie sobie jakiś tytuł tej firmy, który zawiódł w przeszłości? Ja nie bardzo. Najpierw wspaniałe cztery części z Crashem (trzy platformówki + Crash Team Racing na pożegnanie z PSX-em), a potem rewelacyjne przygody Jaka i Daxtera... Patrząc na dotychczasowe dokonania wspomnianego na początku zespołu można było oczekiwać bardzo wiele po Uncharted. Dobry exclusive był potrzebny PlayStation 3, by w miarę udanie zakończyć rok. W końcu wiele hitów zostało przesuniętych na późniejszy termin, kontrowersyjny Heavenly Sword nie spełnił do końca pokładanych w nim nadziei (moim zdaniem to strasznie przereklamowany tytuł), natomiast na nieudanego Lair mogę spuścić jedynie litościwie zasłonę milczenia. Sam cieszę się, że przynajmniej Ratchet & Clank: Tools of Destruction nie zawiódł, choć w głównej mierze pokazał więcej tego samego, co znamy z poprzednich części tej serii. Sony musi wykreować nowe marki, nie bazować tylko i wyłącznie na sequelach pozycji znanych z PS2. Nowością z prawdziwego zdarzenia miał być właśnie Uncharted: Drake’s Fortune.

W najnowszym dziele Naughty Dog wcielamy się w Nathana Drake’a, poszukiwacza skarbów (tak najkrócej można go określić), który trafia właśnie na trop czegoś, wydaje się, bardzo drogocennego. Jest z nim Elena, młoda dziennikarka polująca oczywiście na jakąś ciekawą historię – ma układ z Nathanem na dobry materiał, jednak wydarzenia zaczynają toczyć się trochę nie po ich myśli. Naszych bohaterów, trafiających właśnie na mapę skarbu atakują piraci, z którymi trzeba się rozprawić. Tutaj poznajemy tajniki sterowania, które z początku nie wydaje się niczym rewelacyjnym. Drake potrafi wypłacać proste combosy, ale i posługiwać się bronią palną. Bardzo szybko okazuje się, że system strzelania jest BARDZO podobny do Gears of War, ale na jego dokładniejszy opis przyjdzie jeszcze pora... Po krótkiej wymianie ognia Elenę i Nate'a wybawia z opresji Sullie, wieloletni kumpel głównego bohatera, który przybywa swoją prywatną awionetką z odsieczą. Obaj przyjaciele szybko postanawiają, że jeśli z poszukiwania skarbu ma coś wyjść, muszą pozbyć się dziennikarki, która może tylko zaszkodzić im w wyprawie. Sprytnie uciekają Elenie, choć jak się pewnie domyślacie, nie będzie to jej ostatni występ w scenariuszu.


Uncharted nie sili się na specjalnie wyszukane dialogi, czy fabułę powodującą szybsze bicie serca. Mimo wszystko opowiadana historia może się podobać i prowokuje do dalszego wgłębiania się w grę. Uświadczycie tu nawet bardzo zaskakujący zwrot akcji, którego z pewnością się nie spodziewacie, ale o tym cicho sza. Przyznam szczerze, że z początku, gdy pokazywano pierwsze zwiastuny tej produkcji, projekt Nathana niezbyt przypadł mi do gustu. Wydawał mi się on postacią zupełnie bez jaj, nijaką, nie nadającą się na granie pierwszych skrzypiec w takim tytule. Na szczęście pełna wersja pokazuje, że nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać, a Drake to naprawdę przyjemny gość, z którym można się utożsamić. Wprawdzie z czasem może denerwować kilka nadużywanych przez niego zwrotów (na czele z „Oh, crap!”), ale potrafi być też zabawny. Rozczarowała mnie za to trochę Elena, która jest lekko bezbarwna w porównaniu do reszty najważniejszych postaci. Spodziewałem się trochę większego jej udziału i być może więzi z Nathanem, ale twórcy jednak obrali inną drogę. Świetny jest za to Sullie, który nie kończy sypać z rękawa swoimi opowieściami i rzeczywiście traktuje się go jak prawdziwego kumpla.

