Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Tony Hawk's Underground 2 PlayStation 2XboxGameCube

Zadziwiające jest to, że Neversoft (dev.) co roku wyciska coraz więcej z pozoru wyeksploatowanego tematu. Z każdą kolejną częścią jestem pewny, że kolejna nie wniesie sobą niczego nowego i wreszcie zbierze niższe oceny. I jak do tej pory cały czas zaskakuję sam siebie nie mogąc oderwać się od kolejnych sequeli. THUG2 znowu zapowiada się bardzo dobrze.

Poprzednia część wprowadziła tryb przygodowy, który nieźle odświeżył tą serię. "Dwójka" nie porzuci tego pomysłu, raczej jeszcze bardziej go rozwinie. Znowu wcielisz się w skórę początkującego skatera w drodze na szczyt. Tym razem rywalizować ze sobą będą dwa teamy - ekipa Tony Hawka vs ludzie Bama Magery (człowiek znany z występów w Jackass'ie, zasłynął też oczywiście z jazdy na desce). Do twojej drużyny będziesz mógł zwerbować innych pro'sów, takich jak np. Bob Burnquist. Zaletą jest to, że każdy z nich ma swoje specjalne, wysoko punktowane tricki. Każdy poziom będzie posiadał też kilka postaci, w których będzie się można wcielić i wykonać specjalne zadania dla nich przeznaczone. W pierwszym levelu - Bostonie - będzie to np. Benjamin Franklin, robiący swój specjalny grind.

Neversoft stara się upodobnić grę jak najbardziej do rzeczywistości. Znikną więc wszelkie oznaczenia zadań do wykonania. Teraz trzeba będzie trochę poszukać, żeby odnaleźć odpowiedni quest. Będzie można wejść oczywiście do menu i przejrzeć listę - przy każdym z zadań będzie widniała miniaturka zdjęcia z miejscem. Ale to wszystko, nie ma co liczyć na jakieś podpowiedzi. Autorzy zapowiadają też bardziej interaktywne poziomy. Wiele małych elementów będzie zniszczalnych i interaktywnych. Dla przykładu po przegridnowaniu po hydrancie, wystrzeli z niego woda w górę. Każdy poziom będzie też miał jeden element, którego zniszczenie odkryje dalszą, dużą część ukrytego wcześniej obszaru. Nie potwierdzono jeszcze liczby etapów, ale będzie ich przynajmniej 6, w tym: Hiszpania, Rosja, Niemcy i Francja.

O dziwo, rozgrywka znowu ulegnie rozbudowaniu. Pierwszą nowością jest tzw. "focus mode", czyli coś w rodzaju bullet time. Po naładowaniu specjalnego paska będzie można odpalić to spowolnienie czasu - kamera przybliży się do Twojej postaci, na ekran zostanie nałożony filtr, a wszystko będzie toczyło się w zwolnionym tempie. Wszystko będzie toczyło się wolniej, wiec znacznie uprości to wykonywanie skomplikowanych, długich i wysoko punktowanych combosów. Będzie można też malować na ścianach własne graffiti - stworzone najpierw w specjalnym edytorze. Posiadając PS2 będziesz mógł wymieniać się nimi online z innymi graczami (BTW tylko wersja na konsolę Sony posiadała będzie tryb online i znowu tylko na PS2 będzie można wrzucić do gry skan własnej twarzy).

Co jest dla mnie świetną wiadomością, nowy THUG będzie miał oprócz trybu przygodowego również tryb klasyczny, gdzie znajdą się najlepsze i najbardziej lubiane levele z poprzednich części. Nie podano póki co które to będą poziomy, ale liczę na gro poziomów z mojej ulubionej "dwójki". Oczywiście stare levele zostaną lekko przebudowane, podrasowane graficznie, jednak będą zawierały stare, dobre zadania typu zbierania literek czy wykręcenia odpowiedniej ilości punktów. To coś dla tych, którym tryb 'Story' nie podchodzi.

THUG 2 zapowiada się więc bardzo dobrze i nie powinno zawieść fanów poprzednich części. Gra planowana jest na połowę października, a więc premiera już za chwilę. Myślę, że warto czekać. Ja przynajmniej już odkładam niezbędną flotę.

MAcross

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo
środa, 20 lipiec 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo http://www.SEORankingLinks.us/

UID: 972
Okładka/art:
Tytuł:
Tony Hawk's Underground 2
Developer: Neversoft Entertainment
Gatunek: sportowa
Data wydania:
EUR: 08/10/04
USA: 04/10/04
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!