Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Tomb Raider: The Angel of Darkness PlayStation 2PC

Ostatnio z niewyjaśnionych powodów bardzo polubiłem Tomb Raidery. Wcześniej nigdy w nie specjalnie nie grałem – ot, odpalałem by zobaczyć, jak prezentuje się kolejna część. Tymczasem na najnowszą odsłonę po prostu nie mogę się doczekać!

Po pierwsze i najważniejsze - Lara żyje (to wcale nie było takie pewne po tym, jak skończył się TR: The Last Revelations). A jak do tego doszło, dowiemy się już z samej gry. Po raz pierwszy w serii pojawi się druga grywalna postać - facet o imieniu Kurtis. Spokojnie, większa część gry będzie opowiadała o przygodach Lary, ale nowa postać może być miłą odskocznią.

 

Core Design (developer) informuje także, że gra prawdopodobnie będzie nieliniowa - przechodząc ją za pierwszym razem, poznasz ten tytuł w ok. 50%. Poziomy będą bardzo zróżnicowane - wiele z nich będzie polegać przede wszystkim na strzelaniu i rozwiązywaniu zagadek, ale pojawią się także elementy "skradanki"!

Nowy Tomb Raider będzie podzielony na epizody (od trzech do pięciu - tego jeszcze dokładnie nie wiadomo). Na razie wiadomo coś o trzech pierwszych. Na początku nacisk zostanie położony na interakcję z przeciwnikami. Obecne tu będą elementy "skradanki", dialogi z napotkanymi postaciami. Drugi epizod to poszukiwanie zaginionych artefaktów, jak w poprzednich częściach. W trzecim epizodzie, będzie można wcielić się w rolę Kurtisa.

Jeszcze do niedawna gra była zapowiadana na przełom listopad/grudzień, ale niestety premiera została przełożona... na luty 2003r:(... Oczywiście, myślę tutaj o wersji na czarną konsolę Sony. Wersja na PC'a ukaże się w nieco późniejszym terminie... Po raz pierwszy od dawna, kolejna część Tomb Raidera nie ukazała się planowo, rok po poprzedniej. Zamiast tego Core Design wydało dwie inne gry (min. świetne Herdy Gerdy). Wszystko po to, by jak najbardziej dopracować nowego TR. Czy im się uda? Przekonacie się o tym w naszej recenzji, gdy już zdążymy położyć łapki na nowej odsłonie przygód Lary Croft.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 547
Okładka/art:
Tytuł:
Tomb Raider: The Angel of Darkness
Developer: Core Design
Gatunek: przygodówka
Data wydania:
EUR: 04/07/03
USA: 20/06/03
JAP: 23/10/03
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!