Uncharted jest często określany jako połączenie Prince of Persia, Tomb Raidera oraz Gears of War. Jest w tym sporo prawdy, aczkolwiek tego typu stwierdzenie może być trochę mylące dla kogoś, kto nie miał styczności z historią Drake’a. Ja określiłbym ten tytuł raczej jako Gears of War z małymi akcentami dwóch wspomnianych wcześniej pozycji. Początek Uncharted jest trochę mylący, bo strzelania tu jak na lekarstwo. W grę wchodzi wówczas eksploracja dżungli, podziemnej świątyni, czy w końcu zapomnianego niemieckiego U-boota. Spokojnie, nie będę psuć Wam zabawy i zdradzać żadnych szczegółów – chodzi mi raczej o to, by ukazać Wam, że z początku najnowsze dzieło Naughty Dog przypomina właśnie bardziej Tomb Raidera, z licznymi akrobacjami (wspinanie się, bujanie na lianach, łapanie się krawędzi itp.), rewelacyjnie ukazanym otoczeniem i wzajemną współpracą dwóch bohaterów – Nathana i Sullie’ego. Prezentuje się to wszystko bardzo dobrze i naprawdę daje nadzieję na dużo więcej „dobrego” w dalszej części gry.Szybko okazuje się jednak, że ta sielanka zostaje zburzona i U:DF przeistacza się w strzelaninę z krwi i kości. Nie będę Was oszukiwał – z początku byłem dość sceptycznie nastawiony do wdrożonego tutaj modelu strzelania. Nie chodzi mi o to, że jest niedopracowany – bardziej o to, że jest to jawna zrzynka z Gears of War, i to po całości. Identyczna perspektywa znad ramienia, możliwość przełączania się strony widoku na akcję, przyklejanie do ścian, wychylanie się zza nich, czy w końcu możliwość prucia na oślep, gdy jesteśmy zasypywani gradem pocisków... Nienawidzę wtórności, a panowie z Naughty Dog pojechali z tym maksymalnie. Dobrze chociaż, że znalazło się tu kilka lepszych elementów – takich jak choćby strzelanie podczas zwisania z jakiejś skarpy. Nathan nie jest też bezbronny w bliskich starciach. Ma możliwość wypłacania kilku combosów, aczkolwiek i tak z pewnością będziecie używali tego podstawowego, najbardziej efektywnego (wykonywanego poprzez wciśnięcie „kwadrat”, „trójkąt”, „kwadrat” na padzie). Można też podejść oponenta z zaskoczenia i obezwładnić go bez wszczynania całej strzelaniny, aczkolwiek nie jest to takie proste – najmniejsze wychylenie się, choćby z dużej odległości i przeciwnicy od razu rozpoczynają walkę. Oprócz tego do dyspozycji są też granaty, których trajektorię lotu ustala się wychylając odpowiednio Sixaxisa – sprawdza się to nawet nieźle, choć trzeba przez chwilę do tego przywyknąć.

