Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Tomb Raider - pierwsze wrażenia PlayStation 3Xbox 360PC

Premiera najnowszej odsłony Tomb Raider już dzisiaj. Pokazujemy Wam dwa obszerne fragmenty gameplayu (łącznie ok. 25 minut). Mieliśmy zamiar pokazać Wam pierwsze minuty, ale doskonale znacie je z prezentacji z E3, więc nie było sensu tego dublować. Zamiast tych poziomów możecie obejrzeć jedne z późniejszych etapów. Przy okazji zwróćcie uwagę na porównanie angielskiej i polskiej wersji językowej. [Ski]

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 


 

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 3
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
binio
środa, 06 marzec 2013r.
Będzie dobrze bo już słuchy doszły mnie Hiobowe
hrabiaxp
niedziela, 10 marzec 2013r.
Gra jest super, po prostu mistrzostwo jeżeli chodzi o wykonanie i grywalność, wciąga od samego początku. Z czystym sumieniem powiem, że jest to najlepsza część TOMB RAIDER w jaką grałem, a grałem we wszystkie. Gorąco polecam
magic cube 4
środa, 06 listopad 2013r.
11x11x11 magic cube Tomb Raider - pierwsze wrażenia | Onlygames.pl magic cube 4 http://cube4you.com

UID: 1071
Okładka/art:
Tytuł:
Tomb Raider
Developer: Crystal Dynamics
Gatunek: akcja/TPP
Data wydania:
EUR: 05/03/13
USA: 05/03/13
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!