Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13708
Ilość wiadomości: 8193
Ilość artykułów: 1793
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właœciwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
UNCHARTED 4: Kres Złodzieja - recenzja PlayStation 4

Przed Wami recenzja Uncharted 4: Kres Złodzieja (ang. tytuł: Uncharted 4: A Thief's End). To jeden z najważniejszych tytułów tego roku dla PlayStation 4 i przy okazji kandydat do miana "gry roku 2016". Czy rzeczywiście jest aż tak dobry? Sprawdźcie w recenzji.

Przypominam, że na stronie możecie znaleźć również recenzję Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, a więc wydanej na PS4 kompilacji trzech pierwszych części serii, zremasterowanych pod PlayStation 4. Materiał znajdziecie tutaj. [Baron Ski]

 


6
Oryginalność
Więcej tego samego, co widzieliśmy w poprzednich częściach. Nikt chyba jednak rewolucji tu nie oczekiwał.
10
Grafika
W momencie swojej premiery najpiękniejsza gra na konsolach. Wyznacznik jakości.
9
Dźwięk
Świetna pełna polska wersja językowa i bardzo dobry soundtrack.
10
Grywalność
Wysokobudżetowa gra akcji, na którą czekaliśmy. Malkontent znajdzie tu kilka niedociągnięć, ale nie ma się co czepiać. W to po prostu trzeba zagrać.
9
Żywotność
Sama kampania to jakieś 14-15 godzin (plus ewentualnie szukanie sekretnych skarbów), a do tego Multiplayer.
9.6
Ocena końcowa
Nie zawodzi. Gra, która sprzeda kolejne miliony PlayStation 4 i murowany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016". Tak dopracowane produkcje nie zdarzają się często, więc nie traćcie czasu, tylko biegnijcie kupić swój egzemplarz.

Jak oceniamy? Wyjaśnienie naszego systemu ocen tutaj.

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1042
Okładka/art:
Tytuł:
UNCHARTED 4: Kres Złodzieja - recenzja
Developer: Naughty Dog
Gatunek: akcja/TPP
Data wydania:
EUR: 10/05/2016
USA: 10/05/2016
JAP: 10/05/2016
Poziom trudności:
średni (3/5)
9.6/10
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą byćw całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!