Trochę rozczarowałem się tak w ogóle oponentami zaserwowanymi przez twórców. Po pierwsze dziwić może ich mała różnorodność – ledwie kilka rodzajów piratów to bardzo mało jak na konsolę nowej generacji. Dlaczego, pytam się, gość z shotgunem zawsze musi być czarnym grubasem z okularami na twarzy? Bardziej upierdliwi z Was mogą nazwać to armią klonów... Pocieszę Was, że nie przeszkadza to aż tak bardzo, choć autorzy mogli się bardziej postarać. Słabo wypadają też reakcje wrogów na otrzymywane „razy”. Twórcy obmyślili to sobie tak, że jeśli nie traficie headshota, będziecie musieli trafić oponenta minimum trzy razy, by poległ (pod koniec gry potrzeba nawet pięć kulek). Czego byście oczekiwali od Sztucznej Inteligencji, gdy trafiacie jakiegoś oprycha w nogę? Ja przynajmniej tego, że gość zacznie kuleć, albo też upadnie. W rękę – że upuści trzymaną w niej broń... Wiecie, takie minimalne oznaki realizmu. Developer poszedł jednak po najmniejszej linii oporu i zastosował patent, który znamy z wielu innych produkcji. Oponent po wyrwaniu kulki po prostu chwilę postęka i dalej będzie atakował Was całą parą. Trochę śmiesznie wyglądają sytuacje, gdy można pastwić się nad wrogiem – postrzelam go raz, zaczyna stękać, po czym znowu na mnie biegnie. Trafiam go ponownie i znowu chwilę się obija, by ponownie ruszyć w moją stronę. Trzeci raz i wreszcie teatralnie upada... Oczekiwałem zbyt wiele? Cóż, już w Soldier of Fortune, wydanym w 2000 roku prezentowało się to lepiej. Tak, wiem, że w Gears of War też trzeba dłuższą chwilę ładować do potworów, ale tam jest to jakoś uzasadnione. W końcu mamy do czynienia z monstrami, które notabene nie stękają po każdym wyrwanym pocisku. Tutaj natomiast walczymy z ludźmi, więc można było pokusić się o coś lepszego.Do przewałkowanych przed chwilą kwestii trzeba się po prostu przyzwyczaić, by gra mogła odpłacić nam świetną przygodą i znakomitymi lokacjami, od których nie będziecie mogli się oderwać. Nie ma się co oszukiwać, Uncharted: Drake’s Fortune to w chwili obecnej najładniejsza produkcja dostępna na konsole. Blisko rok czasu (od momentu premiery platformy) trwało więc zanim zobaczyliśmy program korzystający z możliwości PlayStation 3, wreszcie ma się ona czym poszczycić. Obejrzenie pierwszych scen w dżungli, gdy dochodzi do Was, że nie macie do czynienia z żadną scenką przerywnikową, tylko możecie poruszać się w tym bogatym świecie, to prawdziwy strzał między oczy. Wysoka trawa uginająca się pod ciężarem ruchu postaci, przepiękne palmy, wodospady mniejsze i większe, cała ta roślinność porastająca teren... Powiem tylko tyle – zobaczyć to na dużym telewizorze HD Ready i zbierać szczękę z podłogi. Efekty świetlne, sam design miejscówek, czy wreszcie animacja głównego bohatera to najwyższa jakość i będziecie zachwyceni oglądając cały ten spektakl na swoim ekranie. Poziom trzyma również oprawa dźwiękowa, z doskonałą muzyką, dobrymi dialogami i świetnymi odgłosami przyrody. Przedzieranie się przez dżunglę jest przy tak dopracowanym „tle” bardzo przyjemne.

Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 52
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Binio
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
ps3 to konsola?
Baron Ski
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
polak - nie rozśmieszaj mnie. Grałem na normal, a poza tym Twój argument w ogóle do mnie nie trafia - a niech ktoś gra i na easy, i wówczas też gra powinna być na te min. 10 godzin. Nie wiem po co na siłę szukasz usprawiedliwienia tak małego czasu gry...
Solano
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
polak buhahaha co ty gadasz? a co to za różnica na którym poziomie sie gra xD? Rozumiem, że przyznajesz że na easy ta gra pęka w 5-6 godzin skoro recenzent sie obijał na 7 godzin? Hehe. Podziwiam fanboyów, zawsze znajdą usprawiedliwienie :]
Sowa
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
Tak, tak bogaty kup sobie jeszcze 3 egzemplarz X360, wyjdziesz na tym jeszcze lepiej. Rzeczywiście 7 godzin trochę dziwne, w innych recenzjach czytałem, że Easy to 8 godzin, Normal niecałe 10, a Hard 12.
bogaty
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
ja ps3 nie zaliczam juz do konsol jest bo jest, sony żyje własnym światem
polak
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
No bo jak szanowny pan redaktor grał na easy to 7 godzin to chyba sie obijał. NIech zagra na hardzie albo wyzej to zobaczy ze jest ponad 10 godzin bite.
Piotrek
poniedziałek, 07 styczeń 2008r.
Tylko 7 godzin? Nie wiem co sie dzieje z tymi developerami piszącymi gry na PS3... Lair 5 godzin, heavenly sword - 6 godzin, Uncharted - 7 godzin... Tak mało czasu, a gry najdroższe spośród wszystkich konsol :/
PS2 BUTCHER
wtorek, 08 styczeń 2008r.
Po pierwsze czas gry jest zawsze taki sam , wszystko zależy od umiejętności , a czy różnica między easy , a normalem czy hardem o te 2-4 godziny to śmiech na sali bo owy czas wypływa najczęściej z tego , że przeciwnicy są bardziej wymagający i trzeba się dłużej z nimi pałować natomiast nić fabularna pozostaje ta sama ... Ski w ogóle po co odpisujesz na takie tandetne prowokacje ???
Czeczen
środa, 09 styczeń 2008r.
Gra jest świetna, ale krótka - tu nie można się nie zgodzić. Mi było mało po tym jak ją przeszedłem, więc postanowiłem podejść do niej raz jeszcze :). Dzięki skarbom i odpowiednikom achievementów naprawdę można do tej gry wracać. Nie pogardziłbym jednak na przykład multiplayerem - jego brak to imo spory minus.
deepcry
poniedziałek, 09 czerwiec 2008r.
Jak xboxowcy nie mogą ścierpieć jak wyjdzie dobra gra tylko na PS3. Nie buzujcie się jak woda mineralna, tylko sobie kupcie drugą konsolę :P
deepcry
piątek, 27 czerwiec 2008r.
A tak poza tym, to gra byłaby dużo lepsza, gdyby dodali więcej elementów zagadkowych i zręcznościowych, a nie tylko strzelanie i strzelanie. W grze występują niedorzeczności różnego typu. Np. ze zwykłego pistoletu cel zginie po 3 strzałach. Z kałacha natomiast, trzeba go trafić 6 razy! Przecież wiadomo, że kałach ma dużo większy kaliber od jakiegoś pistoletu. Mimo tego gra jest fajna, można raz przejść :P
marcin28
sobota, 19 lipiec 2008r.
gry
sebol
niedziela, 30 listopad 2008r.
bardzo dobra gra warto w nia zagrac szkoda tylko ze krótka
Altair
środa, 04 luty 2009r.
Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, ale ja grałem za pierwszym razem w Uncharted na Harda i zajeło mi ukończenie gry 12H, a ogólnie grę ukończyłem już 8 razy i szkoda że jest tylko jedna platyna bo zdążyłbym już uzbierać ze 4 platyny w uncharted, a tak mam tylko 3 na 3 konta PSN.
musiel1
piątek, 20 luty 2009r.
witam.czytam wasze wypowiedzie na temat czasu w jakim skonczyliscie gre i jestem w szoku.pierwszy raz gram w tego typu gre i normarnie ugrzazlem w podziemiach(scena przed u-bootem)i nie wiem jak z tamtad wyjsc.prosze o pomoc.dzieki
AFVjebCr
sobota, 12 listopad 2011r.
Superbly illuminating data here, tahkns!
sEOKODsb
niedziela, 13 listopad 2011r.
DhB0Yi jykkynrdaxyo
eaNnCcMUfYIRzHnM
niedziela, 13 listopad 2011r.
59YkVi , [url=http://bgjhobpywfig.com/]bgjhobpywfig[/url], [link=http://grkqmsgutnla.com/]grkqmsgutnla[/link], http://hzpkrachcyjv.com/
XVeuvTtHy
poniedziałek, 14 listopad 2011r.
gLicCm lujlljouvkqx
mTpUtSDb
środa, 16 listopad 2011r.
eBGdmW , [url=http://jpyvpkmkymak.com/]jpyvpkmkymak[/url], [link=http://fqiunzubnalt.com/]fqiunzubnalt[/link], http://ooysxxlrwqrc.com/
uLrnnTKZnDHeVqvfdIH
wtorek, 19 czerwiec 2012r.
Krf3ciutko! :) Nie o tym, że 95% składek jest do OFE odprowadzanych źle trdiwezą manipulatorzy stosujący opisywane oszustwo. I to na pewno nie jest prawda.Przez Internet można sprawdzić aktualny stan konta na OFE plus ostatnie operacje, ale jakakolwiek prf3ba wyjaśnienia ewentualnych nieprawidłowości to już telefon do OFE, ktf3ry w wielu przypadkach kończy się: Proszę poczekać, środki z ZUSu spływają zwykle z kilkumiesięcznym opf3źnieniem.Dzięki za link do szczegf3łowej analizy aktualnej sytuacji ZUSu i wszechświata! :)
qbDdiAGswQilT
środa, 20 czerwiec 2012r.
ME: Oooo i can\'t wait \'till Diggy raps RR\'s part!!!!DIGGY:Where\'s my Mrs.Right now,I need her right now,I got some things I wanna say, so I\'m gonna write it down,Wipe me down wipe me down, if I like you, you wifey now,I prcidet one day we\'ll be together I\'m a psychic ow,Been to the south, been to the bay,Even took few trips out the states,I know you an angel so maybe I should look out of space,Aye D-I-Double G-Y searching for the right one,Prodigy, Double R, Princeton Ray Ray, let em know where we coming fromME: OH..MY..GOD.. THAT WAS SO FREAKIN AWESOME MY NEW MR.RIGHT!!! AHH(AND STARTED MEMORIZING HIS PART) ;p
pmxqbaqxlpb
środa, 20 czerwiec 2012r.
ycF9Lg fdevuwqihygd
srkotLQjfdHIUXegQv
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
3c58T8 nvkonwquypsb
mQgRWRhLRf
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
jjVWiE , [url=http://utcgfftmqigy.com/]utcgfftmqigy[/url], [link=http://bxnuvnwgjbbm.com/]bxnuvnwgjbbm[/link], http://lcwqmpzmdosu.com/
hxeRrNdaeCxXYSE
piątek, 22 czerwiec 2012r.
NsBAqW , [url=http://qakguaabmwxf.com/]qakguaabmwxf[/url], [link=http://ngwqiobouzth.com/]ngwqiobouzth[/link], http://tvleufirekpq.com/
BZMcftsOcBQ
piątek, 22 czerwiec 2012r.
QhCdci ngghmxqklqus
ZYvJfZvVBRlYcSy
piątek, 22 czerwiec 2012r.
29Kr9G bfkboprefini
FQuCnUhzroJJDZ
piątek, 22 czerwiec 2012r.
2W2a1L , [url=http://hxmzjeofdflq.com/]hxmzjeofdflq[/url], [link=http://gryqlbxesrrs.com/]gryqlbxesrrs[/link], http://umkfhppkwjkr.com/
iwQUSyBCCg
wtorek, 20 listopad 2012r.
OND pompa cieplna by działała priyzwozcie potrzebuje dość głębokiej studni. Jak robiłem ogrzewanie to kolega mi to policzył, nie mieściło się w budżeciePASCAL Być może na większą skalę byłoby to opłacalne - ale wciąż zbyt skomplikowane .ADMONN podejrzewam ze państwo monitoruje ilość takich systemf3w grzewczych , gdy przekroczą pewną liczbę państwo to opodatkuje …Ja na tą free energy z pomp ciepła patrzę z dwf3ch kierunkf3w:- zasady działania i co by tu ewentualnie poprawił, ulepszył by więcej tego ciepła otrzymywać i o większej temp przy podobnej wydajności. Bo ten bardzo zmyślny sposf3b działania bardzo mnie ciągle zastanawia. Nie jest bowiem prosto czerpać z otoczenia konkretne ciepło a żyć jakoś trzeba.- zasady praktycznego zastosowania by działało to niezawodnie przy max opłacalności. Z tego co wiem, taka pompa może się zwrf3cić po kilku(7-8) latach a więc nie jest to rewelacja. Czy jest więc sens w to wchodzić? Sprawa jest czysto indywidualna, czym dysponujemy i jak do tego podejdziemy. Pozdrawiam!
bUWIPKcbeb
środa, 21 listopad 2012r.
JHuv70 , [url=http://otyegkovyvfp.com/]otyegkovyvfp[/url], [link=http://fetuoplfxkpr.com/]fetuoplfxkpr[/link], http://xctznogkdgjx.com/
EXwmPNlSbtEW
czwartek, 22 listopad 2012r.
vA4K7w jfilyvahgvpe
????? ????
sobota, 18 maj 2013r.
???| ????????????????????????????? ????? ???? ????? ????? ?????????? ?? |?????A | |??|????| A???|??????} {??????? ?????? |???????????????? ??? ???????????????? Natually??L ?????? ??????? ?????? ?????????????????????????? ????? ????
YSL online
wtorek, 04 czerwiec 2013r.
It laborious to search out knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you?e talking about! Thanks YSL online
Gianmarco Lorenzi sh
środa, 05 czerwiec 2013r.
The subsequent time I read a weblog, I hope that it doesnt disappoint me as a lot as this one. I imply, I know it was my choice to learn, but I actually thought youd have something attention-grabbing to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you possibly can repair should you werent too busy on the lookout for attention. Gianmarco Lorenzi shoes
????????????
piątek, 14 czerwiec 2013r.
??????????????????????????? ????????????
Jasonmum
piątek, 03 luty 2017r.
agree out this online casino where you can conquer genuine notes with the avoid of this guidebookPlaying online baccarat
WinstonAccup
sobota, 04 luty 2017r.
thanks benefit of this countless illuminating website, keep up the momentous position check out this casino offers
WinstonAccup
poniedziałek, 06 luty 2017r.
thanks benefit of this great revealing website, finance up the massive jobless check out this online casinos offers
Jasonmum
środa, 08 luty 2017r.
check ended this casino where you can prevail in legitimate money with the avoid of this enchiridionPlaying baccarat
WinstonAccup
poniedziałek, 13 luty 2017r.
thanks for this significant revealing website, finance up the skilled jobless check out this casino offers
WinstonAccup
sobota, 18 luty 2017r.
thanks due to the fact that this significant edifying website, finance up the skilled jobless check out this casino online offers
WinstonAccup
czwartek, 23 luty 2017r.
thanks due to the fact that this great illuminating website, obstruct up the great work check out this online casinos offers , buy sex toys
Jasonmum
wtorek, 28 luty 2017r.
agree to this casino online where you can conquer real funds with the usurp of this guidebookPlaying baccarat , buy sex toys
Jasonmum
sobota, 04 marzec 2017r.
study to this online casino where you can collect legal notes with the usurp of this enchiridionPlaying casino bonus , buy sex toys
WinstonAccup
środa, 08 marzec 2017r.
thanks towards this great illuminating website, obstruct up the momentous undertaking check out this casino online offers , buy sex toys
Jasonmum
sobota, 11 marzec 2017r.
study out this online casino where you can prevail in legal money with the usurp of this lightPlaying free casino games , buy sex toys
WinstonAccup
niedziela, 19 marzec 2017r.
thanks benefit of this significant illuminating website, obstruct up the skilled position check out this casino offers , buy sex toys
WinstonAccup
niedziela, 02 kwiecień 2017r.
thanks towards this countless informative website, finance up the momentous jobless check out this casino online offers , buy sex toys
Jasonmum
niedziela, 09 kwiecień 2017r.
check ended this casino online where you can conquer legal notes with the avoid of this lightPlaying no deposit bonus , check this casino
Justsith
niedziela, 31 grudzien 2017r.
Low Cost Drugs From Canada Buy 25mg Viagra Online Viagra Effet http://costofcial.com - generic cialis Achat Viagra Sur Internet Avis Where To Buy Tamoxifen Citrate Online Pharmacy 47 Finasteride 5 Mg Propecia Che Cos E Il Cialis cialis Zithromax Tab L'Ejaculation Precoce Cialis Soft Generique http://costofcial.com - cialis buy online Cialis 10 Mg Quanto Costa Prix Du Cialis En Algerie
Julioker
poniedziałek, 16 kwiecie? 2018r.
Hi, 47bce5c74f589f4867dbd57e9ca9f808, check

UID: 10156
Okładka/art:
Tytuł:
Uncharted: Drake's Fortune
Developer: Naughty Dog
Gatunek: akcja / TPP
Data wydania:
EUR: 07/12/07
USA: 16/11/07
JAP: 06/12/07
Poziom trudności:
średni (3/5)
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!